Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Veliko iskrcavanje iz dionica niti malo ne čudi tko bi pametan ostao u dionicama ako čitamo da stručnjaci idući tjedan predviđaju pad od još 20 % i savjetuju keš poziciju.

Da ali za tržište USA…, koje je konstantno raslo i "postalo precijenjeno" dok smo mi čmarili na +/- 10%…, zadnjih godinu dana…., no pošto mi ne znamo drugačije vjerojatno da ćemo pratiti trend je visoka, ali ne u tom postotku i obimu….

koji "stručnjaci" i za koje tržište pričaš??


Veliko iskrcavanje iz dionica niti malo ne čudi tko bi pametan ostao u dionicama ako čitamo da stručnjaci idući tjedan predviđaju pad od još 20 % i savjetuju keš poziciju.


Veliko iskrcavanje iz dionica niti malo ne čudi tko bi pametan ostao u dionicama ako čitamo da stručnjaci idući tjedan predviđaju pad od još 20 % i savjetuju keš poziciju.

Jesu li to stručnjaci ili "stručnjaci".
Ja ću danas vjerovatno završiti ful u dionicama.Odavno nije bilo jeftinije.A da uvijek može biti jeftinije
može.Nisam dovoljan pametan da kupujem kada je najjeftinije,već kupujem kada mi se ćini da je
jeftino.A mislim da je sve jeftino,osim dionica firmi kojima prijeti stećaj.Te dionice moraju biti
prejeftine radi mogućnosti potpunog gubitka uloga.
Naravno,da se ovo ne odnosi na Varteks.Danas je bio u pozitivnoj blokadi,a poslovanje u negativnoj blokadi.Ali sa jednom dionicom.Promet od 20 kn i rast cijene od preko 10%.
Bravo!

Ma pročitao članak Roubini: Dionice padaju još 20% pa se usro ko grlica…

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Roubini-Dionice-padaju-jos-20-posto-jedina-sigurna-pozicija-je-gotovina

Crobex će završit u većem minusu već ijedan index u EU ipak smo mi naj više i rasli u zadnjih godinu dana


Ma pročitao članak Roubini: Dionice padaju još 20% pa se usro ko grlica…

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Roubini-Dionice-padaju-jos-20-posto-jedina-sigurna-pozicija-je-gotovina


Kao prvo nema šanse da padnu 20%, kao drugo nitko ko je otišao van se nije zajebo, jerbo će najkasnije u listopadu 2010. DJIA opet biti 11000, a za to vrijeme će ovaj mrtvac od grobija truliti između 2000 i 2200 bodova, svoje dionice na ZSE neću dirati zato što mi nije frka čekati koliko god treba, ali sa viškom love ili bih tržio vani ili ih oročio u banci, sve je bolje od ovoga

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

CROBEX 1.994,44 -1,08% Pad indeksa
CROBEX10 1.073,52 -0,98% Pad indeksa

Dakle, zatvorismo ispod 2000.

Gadhelpas…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


CROBEX 1.994,44 -1,08% Pad indeksa
CROBEX10 1.073,52 -0,98% Pad indeksa

Dakle, zatvorismo ispod 2000.

Gadhelpas…


Po meni smo danas prošli iznimno dobro u odnosu na druge europske burze.
No pali smo smo na CROBEX-u ispod 2000.
Idući tjedan će biti vrlo interesantan.
Pozdrav i sretno


Ma pročitao članak Roubini: Dionice padaju još 20% pa se usro ko grlica…

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Roubini-Dionice-padaju-jos-20-posto-jedina-sigurna-pozicija-je-gotovina


Vaš link

Moš mislit što padaju 20%, ne daju "dečki" DOW-u niti ispod 10 000, nisam baš čuo da amerima propada neki novi brothers.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

A što se toliko uzbuđujute, zar je opet bankrotiralo pet-šest najvećih banaka svijeta? Nije. Neka paničare oni koje zahvaća nova financijska regulativa u SAD i Njemačkoj.
No kad nakon 1.srpnja kod nas prorade market maker manipulatori, da vidiš kako će ti svjetski muljatori navaliti da pohvataju ribice iz ZSE akvarija. [lol]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Mala korekcija u tijeku koja drugi tjedan završava.


Crobex će završit u većem minusu već ijedan index u EU ipak smo mi naj više i rasli u zadnjih godinu dana

http://www.cnbc.com/id/15921552/site/14081545/

Rekao sam da ćemo imati naj veći minus u EU ipak je ovo prpoštena ZSE

New Report

Close