Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako se po jutru dan poznaje onda smo opet u banani i ovaj tjedan
jad i bijeda HRV burze
ali rekla bi jedna voditeljica s nove nije kriv moj curki nego ekonomska kriza u HRV

mi smo ipak zemlja slučaj

Danas bi mogli imati jedno lijepo otvaranje od cca 20.000.000 kuna

I to u prvoj sekundi. Vežite se možda polijećemo…

who dares, wins


Dobro jutro svima ! Vratila se ja iz Italije, u prelijepu zemlju koju vode nesposobni političari koji
ne razumiju baš ništa oko toga kako se zarađuje novac , a kako se troši novac to, bome znaju….!

U nenametljivom uskršnjem izdanju Italija je za Uskrs:
– snizila sve cijene artikala do neprepoznatljivosti….. na cente…. tako je građane obradovala
dobrim i punim košaricama sa svim potrepštinama, a posebnom najnižim cijenama hrane….
– snizila cijene autoputa na par eura
– nizom last minute cijena učinila dostupnim usluge …
– velikim SOLD…omogućila brojne rasprodaje…
Italija je jedina zemlja EU koja ne osjeća posljedice resecije.

U Hrvatskoj ništa novo. Slavimo uskrs, zatvorenim dućanima da ne povrijedimo Boga svojom
rasipnošću, gledanjem televizije, da ga ne uznemirimo svojim veselim raspoloženjem,
visokim cijenama, da ne obezvrijedimo ono što nam je stvorio …..

Ali, tu smo gdje jesmo. Dakle, fond manageri umjesto novaca za upumpavanje na burzu, nude
visokonaučnu analizu, umjesto podizanja cijena dionica..pragmatizam i ekonomske nezakonitosti ….NOVAC ZA UPUMPAVANJE NIJE JOŠ STIGAO..
Pa gdje je zapeo ???

Gospođo Kosor, zar niste rekli da ćete početkom 2010. p o l a k o……. p o l a k o krenuti prema GORE… ja sam mislila na burzu… a Vi ? Na što ste točno mislili ovom rečenicom ?

Gdje su nove vijesti ……na portalima ??? Bit će oko 9.00-10.00 a.m. ? Jesmo li mi
normalni….alo , BUĐENJE !!!!!!! Šibajte nove i dobre vijesti !!!


Vidi se da ste u dionicam do grla [thumbsup]


I to u prvoj sekundi. Vežite se možda polijećemo…

ja se zavezao,ali ništa od poljetanja osim ZAPI-R-A

biti će strpi se. kad će ako ne sad? na ljeto?

who dares, wins

Kad se oni koji su "pobjegli" pocnu vracat, tad mozemo ocekivat i neku likvidnost…ovako je to samo prebacivanje iz jedne u drugu vrijednosnicu i lovljenje valova.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ajmo Crobiiii, još malo gasa pa ubaci u drugu [lol]
nas 20 čobana gura ali smo preslabi [rolleyes]


Dobro jutro svima ! Vratila se ja iz Italije, u prelijepu zemlju koju vode nesposobni političari koji
ne razumiju baš ništa oko toga kako se zarađuje novac , a kako se troši novac to, bome znaju….!

U nenametljivom uskršnjem izdanju Italija je za Uskrs:
– snizila sve cijene artikala do neprepoznatljivosti….. na cente…. tako je građane obradovala
dobrim i punim košaricama sa svim potrepštinama, a posebnom najnižim cijenama hrane….
– snizila cijene autoputa na par eura
– nizom last minute cijena učinila dostupnim usluge …
– velikim SOLD…omogućila brojne rasprodaje…
Italija je jedina zemlja EU koja ne osjeća posljedice resecije.

U Hrvatskoj ništa novo. Slavimo uskrs, zatvorenim dućanima da ne povrijedimo Boga svojom
rasipnošću, gledanjem televizije, da ga ne uznemirimo svojim veselim raspoloženjem,
visokim cijenama, da ne obezvrijedimo ono što nam je stvorio …..

Ali, tu smo gdje jesmo. Dakle, fond manageri umjesto novaca za upumpavanje na burzu, nude
visokonaučnu analizu, umjesto podizanja cijena dionica..pragmatizam i ekonomske nezakonitosti ….NOVAC ZA UPUMPAVANJE NIJE JOŠ STIGAO..
Pa gdje je zapeo ???

Gospođo Kosor, zar niste rekli da ćete početkom 2010. p o l a k o……. p o l a k o krenuti prema GORE… ja sam mislila na burzu… a Vi ? Na što ste točno mislili ovom rečenicom ?

Gdje su nove vijesti ……na portalima ??? Bit će oko 9.00-10.00 a.m. ? Jesmo li mi
normalni….alo , BUĐENJE !!!!!!! Šibajte nove i dobre vijesti !!!

Razveselili ste me jutros svojim postom kolegice….
kao da sam čitao svoje misli….
No vrijeme je i da nas obasja sunce , napokon… kao i Rim danas…..
LP

Scio me nihil scire

Meni se čini da nam je burza malo živnula, živi bili pa vidjeli što će biti narednih dana..
Meni miriše na dobro, zato i jesam 100 % u dionicama..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Meni se čini da nam je burza malo živnula, živi bili pa vidjeli što će biti narednih dana..
Meni miriše na dobro, zato i jesam 100 % u dionicama..

lp


sramezljiva kupnja pocela….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dobro jutro…………..
[yawn]

Evo sjedim uz more pijem kavicu i čitam novine…….. jednim krajičkom oka pratim trgovanje…….. [yawn]

Koja dosada…………..

Ništa više ne kupujem………….Nakrcan sam do grla……..tako da ne pratim aktivnije do daljnjega…. [yawn]

[kiss]

ps..
plavi smanji malo drukanje

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close