Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne znam jel Jaca dogovorila sa Amerima da pošaljemo u Avganistan jedno dva soma naših dobrovoljaca, a oni da nam malo odškrinu kakve brze kreditne linije? Koliko god to ovako na prvu ruku nezgodno zvuči dobrovoljaca se za dobru kintu uvijek nađe i Avganistan je puno bolji izbor od Koreje.

Pa ja sam siguran da će neki sa tržišta kapitala procjeniti da im je Avganistan bolja prilika za zaradu od HR tržišta kapitala.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/santic-bdp-ce-padati-do-kraja-godine%2c-place-nece-rasti,79214.html

svi normalni izbacili su podatke o BDP-u mi vljda nemamo dosta ljudi da izracunamo 1Q ili se bojimo realnosti?

Ovo prvo. U toj skupini "respektabilnih" neki pojedinci se olako razbacuju prognozama bez pravih argumenata. Pa tko još vjeruje plaćenicima stranih banaka koji imaju za cilj provoditi pljačku nad građanima RH?
[/quote]
KOLKO JA ZNAM SAMO SU HRVATI PLJAČKALI ZA STRANCE JOŠ NISAM ČUO DODUŠE MOŽDA I JESAM OD TAKVIH DOMOLJUBA POPUT TEBE

S OVE TENDENCIJE I BURZI SE LOŠE PIŠE


Ne znam jel Jaca dogovorila sa Amerima da pošaljemo u Avganistan jedno dva soma naših dobrovoljaca, a oni da nam malo odškrinu kakve brze kreditne linije? Koliko god to ovako na prvu ruku nezgodno zvuči dobrovoljaca se za dobru kintu uvijek nađe i Avganistan je puno bolji izbor od Koreje.

Tako je, ajmo poslat ljude da ginu za sitne pare. Sirotinju je s malo dolara lako pretvoriti u dobrovoljce, odnosno topovsko meso. Sve damo, samo da dionice idu gore… [angry]



Ne znam jel Jaca dogovorila sa Amerima da pošaljemo u Avganistan jedno dva soma naših dobrovoljaca, a oni da nam malo odškrinu kakve brze kreditne linije? Koliko god to ovako na prvu ruku nezgodno zvuči dobrovoljaca se za dobru kintu uvijek nađe i Avganistan je puno bolji izbor od Koreje.

Tako je, ajmo poslat ljude da ginu za sitne pare. Sirotinju je s malo dolara lako pretvoriti u dobrovoljce, odnosno topovsko meso. Sve damo, samo da dionice idu gore… [angry]
[/quote]
Nisu to dragovoljci nego profesionalni vojnici a zna se da oni nisu manekeni nego ratnici! [thumbsup]

[color=blue][/color]vizionar

Baš me zanima hoćemo li zatvoriti ispod 2000.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Priblizava-se-zavrsetak-razdoblja-korekcije

Pila je okrenuta



Ne znam jel Jaca dogovorila sa Amerima da pošaljemo u Avganistan jedno dva soma naših dobrovoljaca, a oni da nam malo odškrinu kakve brze kreditne linije? Koliko god to ovako na prvu ruku nezgodno zvuči dobrovoljaca se za dobru kintu uvijek nađe i Avganistan je puno bolji izbor od Koreje.

Tako je, ajmo poslat ljude da ginu za sitne pare. Sirotinju je s malo dolara lako pretvoriti u dobrovoljce, odnosno topovsko meso. Sve damo, samo da dionice idu gore… [angry]
[/quote]
Jedno 10 000 bi ih se odmah potuklo pred avionom tko će prvi da ode za 3000$ mjesečno.

who dares, wins

Opasan pretovar na AUHR

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Opasan pretovar na AUHR

ništa ne vidim, može transakcije?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Opasan pretovar na AUHR

ništa ne vidim, može transakcije?
[/quote]

ma šalim se,

zadnje 4 transakcije su bile sa po jednom dionicom, netko stalno s aska skida po jednu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ma nisam skuzio da je šala, a šteka mi IC-trader cijeli dan, pa sam mislio da propuštam neki spektakl

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

………..CROBEX …+1,25 %……!

Hrvatski index u plusu..pokazuje ..da ipak ima malo dobre volje…na svim dionicama pomalo dobre volje..uglavnom u skromnijim plusevima..na HT- puno dobre volje ..sve ispod cijene Ipo-a
obranjeno-kupljeno …
Mirovinski fondovi nek kupe Zse..da se više dalje ne sekiram… gdje je misteriozno nestao članak s poslovnog.hr o market makingu..koji počinje ovih dana…. ili je već počeo…pa onda NAPRIJED!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close