Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo je koma bolje da zatvore burzu jer ovo ne vodi nikamo gdje ja ulažem svoje pare ma ovo je veš-mašina a ne burza ovdje vladajući peru pare i ništa više

Danas sam odlučio upisati tečaj brzog čitanja, jer ne stižem pohvatati svu silu transakcija koje me zanimaju.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

Moram priznati, pametno se ovo odigrava…

Stavljeni su veliki nalozi na ask kao osigurači da se ne bi raslo, posljednjih dana je obaran Crobex sa malim prometom, mislim da se sve sprema kako bi obilna dividenda HT-a mogla nesmetano ući na ovim razinama.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

svako toliko ista prica…te dolaze pare od prodaje ine te, dolaze pare od dividende ,te ovo te ono….a na zse dolazi para sve manje i manje [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ovo je koma bolje da zatvore burzu jer ovo ne vodi nikamo gdje ja ulažem svoje pare ma ovo je veš-mašina a ne burza ovdje vladajući peru pare i ništa više

i još da se nadovežem koliko ima dionica šta su podjeljene na bilo koji naćin mukte većinom političkim putem ZNA SE+ sve za glas+ sve za fotelju +pljačka=UNIŠTENJE

burza apsurda s radnim nazivom: U očekivanju Godota……. [cool]

ht je jučer zsvršio sa 0% promjene u odnosu na prethodni dan……danas je također na 0%……na kraju dana gotovo je sigurno on odlučuje u kojoj boji završavamo dan…….onako, čisto da ne bude bezbojno…. [cool]

Što se čeka. +0.01 još je zeleno, bode mi oči. Nisam navikao na to.

Ima još valjda municije!

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

http://www.eurocable-group.com/
Ovi su danas počeli graditi neku tvornicu. Imaju stranicu kao da nisu iz HR. [thumbsup]

who dares, wins


svako toliko ista prica…te dolaze pare od prodaje ine te, dolaze pare od dividende ,te ovo te ono….a na zse dolazi para sve manje i manje [bye]

a tek kad se vrate pare iz USA, ne zaboravi to

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


http://www.eurocable-group.com/
Ovi su danas počeli graditi neku tvornicu. Imaju stranicu kao da nisu iz HR. [thumbsup]

Možda se i kakva dobra pozicija za nas inženjere ukaže….tko zna…..treba više ovakvih investicija koje izgledaju kao da su došle iz neke druge priče.



svako toliko ista prica…te dolaze pare od prodaje ine te, dolaze pare od dividende ,te ovo te ono….a na zse dolazi para sve manje i manje [bye]

a tek kad se vrate pare iz USA, ne zaboravi to
[/quote]

…..inverter zašto se zamaraš pa ti si se pozdravio sa ZSE ili si postao kao i CR…… [lol] [lol] [lol]

New Report

Close