Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gotovo da nije za vjerovat

http://www.seebiz.eu/hr/banke/za-stambeni-kredit-uz-policu-osiguranja-nuzno-testiranje-na-hiv,76843.html

Nevjerojatno, opet smo u minusu. Ovi se neće smiriti dok ne zatuku crobex na 1700 [angry]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

posloije 14 h je preoker…ćekaju se slušbene vijesti o nezapolsenima i vladin program

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

onaj koji je ostao u kešu ako ima imalo znanja sad je vrijeme za ulaz

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ake se danas nepopravi likvidnost onda mislim da morama ćekati kraj godine ,pa čak početak 2011

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

drž se grobi,nedaj se [thumbsup]


ake se danas nepopravi likvidnost onda mislim da morama ćekati kraj godine ,pa čak početak 2011

Ma nema tu likvidnosti, jedini tko još ima para su OMF-ovi, a oni moraju od debeloga otkupljivati državne obveznice. Ono što im ostane keša, to utuku na vanjske burze. Dosta pogledati da više ne brane ni HT, ADRS-P…. digli su ruke od ZSE do daljnjega.
Kad vani rastu, mi stojimo, kad oni padaju, i mi padamo.

Još kad idući tjedan ERNT potone 7-10% zbog ex div.day pa da vidiš gdje ćemo biti

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Mislim kolega da se igrala igra al sad je kraj toj njihovoj igri.

Ovo što se radi na ZSE nema nikakvog smisla niti ima logike ulagat u tržište kapitala.
Jednostavo treba kupiti kad mislis da je "nisko" i čekat odabrane da dignu burzu
Dali je to mjesec ili godina ovosi sve o njima,a pračenje fundamenata pojedine firme to je stvar prošlosti [cry].

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Objektiv: Borislav Škegro i Prka pokušali izvući 37 milijuna iz državne blagajne?
Autor/izvor: SEEbiz / Objektiv
ZAGREB – Borislav Škegro pokušao je krajem 2008. godine pod krinkom "izravnog pomaganja hrvatskom gospodarstvu" pričiniti štetu državnim financijama tešku oko 37 milijuna kuna, koje bi "otišle u džep njemu i njegovim partnerima iz Privredne banke Zagreb", piše novi politički dvotjednik Objektiv.

http://www.seebiz.eu/hr/osiguranje/galic-dobit-alianza-26%2c8-milijuna-kuna%2c-ali-pred-nama-teska-godina,76853.html

Škegri su propali svi poslovu u Hrvatskoj, a uloženu lovicu, DA NE IZGUBI, sve poslove prodao državi!!!!( po početnim cijenama )
znači ako je ulagao 100 jedinica, popušio je ili stavio u svoj đep 25 jedinica a OSTATAK prodao državi ( 75 jedinica ) za 100 jedinica!!!!
to je hrvatski sposobni lik koji bi vani debelo sjedio u Remetincu – radi pozitivnih hrvatskih zakona!!!

meni tržište izgleda kao da če povuči prema gore

New Report

Close