Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Od rekordne razine ove godine uspio sam doći do najniže. Ovo mi se još od Sanadera nije desilo. Tad sam vukao neke poteze koji su se kasnije ispostavili totalno krivima zato sad i ne mrdam pa šta bude nek bude.

ne brojite zaradu dok ste za kockarskim stolom
(kolega čvarkožder imao u potpisu) [sealed]



Od rekordne razine ove godine uspio sam doći do najniže. Ovo mi se još od Sanadera nije desilo. Tad sam vukao neke poteze koji su se kasnije ispostavili totalno krivima zato sad i ne mrdam pa šta bude nek bude.

ne brojite zaradu dok ste za kockarskim stolom
(kolega čvarkožder imao u potpisu) [sealed]
[/quote]
A kaj je najgore sklon sam svim drugim porocima osim kocke. Eventualno bela za turu, preferans za lipe i šah za nešto.

who dares, wins

ovo trgovanje danas je čista dvojka( 2 )


Od rekordne razine ove godine uspio sam doći do najniže. Ovo mi se još od Sanadera nije desilo. Tad sam vukao neke poteze koji su se kasnije ispostavili totalno krivima zato sad i ne mrdam pa šta bude nek bude.

ehhh…

Više se ne zna tko je pametan, tko lud, koliiko će potrajati ova "rasprodaja"…, iako promet tezu rasprodaje ipak ne podržava.., sve pada i to na malim prometima…, nema interesa za kupnju ni po ovim smiješnim cijenama…
Očigledno je da svi čekaju još niže razine, a kupuju samo hrabri ili "ludi", a rasprodaju oni slabih živaca koji će, nadam se, sve to uskoro kupovati po višim cijenama…
Ko će ga znati možda su ovi slabih živaca ipak oni pametniji…, nadam se da NE…., u suprotnom odhoh ja u 3PM….

kolega kad budete u splitu čujemo se za preferans


kolega kad budete u splitu čujemo se za preferans

Drago mi je čuti da se to i na moru prakticira. Mislim ni je samo briškula i tako to.
[thumbsup]

who dares, wins

ma prakticira se i briškula i trešeta ali preferans je pravo zadovoljstvo, pogotovo kad netko upadne mizer na refu [lol]

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/rba-nastavak-zaduzivanja-sredisnje-drzave-izdanjem-trezorskih-zapisa,76969.html



Od rekordne razine ove godine uspio sam doći do najniže. Ovo mi se još od Sanadera nije desilo. Tad sam vukao neke poteze koji su se kasnije ispostavili totalno krivima zato sad i ne mrdam pa šta bude nek bude.

ehhh…

Više se ne zna tko je pametan, tko lud, koliiko će potrajati ova "rasprodaja"…, iako promet tezu rasprodaje ipak ne podržava.., sve pada i to na malim prometima…, nema interesa za kupnju ni po ovim smiješnim cijenama…
Očigledno je da svi čekaju još niže razine, a kupuju samo hrabri ili "ludi", a rasprodaju oni slabih živaca koji će, nadam se, sve to uskoro kupovati po višim cijenama…
Ko će ga znati možda su ovi slabih živaca ipak oni pametniji…, nadam se da NE…., u suprotnom odhoh ja u 3PM….
[/quote]

ponekad i drhtave ručice pokažu svoju vrijednost, nije ovo iz Amerike greška, netko se poželio novog kruga pa probušio rupu,
a kod nas, na čemu planiramo oporavak ? pa sve su nam proizvodnje u …………(tamo) a Uprave po zatvorima, od danas jedan novi na hrani, pravosudnim policajcima,smještaju,sucima,odvjetnicima,vozačima, a koliko će vratiti pokradenog ili upropaštenog ( 0,00 kuna) i sve to opet na račun proračuna,opet njemu besplatno,

prmijerka zapošljavanje sezonaca u turizmu i nešto korištenjem mjera HZZ (manipulacijom)istih onih koji su prošle godine normalno radili naziva oporavkom,

kad Švabe izaberu novinara za premijera, počet ću vjerovati u naš oporavak

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/afera-hep-polancec-opet-na-ispitivanju,76978.html

Ovaj domoljub nema di ga nema u pljački

http://www.seebiz.eu/hr/burze/besevic-crobex-na-udaru-globalne-rasprodaje,76967.html

..a gdje smo mi bili kad su ameri ludovali u rastu? ..pa mi smo jedna obična bljuvotina od burze i države..lopovluk na svakom koraku!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

HMN, pa svi smo dobrovoljno dosli na burzu…zakon ponude-potraznje, a da pitam svakog od vas:
pa zar necete kupit ak ce jos padat?

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close