Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


valjda će danas biti dan okreta, jer danas je situacija kad bi mi inače dopizdilo i kad bi sve prodao, a onda bi počeli rast. e sad neću prodat pa da vidimo!

hm..to samo znači da ti još u stvari nije dopizdilo . Tek kad ti STVARNO dopizdi,i kad prodaš…e,onda je taj dan preokreta . NAŽALOST !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ne, nisu se fond m. vratili sa skijanja [lol] [lol] nego drito na more, to ti je kad imamo sad samo zima – ljeto sezonu



Fantastično otvaranje! Šta se bliži neki kraj svijeta, apokalipsa ili tako nešto???

Ovo su samo maleni potresi…Onog Velikog potresa se treba paziti
[/quote]

Širiš optimizam….??!!

Evo malo podrhtavanje prelazi u potres.., sašili smo i Dax, koja to crna logika nalaže ovakav pad…, kad od početka godine u rastu ostatka svijeta optimizam nismo ni prismrdili….



valjda će danas biti dan okreta, jer danas je situacija kad bi mi inače dopizdilo i kad bi sve prodao, a onda bi počeli rast. e sad neću prodat pa da vidimo!

hm..to samo znači da ti još u stvari nije dopizdilo . Tek kad ti STVARNO dopizdi,i kad prodaš…e,onda je taj dan preokreta . NAŽALOST !
[/quote]
[thumbsup]…………… [cry]



valjda će danas biti dan okreta, jer danas je situacija kad bi mi inače dopizdilo i kad bi sve prodao, a onda bi počeli rast. e sad neću prodat pa da vidimo!

hm..to samo znači da ti još u stvari nije dopizdilo . Tek kad ti STVARNO dopizdi,i kad prodaš…e,onda je taj dan preokreta . NAŽALOST !
[/quote]
nije bio onaj dan…..DNO a i meni je smrdilo….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Do kada i zašto? [yawn]



valjda će danas biti dan okreta, jer danas je situacija kad bi mi inače dopizdilo i kad bi sve prodao, a onda bi počeli rast. e sad neću prodat pa da vidimo!

hm..to samo znači da ti još u stvari nije dopizdilo . Tek kad ti STVARNO dopizdi,i kad prodaš…e,onda je taj dan preokreta . NAŽALOST !
[/quote]

Da, da, znaju medvjedi kako se to radi, oni tresu drvo dok i zadnji i zadnji "investitor" konačno ne padne s njega… [cool]

pogledajte si sad di su mejkeri ili ti specijalisti na atgr i ulpl …….NIGDJE…….

tolko o transparentnosti burze i informacijama ……………


pogledajte si sad di su mejkeri ili ti specijalisti na atgr i ulpl …….NIGDJE…….

tolko o transparentnosti burze i informacijama ……………

Koliko je meni poznato oni stupaju na scenu početkom lipnja,ili se varam ?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Opet pucaju margini…

ovo znaš provjereno ili onako pucaš, iz glave napamet?



valjda će danas biti dan okreta, jer danas je situacija kad bi mi inače dopizdilo i kad bi sve prodao, a onda bi počeli rast. e sad neću prodat pa da vidimo!

hm..to samo znači da ti još u stvari nije dopizdilo . Tek kad ti STVARNO dopizdi,i kad prodaš…e,onda je taj dan preokreta . NAŽALOST !
[/quote]

ma ja ne prodajem makar me medvijedi raščerupali, nemam više šta izgubit, jedino mogu kao i većina žalit što nisam prodao na crobexu 2200, u tom slučaju bi danas kupovaoooo [bye] [bye]

ma kakav cash-r-a, 100% in




valjda će danas biti dan okreta, jer danas je situacija kad bi mi inače dopizdilo i kad bi sve prodao, a onda bi počeli rast. e sad neću prodat pa da vidimo!

hm..to samo znači da ti još u stvari nije dopizdilo . Tek kad ti STVARNO dopizdi,i kad prodaš…e,onda je taj dan preokreta . NAŽALOST !
[/quote]

ma ja ne prodajem makar me medvijedi raščerupali, nemam više šta izgubit, jedino mogu kao i većina žalit što nisam prodao na crobexu 2200, u tom slučaju bi danas kupovaoooo [bye] [bye]
[/quote]
vec drugi put ovo pises….cini mi se da nisi bas siguran u svoju odluku [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close