Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da cu poludit od te burze———-

To bi trebao što prije, jer tko rano poludi dugo je sretan [thumbsup]. Gle mene, nemam gebri’ [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

BELEX u 4 dana skočio 10%

Šta je sa ZSE zar pljačka još nije gotova

na HT-u tipičan primjer što se događa kad previše ljudi misli isto (ima isti plan) [thumbsup]


BELEX u 4 dana skočio 10%

Šta je sa ZSE zar pljačka još nije gotova

Srbija je tražila pomoć MMF-a, uvela velike strukturne promjene koje su donijele rezultate, i nedavno je objavila da je izašla iz recesije.

Hrvatska odlučno odbija miješanje MMF-a, jer naši lopovi još misle da se nisu dovoljno nakrali, pa nama izlazak iz krize nije niti na vidiku.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


na HT-u tipičan primjer što se događa kad previše ljudi misli isto (ima isti plan) [thumbsup]

meaning??



BELEX u 4 dana skočio 10%

Šta je sa ZSE zar pljačka još nije gotova

Da zato dok je vani kriza uzimala zamah SMRADER i VLADA su govorili da nas u naj gorem slučaju ta ista kriza može okrznuti
A ZSE je padala duplo više iz dana u dan od bilio kojeg indexa u svijetu a sad opet kad su svi indexi došli na nekih 25% od maximuma mi i dalje ronimo i držimo se minusa oko 70%
Šuker i vlada dotukli su nas da smo ratovali do danas toliko nebi bili porušeni nemislim samo na crobex već općenito
Srbija je tražila pomoć MMF-a, uvela velike strukturne promjene koje su donijele rezultate, i nedavno je objavila da je izašla iz recesije.

Hrvatska odlučno odbija miješanje MMF-a, jer naši lopovi još misle da se nisu dovoljno nakrali, pa nama izlazak iz krize nije niti na vidiku.
[/quote]



BELEX u 4 dana skočio 10%

Šta je sa ZSE zar pljačka još nije gotova

Srbija je tražila pomoć MMF-a, uvela velike strukturne promjene koje su donijele rezultate, i nedavno je objavila da je izašla iz recesije.

Hrvatska odlučno odbija miješanje MMF-a, jer naši lopovi još misle da se nisu dovoljno nakrali, pa nama izlazak iz krize nije niti na vidiku.
[/quote]

Istina kolega. Ali zar vi mislite da je Srbija stvarno vec izasla iz recesije?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!



na HT-u tipičan primjer što se događa kad previše ljudi misli isto (ima isti plan) [thumbsup]

meaning??
[/quote]

Nisam baš siguran što ste htjeli s ovim pitati, ali evo: Ako dovoljno velik broj ljudi npr. smatra da će kupiti ht na 300 kn i rješiti ga se kad naraste neposredno pred dividendu (a da neće čekati dividendu, tj. i pad od očekivanih 30-ak kn), onda cijena počne padati i ranije. Jer svi misle isto, pa počnu djelovati malo ranije… Slični primjeri su npr. bili u Americi sa "Santa Claus Rally" i sl. Toga ima svaki dan na većini dionica, samo nije uvik tako jednostavno uočljivo.


Istina kolega. Ali zar vi mislite da je Srbija stvarno vec izasla iz recesije?

Nije bitno što ja mislim, bitno je što o tome misle investitori na BELEX-u, a oni su to jasno pokazali.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Realno, ozbiljni ulagači nemaju što tražiti u Hrvatskoj, to je odavno poznato

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-koliko-duboko-ce-potonuti-ht%3f,74425.html

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Istina kolega. Ali zar vi mislite da je Srbija stvarno vec izasla iz recesije?

Nije bitno što ja mislim, bitno je što o tome misle investitori na BELEX-u, a oni su to jasno pokazali.
[/quote]

I naši investitori su pokazali šta misle o ZSE i VLADI jasno i glasno iznoseći svoje mišljenje i blog je bio uspostavit sa naslovom BANDO LOPOVSKA al to ne brine našu lopovsku bandu a da ih nebrine pokazali su sa slučajem Podravka, Đakovština i šta sve još neznam ni sam nastavili su pljačkat i dalje bez imalo stida osim Polančeca jedini on se stalno crvenio al nije isto prestao pljačkat



Istina kolega. Ali zar vi mislite da je Srbija stvarno vec izasla iz recesije?

Nije bitno što ja mislim, bitno je što o tome misle investitori na BELEX-u, a oni su to jasno pokazali.
[/quote]

e tako je….. na kraju će naš genetski kod kojeg ja zovem klada-gen dovest do toga da
će nas u napretku prestić i srbija i makedonija i na kraju i bosna……a mi bumo tražili
vanjskog neprijatelja da ga uništimo…….buahahahahhahahahah

New Report

Close