Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima tko "skinute" branitelje da mi pošalje na private? Hvala!

Hrvati obezbijedili novac!
07. april 2010.

Vaš link

Sjećate li se još ove sheme: građevinari pa brodari, todex i zatim sve ostalo?

E, pa evo okidača!!! [cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ima tko "skinute" branitelje da mi pošalje na private? Hvala!

Postavio ti je jeff link na fondu Hr branitelja, ja sam se uredno našao, a i imaš ovo sa indexa ako ti link ne radi pa se igraj
Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Idemo još jedan krug….

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/konstruktor-kinezi-nam-daju-novac-za-bar-boljare!,73435.html

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Idemo još jedan krug….

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/konstruktor-kinezi-nam-daju-novac-za-bar-boljare!,73435.html

Zar si sumjao da se neće nešto slično uskoro opet ponoviti? [wink]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


Hrvati obezbijedili novac!
07. april 2010.

Vaš link

Sjećate li se još ove sheme: građevinari pa brodari, todex i zatim sve ostalo?

E, pa evo okidača!!! [cool]

Bilo bi odlično, ali u tekstu ima više nemogućih dešavanja:

1. On je dodao i da je hrvatski konzorcijum već sada obezbijedio sredstva za realizaciju tog projekta, iz komercijalnih izvora.

Kineski ambasador u Podgorici Li Mančang je potvrdio je da je Eksim banka "u principu" spremna da sarađuje sa hrvatskom kompanijom, ali da bi o detaljima trebalo razgovarati.,,

pa onda

2. "Hrvatskom konzorcijumu nije bilo lako da zatvori neophodne pretpostavke, bez čega se nije moglo ući u realizaciju posla", saopštio je Đukanović, koji smatra da je konzorcijum trebalo da bude inicijativniji prema evropskim finansijskim institucijama, prije svega Evropskoj investicionoj banci.

On je ocijenio i da bi pregovori sa drugorangiranim na tenderu za gradnju autoputa, grčko-izraelskim konzorcijumom Aktor-HCH, mogli biti uspješni i da bi se moglo ući u realizaciju projekta.

hmhmhm

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Ima tko "skinute" branitelje da mi pošalje na private? Hvala!

Postavio ti je jeff link na fondu Hr branitelja, ja sam se uredno našao, a i imaš ovo sa indexa ako ti link ne radi pa se igraj
Vaš link

[/quote]

Meni uopće nije jasno zašto se toliko zaje… s pristupom tom registru. Šta tamo tražite? I šta ćete poduzeti kad to šta tražite nađete?


D.Kosor drži da se Hrvatska podijelila na dvije Hrvatske – tržišnu i proračunsku.

"Oni koji su na tržištu, koji rade u privatnim firmama, već ih je 100 tisuća ostalo bez posla u posljednjih godinu dana. Linearno su im smanjene plaće za 15 posto. Davno su ostali bez božićnica i raznih drugih povlastica, a postoje i ljudi koji žive od proračuna, koji skoro da nisu izgubili ništa i još se bune. Svi građani moraju jednako dijeliti teret krize u kojoj se nalazimo."
izvor: SEEbiz / Radio 101

Napokon nešto pametno od naših političara!

Apsolutno istinito, ali nažalost već malo kasno…

Šteta koju je država učinila privatnom sektoru imati će višegodišnji negativni učinak na hrvatsko gospodarstvo, sami sebi su odrezali granu od koje bi realno trebali živjeti (a ne od kredita, obveznica i sumnjivih privatizacija kako to sada rade ).
Dosta mi je već slušanja raznih sindikalista na televiziji koji se međusobno svađaju i optužuju, a svi zajedno žive na državnom proračunu, vrijeme je da netko malo ozbiljnije upita što je sa privatnim sektorom!

Konačno da se malo pokrenemo i onda ameri zaseru. Nije uspio proboj magicnih 11 milja. E sad kamo ćemo mi sutra, nije da prodajem niti kupujem, ali malo me brine kad pogledam dugorocne grafove, ameri su na razini polovice 2007 kad je tržište bilo u jakom bullu, ista situacija je u Aziji itd. Naravno da mi nismo došli na te razine, ali sumnjam da ćemo rast ako ostali budu padali ili stajali u mjestu. Nadam se da se varam i da će ameri nastaviti bull i da ćemo mi poskociti na barem >3000, eh……

ma kakav cash-r-a, 100% in




Također kolega izračunajte koliko su u plusu oni koji Ht pakete nisu niti dirali od kada su ih kupili, a gdje su oni što su špekulirali.

Osim dionica koje sam kupovao kada i velika vecina novopecenih "ulagaca", posjedujem i dionice koje sam kupovao po 380, pa i 400 kn. Vi sada meni recite ko je trader, a tko dugorocniji investitor. Po vasoj matematici, ja jos nisam na HT-u zaradio niti kune, a po mojoj je situacija nesto drugacija….
[/quote]
Prijatelju, ako još nisi ništa prodao, nisi ništa ni zaradio. zaradiš tek dok prodaš, žišku? HT je teški balon i vrlo lako se može strmopizditi na 150 kn a ti samo čuvaj. Prepuno puta sam tako prošao sa raznim dionicama pa mi ne pada više na pamet da se unaprijed hvalim.
[/quote]

Kolega Lojtra, nisam imao namjeru hvaliti se svojom zaradom. Sada kada ste me vec povukli za jezik moram vam reci da se moje zadovoljstvo ovim ulaganjem temelji na tome sto sam prodao radi ulaganja u HT dosta drugih dionica koje sada vrijede kiki-riki u odnosu na vrijeme prodaje (npr. HPB,ADPL)…..eto, toliko o zaradi. Naravno da cu jednog dana i HT prodati, ali jos nisam odlucio….



novi tjedni komentar kretanja na zse…
(sadrži i osvrt na mjesečni i kvartalni izvještaj Zagrebačke burze)
http://investa.hr/komentar-dionice-burza/newsletter-dionice-zagrebacka-burza.html

Zna li tko gdje burza objavljuje izvješća koja se spominju u ovom newsletteru. Na njihovoj stranici (zse.hr) toga nema, a to mi je jedino mjesto koje mi pada na pamet da gledam
[/quote]
http://www.zse.hr/default.aspx?id=178

who dares, wins

Biti će zgodno vidjeti kako će velika masa malih ribica (ne bez pristojnog utjecaja na ostale) prihvatiti ili ne prihvatiti informacije o:
– ulaganju Fia grupe u Validus;
– mogućem povratku "Konzorcija" na "posao stoljeća" Bar-Boljare.
Još im se nije slegao Validus, a sad još i ovo.

New Report

Close