Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OLA LOLA SLAVONSKA!!!!!!!!!!!!!

Olembe!!!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'

Jučer su tnpl i lkpl krenule prema gore a danas će i nastaviti jer su im rezultati u prvom kvartalu i više nego dobri!

[color=blue][/color]vizionar

……… 8.32… još nema novih vijesti na poslovnom.hr …………..???????????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas nam dolaze gospoda iz MMF-a u kontrolu.

Bilo je i vrijeme.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Nije valjda da padamo zbog zabrinutosti oko Grčke i mi danas..pa bolje da gledamo svoje dvorište,nismo mi baš u puno boljoj situaciji od njih..samo Šuker ‘misli’ da jesmo..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

prvi val paničara izašao? [sealed]

Zalud ta diverzifikacija portfelja.. pa uvijek mi isti iznos na računu.. treba sve na jedno pa kud puklo.. [lol]


Danas nam dolaze gospoda iz MMF-a u kontrolu.

Bilo je i vrijeme.

ma što če nam oni kad je kod nas "sve ko po špagi"……………… [lol]

Evo malo ljepše napisano da nebriše ovaj stalno

Kakva milina od FM svanulo i njima mogu bez imalo stida slijedit vanjske indexe pošto su oni u padu

Aktor zbog nedostaka garancija izgubio posao na cesti Komarnica-Brašov

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/aktor-zbog-nedostaka-garancija-izgubio-posao-na-cesti-komarnica-brasov,75860.html

zašto bi oni kupovali skuplje ako ima zainteresiranih prodavača i paničara. nije da sam ljubitelj FM ali malo mi je smiješna logika ja ću kupiti pa neka mi FM dižu portfelj

New Report

Close