Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

Ovi skoro do ATH, a mi [yawn]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Verdi, čitatelji misle da se spuštam na nivo lažnog drukanja s ciljem stavljanja u prvi plan dionica koje su mi u drastičnom minusu….. ma, meni je oko toga već to sve postalo svejedno, pa vidite i svi sami koliko dugo su građevinari u ravnoj crti i stagnaciji……
Ja doista vjerujem u tu građevinu , i nije mi jasno , kako mi u regiji sa takvim potencijalom znanja
i tehnologije i organizacije rada u građevini , uopće možemo sebe dovesti u tu strašnu situaciju….
Stvarno se divim novim investitorima koji i dalje grade, usprkos neprodanim stanovima.
Tim više- što mi je poznata procedura oko investicija i dokumentacije potrebne razmjerno stupnju
izgrađenosti- a vezano uz ishođenje kredita za stambenu izgradnju kupaca….
….pa, onda što banke čekaju…? Hoće li ponuditi u javnim glasilima spiskove stanova i damping
cijene…?
Uostalom , vidjet ćemo…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Dioničari HT-a su u panici, oni stoje a ostale dionice rastu.

danas nisu bili ali sutra ……., a tek u petak kad bu pala na 280 onda bude frka
[/quote]

Neće pasti u petak nego u ponedjeljak. Ne vjerujem da će tako nisko.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.


Verdi, čitatelji misle da se spuštam na nivo lažnog drukanja s ciljem stavljanja u prvi plan dionica koje su mi u drastičnom minusu….. ma, meni je oko toga već to sve postalo svejedno, pa vidite i svi sami koliko dugo su građevinari u ravnoj crti i stagnaciji……
Ja doista vjerujem u tu građevinu , i nije mi jasno , kako mi u regiji sa takvim potencijalom znanja
i tehnologije i organizacije rada u građevini , uopće možemo sebe dovesti u tu strašnu situaciju….
Stvarno se divim novim investitorima koji i dalje grade, usprkos neprodanim stanovima.
Tim više- što mi je poznata procedura oko investicija i dokumentacije potrebne razmjerno stupnju
izgrađenosti- a vezano uz ishođenje kredita za stambenu izgradnju kupaca….
….pa, onda što banke čekaju…? Hoće li ponuditi u javnim glasilima spiskove stanova i damping
cijene…?
Uostalom , vidjet ćemo…

Ja u opće ne mislim da drukate već ste se jednostavno našli u sličnoj situaciji kao i većina drugih. Što se tiče građevinara u našoj regiji ostala je samo stara slava od koje se već dugo ne da živjeti. To je branša u kojoj se je puno toga promijenilo i naši kadrovi su banana već u usporedbi sa susjednim županijama,a da ne idem dalje. Slaba plaća, loše gazde, pijanci na gradilištu za koje moraš angažirati još nekoga da ih nadgleda. Tko ti kvalitetan hoće raditi za te novce? Samo onaj tko mora, a od toga ne ma penez. Npr. Tehnix je SF za zidare ali tu moraš nešto i znati za tu plaću i opet kad preračunaš koliko rada i muke a ništa ti ne ostane jer ti u biti treba duplo više za manje rada.

who dares, wins

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/cijene-goriva-izmijenjeni-pravilnik-u-primjeni-od-ponedjeljka,74302.html

http://seebiz.eu/hr/burze/klemen-ulagaci-se-okrecu-stranim-trzistima,74300.html

…baš dobro da smo već duže vrijeme prestali pratiti strane burze,…inače bi crobi bio već na cca 3000… [undecid]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Gledam bidove na više dionica, osim "plavih žetona", uglavnom propuh na bidu.
Vjerojatno su svi špekulanti gledali sinoć Kalmetu kako muca u Otvorenom. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.




Dioničari HT-a su u panici, oni stoje a ostale dionice rastu.

danas nisu bili ali sutra ……., a tek u petak kad bu pala na 280 onda bude frka
[/quote]

Neće pasti u petak nego u ponedjeljak. Ne vjerujem da će tako nisko.

[/quote]

U pravu si, pomješal sam datume [thumbsup]

U međuvremenu su se popunili. [shocked]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

buahahhahahahhaa sad svi čekaju pad ht-ja pa dobitonosnu prodaju vanka……
pa počeli pričat o sideway-u čitave godine a već prošlo pola godine………
hahahahhahahahhahahahaa……….

Napokon jedan dobar dan. [thumbsup] U nadi da ovakvih dana bude sta vise.

New Report

Close