Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni nije isto. Veliki promet u padu cijene meni signalizira nešto drugo i nikako mi se ne sviđa…a
mali prometi , tako je vrijeme pokazalo .recimo. normalno- kad je sve u komatoznom stanju…i
nema akcije fondova oko podizanja cijena brodara niti građevinara / osim DLKV/.
Da li će mediji malo pomoći u pronalaženju dobrih vijesti….vidjet ćemo…..obično kad se
poslože elementi povjerenja ….. npr. kad bismo znali da mirovinci imaju dozvolu za
kupnju dionica u većem postotku nego sada….išlo bi…
Država sve radi kontra. Oni bi brzo posložili burzu, iako, opet , citiram kolegu ..koji je
pobjesnio 2009.g. u isto vrijeme, kad je fondovima trebalo preko 100 miljuna da podignu Crobex..
Ja sam mislila da će te akcje , ko u Americi ići češće- Bože moj, pa svima nam je jasno
da cijena kapitala ovako sazrelog na brzinu u stakleniku…dobro dođe…. kod nas
se pokazalo da je tako sazrelo voće…..jako gorko postalo svima… a u posljednje vrijeme
primjećeno je raznim darovanjima- da je država posegla za brzim KOMPENZACIJAMA svojih obaveza..
i nema vremena trošiti novac na uteg…tj. državne udjele u nekim firmama…..kroz burzu.
Znači, novac na računu mirovinaca je KOMPJUTERSKA ANIMACIJA…..posloženi niz brojki
– bez pokrića….. to je moj zaključak nakon izostanka akcije državnih fondova, koji bi
dizanjem cijena – zapravo donijeli spas svima—-

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Željko Rohatinski: Pred nama je razdoblje stagnacije
Autor/izvor: SEEbiz / VL
OPATIJA – Guverner HNB-a Željko Rohatinski rekao je da nas čeka razdoblje stagnacije jer je u državi stvoren dojam da se i u vrijeme krize može živjeti i raditi kao prije.

Tečaj EUR/HRK na razini od 7,262 kune za euro
Jučer je tečaj EUR/HRK na početku dana lagano porastao do razina oko 7,270 kuna za euro, ali se na tim razinama pojavila pojačana ponuda deviza što je utjecalo na pad tečaja na razine oko 7,262 kuna za euro, te zatvorio na istim.
Srednji tečaj za utorak iznosi 7,259882 kuna za euro.

[lol] [lol] [lol]

Veki, zašto crkavaš od smijeha ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Veki, zašto crkavaš od smijeha ?

Pitam se jel’ bio Goran Marić u Opatiji ili je bio u kućnom pritvoru. [lol]

http://www.poslovni.hr/144827.aspx

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Hehe, INGR, ATPL, DLKV, ULPL prestale biti zanimljive trejderima, nove zvijezde su DKVS, FMPS, VLDS, VART ( ima li još). Ja osobno se ne usuđujem.

Sve veća i veća kladionica,prestrašno.

obožavam strvine-posebno ovce

Evo i to vam je naša burza.u pozitivnoj blokadi ili pred blokadom su firme koje su u stečaju ili pred stečajem ili pod ovrhom.dobre firme su ili u minusu ili se jedva drže na nuli.normalno da nitko ne želi više ulagati i da su prometi smiješni.nema tu više ni f od fondova, samo pojedinci koji se ne razumiju u sport pa nisu otišli u Super Sport nego su na ZSE

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/lokin-hnb-bi-smanjenjem-pricuve-povecao-nelikvidnost-i-inflaciju,74193.html


Sve veća i veća kladionica,prestrašno.

Indikativan je "promet" na IGH i LKPC.

cuo sam jucer u poslovnom klubu da ce se graditi neke Hidroelektrane jer je to nuzno potrebno Hrvatskoj.

ima li Hidroelektra (HDEL-R-A) kakve veze s time?

http://www.poslovni.hr/144677.aspx

[smiley]

Krajem veljače ove godine ukupno je registrirano 27.847 insolventnih pravnih osoba koje zapošljavaju 43.273 radnika, a njihove ukupne nepodmirene obveze iznose 22,4 milijarde kuna, što je za 177,4 milijuna kuna veći iznos nego u prethodnom mjesecu.

Broj insolventnih pravnih osoba u odnosu na mjesec prije veći je za 504 tvrtke, dok je broj zaposlenih u insolventim poduzećima manji za nešto više od tisuću.

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/nepodmirene-obveze-rast-usporen-na-45%2c2%25,74202.html

New Report

Close