Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako ima osoba koje se javljaju taman u period kad je bitno…..
Uz to te osobe jako puno rade i nemaju vremena ali za dobrobit naroda iz HR se javljaju i po 10 puta dnevno.Iako u tom vremenu gube vrijeme i ogroman novac.To su ljudi.
Stvarno se pitam za koga to rade odnosno iz kojeg brokeraja…..


Kako ima osoba koje se javljaju taman u period kad je bitno…..
Uz to te osobe jako puno rade i nemaju vremena ali za dobrobit naroda iz HR se javljaju i po 10 puta dnevno.Iako u tom vremenu gube vrijeme i ogroman novac.To su ljudi.
Stvarno se pitam za koga to rade odnosno iz kojeg brokeraja…..


@bankarkopr
?

I tebi se svidaju konspiracije?

A ako je tako sto pises onda je dosta tog trulo u HR.
Posto vidim da nema tu "normalne konverzacije" napustam Poslovni i navratit cu kroz par mjeseci …pa da vidimo sto se tu desava (sa crobexom).

Sretno svima…posto na burzi treba i sreca … ali nekad ne pomaze ni ona…samo stoploss pomaze!

nema stoploss na CROBEX-u
zašto stalno odlaziš?
piši i dalje
svi smo mi skloni omaložavati i biti omaložavani
i nitko se ne ljuti
malo budi hladniji

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Kako ima osoba koje se javljaju taman u period kad je bitno…..
Uz to te osobe jako puno rade i nemaju vremena ali za dobrobit naroda iz HR se javljaju i po 10 puta dnevno.Iako u tom vremenu gube vrijeme i ogroman novac.To su ljudi.
Stvarno se pitam za koga to rade odnosno iz kojeg brokeraja…..


@bankarkopr
?

I tebi se svidaju konspiracije?

A ako je tako sto pises onda je dosta tog trulo u HR.
Posto vidim da nema tu "normalne konverzacije" napustam Poslovni i navratit cu kroz par mjeseci …pa da vidimo sto se tu desava (sa crobexom).

Sretno svima…posto na burzi treba i sreca … ali nekad ne pomaze ni ona…samo stoploss pomaze!

[/quote]

e pa gledajući po grčkoj i ta EU se ne razlikuje previše od naše truleži…..hhehehehe
( dobro su vas povukli a sad ih još i spašavajte ) EUUUUUUUUUUU……

Jučera sam se uhvatio slaganja pustih papira od SDA, transakcije od 2008, 2009.
Kako su me pojedine transakcije razgalile (recimo adris po 138 kn, pa ledo po 3500, ptkm 77kn) i mislim se kad će se to više ponoviti. A onda naletim na svoju prvu kupnju Tehnika 4200 kn i dam sam sebi trisku.

Niti na jedno pitanje oko mirovinskih fondova- otvorenih dioničkih fondova , ostalih tipova fondova-
te brokera / ajde eventualno – ovdje slijedi odgovor/ ……..SE NE DOBIVAJU NIKAKVI ODGOVORI NA
PITANJA OD OVIH KOLEGA PRISUTNIH NA FORUMU…. Što to znači ??? Tko je tu stalno
prisutan…?

Masa investitora je NESTALA….. otjerali ste ih , svojim prepucavanjima, zlonamjernih nagovaranjem, drskim lažima oko vrijednosti koječega na burzi…..
A hjeli bi se s njima igrati ko mačke sa miševima…. E, pa kolege …neće ići.
Sad se igrajte sami, nadmudrujte se jedni s drugima, kombinirajte si cijene i sami lijepo
ulažite svoj novac….. slučajno sam ostala na burzi- zbog velikog uloga . takodjer, slučajno imam namjeru sve to natrag vratiti prije ili poslije…još se prilike nisu posložile..
Pa do tog vremena….. imam pitanje: hoće li i sutra kiša na Jadranu? ………..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Niti na jedno pitanje oko mirovinskih fondova- otvorenih dioničkih fondova , ostalih tipova fondova-
te brokera / ajde eventualno – ovdje slijedi odgovor/ ……..SE NE DOBIVAJU NIKAKVI ODGOVORI NA
PITANJA OD OVIH KOLEGA PRISUTNIH NA FORUMU…. Što to znači ??? Tko je tu stalno
prisutan…?

Masa investitora je NESTALA….. otjerali ste ih , svojim prepucavanjima, zlonamjernih nagovaranjem, drskim lažima oko vrijednosti koječega na burzi…..
A hjeli bi se s njima igrati ko mačke sa miševima…. E, pa kolege …neće ići.
Sad se igrajte sami, nadmudrujte se jedni s drugima, kombinirajte si cijene i sami lijepo
ulažite svoj novac….. slučajno sam ostala na burzi- zbog velikog uloga . takodjer, slučajno imam namjeru sve to natrag vratiti prije ili poslije…još se prilike nisu posložile..
Pa do tog vremena….. imam pitanje: hoće li i sutra kiša na Jadranu? ………..

Tebi je kiša već duže vrijeme!

LEAVE THE WORLD BEHINED

LucLuciano [thumbsup]

Iskreno !

Koja dosada od trgovanja. Cajke vise trose na cipele nego svi mi skupa na dionice …

Mislim da bi ‘iljadu eura bilo dovoljno za izazvat euforiju.

ajme koje mrtvilo….ovih dana najvjerojatnije napustam crobi i sa ovo malo sto je ostalo kapitala….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/skegro-privatizacija-ce-ici-po-sistemu-%27daj-sto-das%27,76548.html

prodacemo ovo malo sirotinje za cijenu tecajne razlike kaj nas suky zaduzil u amerike?
valjda je to dobro za nas!!!

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

HA HA evo ga Crobex u plusu

ajmo majstori FM

New Report

Close