Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

viro je dobrano procurio…. [huh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Važno da su Dkvs i Vlds završili u plusu inače bi se već bio utrtario.

who dares, wins

CROBEX je oversold. Taj pojam se moze svakako protumaciti .Ali uvijek znaci samo jedno.To tek slijedi….


Važno da su Dkvs i Vlds završili u plusu inače bi se već bio utrtario.

A moj omiljeni Dukat: + 16,33 % , sa prometom od jedne dionice 😀

E tom "malom ulagaću" je stvarno zabavno u životu [lol] Ali ja to pozdravljam, nije morao baš tako podignuti cijenu, mogao je na bidu dočekati nekog padobranca koji će prodati, ali tih 350 kn je dobro uloženo, bolje i 350 kn uložiti nego ništa, u svakom slučaju bolje nego da je to bespotrebno potrošio, ovako će mu bar nešto u životu to jednom i vrijediti… u svakom slučaju puno više nego to kratkoročno zadovoljstvo potrošnjom koje si je mogao priuštiti za 350 kn ma što god to bilo.



Mora se znati tko i to imanom i prezimenom? taj ili ti koji su ovo napravili moraju odgovarati.Ovo nije samo srušeno par % ovo je kopletna vrijednost HR firmi uništena????
Za koga?????
Inače za vrijeme rata se je znalo kako prolaze domači izdajnici.
Sramota da nam i nakon on akvog krvavog rata nije bilo dosta izdaja,lopovluka ili samo malo poštovanja prema svojoj domovini,narodu,vrijdnostima ove države….


Kriza je svugdje al naš Crobex krajem 2007 počeo sa urušavanjem dogovorenom igrom iz koje je stala Hanfa i tako je bio stučen na 50% dok je počelo urušavanje ostalih svijetski indexa A nakon toga pod okvirom svijetske krize samo nastavljeno urušavanje isto tako sad u oporavku svi se svijetski indexi oporavljaju a Crobex se i dalje koči i urušava i šta sad ko je tu lud za koga se ta igra odvija tko je izdao opet svoj narod samo ovaj put preko TK-la

Množe se ovi kojima su svi drugi krivi.
Pa zovite Hanfu.
A ako neće oni, zovite Uskok i DORH.
A ako neće ni oni, zovite Chucka Norrisa. On će sigurno poduzeti nešto protiv takve nepravde.
[/quote]

ma ne kolega, recite vi nama, ovdje je sve transparentno jel tak…
u hanfi su ocito takvi ko vi…a mi se zaliti jedino mozemo upravi za kanalizaciju,..
a za to cemo priliku dobiti cim sutra ili ovih dana svijet potegne 3,4 ili vise posto a mi zatrokiramo 0,3 posto…jad i bijeda..
jos je jadnije to sto imamo takve pametne kolege koji nas moraju prosvjetliti izjavama ovakvog tipa..
jer kaj se mi svi bunimo kad je ovo sve normalno,,podsjeca me na bandiceve izjave..neka pravne institucije rade svoj posao..sto mu je bila svaka druga i svaka kad nije imao odgovora..jer znao je ko sto i mi svi to znamo da ONE NE RADE SVOJ POSAO!


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/raiffeisen-drzati-dionice-ine%2c-ciljana-cijena-2.031-kunu,78984.html

PREPORUKE
Raiffeisen: Držati dionice Ine, ciljana cijena 2.031 kunu


sva sreca da nema bida na ini….. [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.jutarnji.hr/crobex-u-svega-mjesec-dana-prevalio-put-od-najvise-do-najnize-ovogodisnje-razine/791978/
Ovi nas orkestrirano tješe. Malo na PD pa onda i Gatara.

who dares, wins



Množe se ovi kojima su svi drugi krivi.
Pa zovite Hanfu.
A ako neće oni, zovite Uskok i DORH.
A ako neće ni oni, zovite Chucka Norrisa. On će sigurno poduzeti nešto protiv takve nepravde.

ma ne kolega, recite vi nama, ovdje je sve transparentno jel tak…
u hanfi su ocito takvi ko vi…a mi se zaliti jedino mozemo upravi za kanalizaciju,..
a za to cemo priliku dobiti cim sutra ili ovih dana svijet potegne 3,4 ili vise posto a mi zatrokiramo 0,3 posto…jad i bijeda..
jos je jadnije to sto imamo takve pametne kolege koji nas moraju prosvjetliti izjavama ovakvog tipa..
jer kaj se mi svi bunimo kad je ovo sve normalno,,podsjeca me na bandiceve izjave..neka pravne institucije rade svoj posao..sto mu je bila svaka druga i svaka kad nije imao odgovora..jer znao je ko sto i mi svi to znamo da ONE NE RADE SVOJ POSAO!
[/quote]

Kolega pa nemojte se srditi. Uvijek vam preostaje mogućnost organizirati prosvjedni skup npr. na Jelačić placu. A, ako mislite da "institucije ne rade svoj posao" u međuvremenu možete i npr. tužiti Hrvatsku na međunarodnom sudu u Strasbourgu da ne štiti vaša prava.

A ako ništa od toga ne uspije, Chuck je uvjek spreman…

Šta ,kakva kriza svi još dobro živimo,da nebi danas bila štafeta sa dionicama vidi ,Dalmatinci još spavaju. [lol]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Mislim da nas danas na burzi očekuje "tmuran i kišovit" dan sa "najezdom medvjeda".
Pozdrav

Koliko vidim evropa je otvorila katastrofalno. Znači i mi kojih 2,8% – 3% pada i to je cca 1930 bodova pa od sutra možemo gore… [sad]

…ne slijedimo mi njih već 5 mjeseci, tako da će biti možda i zeleno na kraju…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close