Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra hoću u 6.00 sati friške vijesti na poslovnom hr. a ne da moram do 10.00 sati čekati
dok se koji novinar sjeti staviti novi naslov !!! I to po mogućnosti normalne vijesti – koje
imaju veze s našom i svjetskom ekonomijom i burzama ……..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Malo je OT ali da li vi možete otvoriti registar branitelja?


Malo je OT ali da li vi možete otvoriti registar branitelja?

Ja ne, a rado bih, zakasnio sam, ali sigurno ima netko tko je to uspio spremiti. Imaj nas u vidu, mi bismo isto to malo protumbali popis. Javite se ili prosljedite na e-mail. Hvala! [thumbsup]

radi registar, samo treba bit uporan.
rončević je bio 2 tjedna u vojsci. [lol]


Ma, nek krepa. Sav kapital iz svih dionica je završio u HT-u..pa jel to normalno ??? Na živce mi
ide to pumpanje Adrisa… ponašaju se ko da su u najmanju ruku al pari sa Ht-om… natanane oko
provizije dižu cijenu …a zakaj? ..pa jel to vrijedi toliko? Čisto žmukljanje ..da se sav kapital slijeva u tih par dionica….onda ostali nek idu kopati ugljena…
Sve će krepati zbog par fondovskih dionica gdje država vidi interes od kojeg se ježim…
Ptkm, Kraš, Podr…. pa onda Atgr.. dvije banke se prepucavaju …jedna spava cijelo jutro..ali,gle.
Čim se javi cvrkut ptičice iz jedne banke..odmah zacvrkuće i druga….to je burza ???
Par obiteljskih firmi sa instaliranih dežurnim programima za obranu cijene … Todex i ostala braća
bogatih hrvatskih obitelji…… svatko dežura nad svojim blagom…? To je burza????
Fuj!

Bitka je za drugu poziciju iza HT-a. Prije je Atpl bila kandidat ali sad je gužva i još je kandidata. Adris, Dlkv. Treba skužiti odnos između prve dvojice i zaraditi po mogućnosti.

who dares, wins


Ma, nek krepa. Sav kapital iz svih dionica je završio u HT-u..pa jel to normalno ??? Na živce mi
ide to pumpanje Adrisa… ponašaju se ko da su u najmanju ruku al pari sa Ht-om… natanane oko
provizije dižu cijenu …a zakaj? ..pa jel to vrijedi toliko? Čisto žmukljanje ..da se sav kapital slijeva u tih par dionica….onda ostali nek idu kopati ugljena…
Sve će krepati zbog par fondovskih dionica gdje država vidi interes od kojeg se ježim…
Ptkm, Kraš, Podr…. pa onda Atgr.. dvije banke se prepucavaju …jedna spava cijelo jutro..ali,gle.
Čim se javi cvrkut ptičice iz jedne banke..odmah zacvrkuće i druga….to je burza ???
Par obiteljskih firmi sa instaliranih dežurnim programima za obranu cijene … Todex i ostala braća
bogatih hrvatskih obitelji…… svatko dežura nad svojim blagom…? To je burza????
Fuj!

Kužiš, te stvari su se već mogle shvatit davnih dana, zar ti to već nije bilo čudno zadnjih pola godine šta se događa?? Pitanje je vremena kad će svi mali ulagači koji vole trejdat otić trgovat na likvidnije i uvjetno rečeno profitabilnije strane burze.

Mislim, nije me briga šta će koji fond kupit al slažem se da burza nema smisla ako se kupuju samo dvije tri dionice a ostale ko šljivi.

Drugi način kako će rast dionice na burzi je da nam se oporavi gospodarstvo, a kako na to možeš zaboravit za narednih nekoliko godina, zaboravi i na to da će mali ulagači kupovat, nemaju čime.

Zato ja recimo oko 75 posto trejderskih prihoda ostvarujem na stranom tržištu, nisam cijepljen da moram samo trgovat u ovoj žabokrečini. Zato toplo preporučam. A nek se fondovi kolju međusobno, ionako će im samo to na kraju preostat.

never surrender

messi poludio

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


messi poludio

neš ti samo tri komada za sada.??????????????????



messi poludio

neš ti samo tri komada za sada.??????????????????
[/quote]
stvarno igra u tri pm

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

svaka cast Messiju, a i onima koji su vidli ili imaju sejvan registar…
molicu na PM ako je ikako moguce..
hvala unaprijed…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ne može. loše si danas odigra, poklonija si messiu prvi gol.

nema popisa kao takvog, možete tražiti samo poimence, uostalom skoro da i ne radi.

New Report

Close