Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega ludlum, vi bi trebali češće kukati … odmah letimo nakon toga (belje, koei) [smiley2]

Dajte malo kuknjave i na ADPL, ELKA i VIS [smiley2]

TunaSalad:

kolega ludlum, vi bi trebali češće kukati … odmah letimo nakon toga (belje, koei) [smiley2]

Dajte malo kuknjave i na ADPL, ELKA i VIS [smiley2]

ma dolazim u napast da nagovorim ludluma da mi kuka na RIBI i JDPL, samo tu treba puno kukati, mogao bi čovjek glas izgubiti [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

na JDPL se kuka par zadnjih 10ak stranica pa nema koristi [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

nene.. čovjek mora kukati tu na ovoj temi, inače ništa

nema mi druge nego se zae..ti

tržim tržim dok se ne spržim
jer mornar sam popaj ja
jaja mi kisela
dionica porasla
moja duša odmara
tra la la

Ispričavam se zbog pjesmice koju je dok sam obraćao pažnju na nešto drugo jedno nepristojno dijete napisalo, pa molim moderatore da je sklone.

Hvala!!!

to je tvoje unutarnje nepristojno dijete dok si ti bio zaokupljen odraslim temama na internetu [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

koliko vidim INA je fino krenula ali na dolje

SAM PROTIV SVIH

hoće li ina u blokadu na dolje? što se na njoj dešava?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Hm, ovo s INOM ne izgleda najbolje… Nadam se da neće biti domino efekta…
Ima li tko pregled regije, crvenoili zeleno?

i to je to...

Ini se dešava situacija sa Polančecom, možda se ustali na 2860 kao i ranije… ali to su samo moja nagađanja

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


hoće li ina u blokadu na dolje? što se na njoj dešava?

Izgleda da joj malo fali. Gledam i ne vjerujem. Tako jaka dionica i tone prema blokadi. A mađari uskoro počinju kupovati.
Anbilivbl.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close