Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…ne slijedimo mi njih već 5 mjeseci, tako da će biti možda i zeleno na kraju…

[thumbsup] [smiley]


Koliko vidim evropa je otvorila katastrofalno. Znači i mi kojih 2,8% – 3% pada i to je cca 1930 bodova pa od sutra možemo gore… [sad]

ozbiljno gore necemo vidit dok god se ne rijesi problem grcke, a uskoro portugala i spanjolske

,a ako problem naraste idemo na 1500 vjerovali mi ili ne skupa s cijelim svijetom

INA ,,ukljucio se az …sa 500 ticama [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Fantastično otvaranje! Šta se bliži neki kraj svijeta, apokalipsa ili tako nešto???

raspad sistema danas 🙁


Fantastično otvaranje! Šta se bliži neki kraj svijeta, apokalipsa ili tako nešto???

Odbijanac. Samo im se ne da čekat, pa su odmah sasuli sve što imaju na otvaranju..

ps. Htjeli ste promet? Evo ga..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

valjda će danas biti dan okreta, jer danas je situacija kad bi mi inače dopizdilo i kad bi sve prodao, a onda bi počeli rast. e sad neću prodat pa da vidimo!

ma kakav cash-r-a, 100% in


valjda će danas biti dan okreta, jer danas je situacija kad bi mi inače dopizdilo i kad bi sve prodao, a onda bi počeli rast. e sad neću prodat pa da vidimo!

Uzeo mi riječ iz usta…., ajd baš da vidimo, hoćemo li sutra plakati ili se "radovati"….

A čujte, tko nema živaca neka proda. Ovaj pad mi je i simpatičan, bit će dobre kupnje. Nisam ni sanjao da ću opet, kao i prije godinu dana, kupovati Zabu po 210, možda i jeftnije [cool]

pojavljuje se konjica na likvidnima….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Fantastično otvaranje! Šta se bliži neki kraj svijeta, apokalipsa ili tako nešto???

Ovo su samo maleni potresi…Onog Velikog potresa se treba paziti

Opet pucaju margini…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close