Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



KOEI [thumbsup]

Kupio netko 3261 komada sa aska KOEI.

lp

[/quote]
KOEI-R-A 3. 3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 261.279 4 kom10,16%
to je dobro za kupca ili je netko dobro izletio prije nego jaca stavi nalog na prodaju?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

hehehehhehee ovi naši debilni političari unijeli pomutnju na zse……
oni si zamislili ajmo sad prodat na burzi sve kaj imamo da dođemo do love…….
debilana totalna…….a fondići nek kupujui ht-ja još, samo nek kupuju pa još malo
se budu preimenovali u ht-fondovi……hehhehehehhe

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/peric-prodajom-manjinskih-udjela-drzavi-milijardu-kuna,75152.html

aha opek krcu ipo-i, bravo jaco sam ne znam kak ce prodat po hitno m postupku one koji ne kotiraju na burzi? to ce pokloniti?
kak ce prodatavat primjerice koei, ko da vise ili ?
kakogod gradani ce u redovima stajat za predavanje ponuda…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

”Prije par godina na taj je način građanima uspješno, po vrlo visokim cijenama, uvalila – pardon – prodala dionice T-HT-a i Ine (ZSE:INA-R-A). Upravo od toga – prenapuhavanja vrijednosti – strahuju analitičari, jer nemaju prevelikog povjerenja u državu”

koje je ovo sranje od teksta, kome je to uvalila? na burzi su i iNA i HT trenutno na višoj cijeni od IPO-a.
Da ne spominjemo dividende HT-a.
da bog da mi uvalila država još takih dionica. 🙂

dva dana rasta ipak je previše za zse…..treči dan treba srokati burzu bar za iznos rasta…..

Zašto ovaj pad sada???

Ko u onom vicu:

A jes nam dugo zelenilo trajalo???

Uffff

Stvarno ću se morati povući sa ZSE i tražiti sreću preko bare.

A nemam energije sada početi proučavati to.

:(((

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Gradevinski-radovi-opet-se-strmoglavili

ajmo u kupnju stanova jaca nudi poticaje za mozda 1000 njih a sory kaj je ukinula povrat na kamate za 500 000 njih, bankari su joj zahvalni barem za ovaj prvi dio…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@BornaST

nemojte kolega amerikanci sam sta nisu dosli imaju 200 milja dolara i sve ce nas kupit u paketu

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Pa kupuj tuđim novcem ako im vjeruješ ?

pa jesam lijepo rekao da im NE vjerujem. A vjerovanje/nevjerovanje (vezano za kretanja cijena) i tako ne utječe na moje postupke.

Ali istina da bi imalo smisla kupovati posuđenim novcem kada očekujem pravoremeni priljev sredstava za povrat duga, obzirom na još uvijek značajan nesrazmijer (ono jedino što gledam, vjerovanja/nevjerovanja u vezi kretanja cijena ne igraju ulogu) između mnogih vrijednosti i cijena…
kada bih bio spreman na punu investiranost. Ali poanta je u tome da je nikada ne želim biti baš 100 % u dionicama. Sad sam oko 90 %, a ono staro "pravilo" kaže da je nekih 75 % maksimum do kojeg treba ići… ja sam taj maksimum u neku ruku prekršio… ali ako se uračuna ono što znam da će mi doći u kratkom roku… onda sam tu negdje "u okviru normi" 😀

Tako da ja… ipak ne bih tek tako lagano se odlučio na kupovanje posuđenim novcem. Ali kada/ako jednom postanem malo sigurniji u svoje procjene, i budem si dopuštao više razine "investiranost" (npr. oko 100 %), tada će u ovakvim slučajevima i to dolaziti u obzir.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ht-potonuo-na-280-kuna%2c-crobex-ispod-2.200,75182.html

vidim jaca nešto ne spominje više onaj fond za spas gospodarstva, evo vidim da crnogorci idu s nečim sličnim.

pa evo ove udjele manje od 25% sve nek stave u taj fond, to je cca par milijardi kuna, pa nek fond mešetari i kreditira privredu…

ma kakav cash-r-a, 100% in


vidim jaca nešto ne spominje više onaj fond za spas gospodarstva, evo vidim da crnogorci idu s nečim sličnim.

pa evo ove udjele manje od 25% sve nek stave u taj fond, to je cca par milijardi kuna, pa nek fond mešetari i kreditira privredu…

Pa i sad je vecina u fondu, pa vidi do kud su doveli mesetareci.

Nije bolest sve što boli

New Report

Close