Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel postoji kakvo objašnjenje za sitna trgovanja? npr. upravo netko skinuo 1 koei po 1199,99 – pa tu provizija pojede oko 5% . a primjetio sam takvih naloga dosta u zadnje vrijeme.

verovatno netko, kome je to pola plače, pa ako je dovoljno mlad na pravom je putu, pa mu čestitam na dobroj kupnji, je sigurno neče sutra več prodavat.

comlinebrokeri nemaju vise minimalne provizije 🙂
kupis jedan komad 🙂 i to je to 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ma daaaj… rekla bi Elaine i gurnula te da padneš [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


comlinebrokeri nemaju vise minimalne provizije 🙂
kupis jedan komad 🙂 i to je to 🙂

aaa, to je to. svaka im čast 🙂

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

To i ja kazem…barem tako su spustili provizije…za razliku od ostalih, koji sad rade sa vecom zaradom (ili manjim minusom[smiley1])

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Credos nema minimalnu proviziju već dvije godine

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Možda i ostali krenu njihovim primjerom u smislu smanjenja provizija ili troškova za nalogodavce.

Danas je na djelu bilo i prodaje raznih dionica, na vrat na nos, radi dokupa Ine. I ja sam tako nešto napravio. Vjerujem i mnogi drugi, a znam ih barem nekoliko koji su to učinili.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Evo prilazem grafove Crobexa sa proslogodisnjom korekcijom, jest da je svaka slicnost slucajna i da ovogodisnja ne mora biti takva ali da se vidjet princip korak naprijed dva nazad

evo čime smo se zabavljali pre točno godinu dana (post od 26.05.2006

Gdje nam je danas kolega plavi? Trazi prodavatelja 115 komada ZVZD?
[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Neznam da li primjecujete ali korekcija barem blaga je vec pocela sto je sasvim uredu.
Crobex bi danas jos mogao -1.5% sto je blizu 4% u par dana.
VAni se jos zeleni sve, ali to nema veze.
Sada je prava prilika nadokupljivati 2Q zicere a ima ih napretek.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Attenzion attenzion, eine….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Attenzion attenzion, eine….

kleine… nece biti previse.
Ipak je sa Q1 vecina firmi opravdala ciejnu iza koje stoji…
Necemo sada lagati ali Q1 su bili vecinom jako dobri..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close