Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još se jedna banka budi…u ssnc-p-a1 već tjednima jača kupnja a prodaja se povlači…inače zadnja po kojoj je izvršena transakcija je 3440kn

SSNC-P-A1 Vrijeme: 10:18:07
Kupnja
Ukupno ponuda 6
Ukupno dionica 76

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 9
Ukupno dionica 205

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
3220,00 6
3210,00 22

2500,03 23
2200,00 15
2126,01 10

3700,00 106
4000,00 14
4200,00
22
4250,00 11
4300,00 10

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

INA zgažena, prvi put omjer kupnje/prodaje u korist prodaje.


INA zgažena, prvi put omjer kupnje/prodaje u korist prodaje.

Kad sam zamijenio INU na 2970 sa JNAF-om mislio sam da nisam baš pametno učinio..možda ipak jesam,a možda su ovo samo igre..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Staniću ako ti je žao zbog te odluke možeš ju sad jeftinije uzet

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Staniću ako ti je žao zbog te odluke možeš ju sad jeftinije uzet

Nije uopće jer je JNAF odradio sa 5000 na 7000,a očekujem još…možda se i vratim,tko zna što će moja luda glava još iskalkulirati…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nekak imam dojam da se pocelo bjezati u nelikvidne dionice 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Meni paše 😉

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

INU sigurno ruši SDP [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Kaj je Polancec u SDP presao?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Čovjek je možda under cover. Krtica [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Ne mislite valjda da je JNAF nelikvidan ?

Crobex -1,51%

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close