Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Europe’s Troubles Will Lead to the Rise of the Communist Left
Posted May 25, 2010 09:23am EDT by Joe Weisenthal
Related: uup, ^ftse, ^GDAXI, tlt, ^dji, ^gspc

Futuresi u plusu,Azija u plusu 1 % i više….
Čuvajte se ovih dobronamjernih savijeta tipova sa foruma.Tko god piše po forumu taj to radi prvenstveno zbog svojih interesa i navlačenja.da li radi za neki fond,brokeraj… nemam pojma ali sigurno nitko ne piše da bi vama pomogao.Pogotovo jer su to sve odobe koje nepoznate i nemate pojma koji lik je iza.Zato se čuvajte C i kolega.
Izuzetci su oni koji ponekad nešto napišu ili vam sugeriraju to puno ranije a ne kad imaju informaciju da će sve ići dole pa vas navlače da u tom trenutku prodate.
Čuvajte svoje dionice,zdravlje… sve će se to vratiti na puno više razine.

Evo jedan dobronamjeran osvrt na zse..
Svaka druga firma na ZSE "za sada" je na sudu zbog vlasničkih odnosa, nastala pod političkim patronatom pojedinih subjekata. Izvješća su učestalo lažirana te im većinom firme služe za pranje i izvlaćenje novca bez …ikakvih poslijedica, naravno sprega kapitala i politike je neizbježna bar do sada.Ima tu i dobrih firmi, da ne bude sve crno ali jednostavno nema uvjeta za njihov rast.Čudimo se kako ne idemo gore !?! Brutalni kapital kako neki ovdje govore , je uistinu bio ovdje al na pranju. Pa da naše firme uistinu toliko vrijede, zar nebi taj kapital već zauzeo pozicije!?!
Uza sve ove razloge dolaze nam problemi Grčke ,Španjolske….i sve se kuha i tempira za opetovani krah..jer tako se zaradjuje. E sad, u moru "dobrih " lokalnih i svijetskih vijesti neko očekuje rast !?
Mislim da još nije vrijeme…naravno neki se neće složiti ali ovo je moje vidjenje.

ali će danas biti lupanja..
a sada će svi koji su jučer najavljivali rokanje na 1600 i niže reći kako su jučer ušli 100 % unutra…

ma kakav cash-r-a, 100% in

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ht-u-mjesec-i-pol-prizemljen-cak-23%25,79179.html

Zoran Koščec: Selimo pogone iako nam Čehok to želi zabraniti

http://www.jutarnji.hr/zoran-koscec–selimo-pogone-iako-nam-cehok-to-zeli-zabraniti-/794893 [rolleyes]

Ova burza bi trbala da tobije ime po HT-u jedino snjom majstori rade i štimaju kako im odgovara


Futuresi u plusu,Azija u plusu 1 % i više….
Čuvajte se ovih dobronamjernih savijeta tipova sa foruma.Tko god piše po forumu taj to radi prvenstveno zbog svojih interesa i navlačenja.da li radi za neki fond,brokeraj… nemam pojma ali sigurno nitko ne piše da bi vama pomogao.Pogotovo jer su to sve odobe koje nepoznate i nemate pojma koji lik je iza.Zato se čuvajte C i kolega.
Izuzetci su oni koji ponekad nešto napišu ili vam sugeriraju to puno ranije a ne kad imaju informaciju da će sve ići dole pa vas navlače da u tom trenutku prodate.
Čuvajte svoje dionice,zdravlje… sve će se to vratiti na puno više razine.

Ovakve poruke kao sto ti pises nisu logicne.

1 Znaci ako neko pise u odredenom vremenu da postoji mogucnost pada dionica onda se treba paziti od takve osobe i sto pise? posto tu postoji interes ?

2 Sto ako neko pise da dolazi rast dionica? Ne postoji li i u takvom pisanju interes ?

3 Buduci da po tvojoj logiki nije dobro kad se pise o padu a tako nije ni dobro kad se pise o rastu...onda posto neznamo dali ima interesa prestanimo kupovati dionice ili bilo koje vrijednosnice!
4 Znaci zatvorimo burze posto onda niko nece imati interesa od nekog drugog

Ne razumim zasto ima toliko puno teorija o konspiracijama kod Hrvata.Spekulacija ima svugdje pa zasto nebi postajalo i na burzama (Americka,Svedska,Hrvatska …itd

Ako sa C mislis na mene, mogu kazat da sam unapred najavio pad (prije mjesec dana).Onaj ko je prodao u to vrijeme nije izgubio …naprotiv

PS Croman nije nikada kupovao HR vrijednosnice …da ne bude spekulacija o tom detalju


ali će danas biti lupanja..
a sada će svi koji su jučer najavljivali rokanje na 1600 i niže reći kako su jučer ušli 100 % unutra…

Prva lasta ne čini proljeće…, treba pričekati što kažu gazde preko bare, a onda će se to oslikati i na vodeće EU indexe, iskreno više bi volio da je rast umjereniji i ustaljen, nego jedan dan oderi u crveno, drugi dan (tj. danas) oderi u zeleno, više ne znaš ko tu koga hebe….

Shodno tome je i danas (iako izgleda stabilno zeleno) promet je skroman (osim HT i nekolicina), no kako je to uvijek bilo i biti će…, nakon zelenog udara slijedi lagano unovčavanje (ne znam čega, valjda straha) i onda povuci-potegni…, tek naredni dani ukoliko donesu smirivanje vani i lagani rast, možemo slično očekivati i kod nas…

Da mi je kuna za svaki puta kad sam razmišljao kao ti….


ali će danas biti lupanja..
a sada će svi koji su jučer najavljivali rokanje na 1600 i niže reći kako su jučer ušli 100 % unutra…

uvjek ima onih koji lupaju ali sve manje i manje, a oni koji su jučer ulazili sada čekaju na prodaji upravo takve koji lupaju ili netko misli da su jučer kupovali dugoročni [cool]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

2 milje kuna bez Ht-a! [undecid]

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

masovno se krca ht, a ostale ko j…
razumljivo jer je cijena kao na IPO, nego potrošit će se pare, pa kad bude trebalo ostalo rast doć će opet do talasanja i nikako mi ostali naprijed.

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close