Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neznam više što reči osim jad i bijeda……..sve upučuje da čemo i treči dan zaredom završiti u minusu……


J*** ga, Šuki isisao svu lovu. Kasice MIFova su prazne i nema se sa čime u shoping

ma nije on takav, to si mi svi samo umisljamo… [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ajmo dizat i našu burzu ak već propadamo bolje propast s više dionica na računima, nego manje…kupnja

LJudi što kažete na izvještaje?Malo dobrih.Dobri su KODT,ATGR,ZVCV,zatim JNAF je vrlo solidan.Dvije vrhunske firme do sada HT i AUHR imaju podbačaj,a ostali nisu dobri.Sve u svemu nije bajno.Nadajmo se da će ovi koji još nisu dali izvještaje osvjetlati obraz i popraviti sumornu sliku.

klodovik

Na prodaji Adrisa guraju se dali paničari ili insideri?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

ajmo ljudi krenite sa rasprodajom…….pa evo croman govori o velikom padu
a i delux prodaje pa sad samo čekajte geronima da vam da završni signal….hehehheheh
hehe zločesti brokerčići……..


LJudi što kažete na izvještaje?Malo dobrih.Dobri su KODT,ATGR,ZVCV,zatim JNAF je vrlo solidan.Dvije vrhunske firme do sada HT i AUHR imaju podbačaj,a ostali nisu dobri.Sve u svemu nije bajno.Nadajmo se da će ovi koji još nisu dali izvještaje osvjetlati obraz i popraviti sumornu sliku.

hehehheheehehehhee ljudi pa mi smo već debelo u 2Q, kakve veze ima 1Q sa trgovanjem….


ajmo ljudi krenite sa rasprodajom…….pa evo croman govori o velikom padu
a i delux prodaje pa sad samo čekajte geronima da vam da završni signal….hehehheheh
hehe zločesti brokerčići……..

neide im nista po bidu…pa vracaju neke "bivse gurue" iz naftalina (croman itd ..) heeheheheheheee

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



LJudi što kažete na izvještaje?Malo dobrih.Dobri su KODT,ATGR,ZVCV,zatim JNAF je vrlo solidan.Dvije vrhunske firme do sada HT i AUHR imaju podbačaj,a ostali nisu dobri.Sve u svemu nije bajno.Nadajmo se da će ovi koji još nisu dali izvještaje osvjetlati obraz i popraviti sumornu sliku.

hehehheheehehehhee ljudi pa mi smo već debelo u 2Q, kakve veze ima 1Q sa trgovanjem….
[/quote]
koda se na ovoj burzi bitna izvješća

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Na prodaji Adrisa guraju se dali paničari ili insideri?

Insideri su: po odvijanju transakcija vidi se da si pretaču iz x fonda na privatni račun ili obrnuto saznat ćemo uskoro [sealed]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Ma sve je tako logično, pogledajte DKVS i njihovo izvješće. Pa naravno da je u plusu! To je firma! [lol]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Šuki opet pokupio keš iz dućana i još dublje gurnuo CROBEX u crveno [sad]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close