Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni je draža “hasta la vista”


meni je draža “hasta la vista”

Sretno!

skype - ivek1234

Palo 500 komada na prodaji na VDKT na 3100.

Sve Agrokorove firme UP ( Ledo,Konzum,Jamnica ) ali Belje se cementiralo na 300 – 320 kn .To je napetije od dobrog meča u pet setova na R.G.


Upravo je obratno, zašto širiš neistinu?

E sada, tko siri neistinu:

http://money.cnn.com/2007/04/27/news/economy/gdp/index.htm

Economic growth slowest in four years
Latest reading shows just 1.3% growth, far less than forecasts, hurt by weakness in housing, business spending.

http://money.cnn.com/2007/04/24/news/economy/home_sales/index.htm

Home sales: Worst drop in 18 years
Sales pace much lower than forecasts, prices show year-over-year drop for eighth straight month.

Ima toga jos koliko hoces zadnje vrijeme.

Meni se ovo cini kao Warm Up Lap…..

skype - ivek1234

Baš me zanima tako nov a već ga udara po forumu. Reci ti nama koji ti je nick bio prije.


Nešto se na Ledu kuva, ipak dolazi ljeto i ekipa liže sladolede, a fondovi naloge sa prodaje [smiley2]

Kolega, dugorocne vremenske prognoze kazu da ce biti pasje ljeto. Dobro za sladolede i mineralne… S druge strane, nisu bas precizne [smiley1]. Ko voli, nek navali.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Baš me zanima tako nov a već ga udara po forumu. Reci ti nama koji ti je nick bio prije.

Corpus Delicti pa mijenjamo temu? NE vidjeh niti jedan argument sa tvoje strane. Peace with you my brother….[smiley1][smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

Istini treba pogledati u oči pa tek onda švrljati.


Sve Agrokorove firme UP ( Ledo,Konzum,Jamnica ) ali Belje se cementiralo na 300 – 320 kn .To je napetije od dobrog meča u pet setova na R.G.

I Dijamant je na nuli

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


mauricije: ” Baš me zanima tako nov a već ga udara po forumu. Reci ti nama koji ti je nick bio prije. ” Corpus Delicti pa mijenjamo temu? NE vidjeh niti jedan argument sa tvoje strane. Peace with you my brother….[smiley1][smiley1][smiley1]

voli ti tako Mauricije, zapoćne raspravu i onda odustane jer shvati da kao nema s tobom što pričati više… ja ne znam zašto onda ide u raspravu uopće [smiley2]

peace with you all my brothers

nema mi druge nego se zae..ti

oprosti elvare ali ja ne raspravljam, uopće ni ne znam što ta riječ znači

New Report

Close