Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ništa onda svi na forum od Glasa koncila. Ateisti prvi [lol]

who dares, wins


ima čovjek u neku ruku i pravo. Razumijem da mi netko poželi sretnu Novu godinu ali baš Uskrs ne kužim šta bi tu trebalo biti sretno. Još malo pa će se čestitati i sretan Dan mrtvih.

verdi, Uskrs je najveći katolićki blagdan i kao takav Vas nebi trebao smetati kojeg god Vi bili uvjerenja ……..sa štovanjem [bye]

…vidim ja prolazi Uskrs…a za mnoge od vas to je dan kad se jede šunkica i bojaju jaja…koji je dublji smisao…možda bi trebalo malo i pročitati…to je slavlje života,pobjeda dobrog nad zlim,smisao žrtve…pobjeda života nad smrti…potvrda vjere…smisla ljudskog bivstvovanja…

…to je ono što se čestita…


Ništa onda svi na forum od Glasa koncila. Ateisti prvi [lol]

Napiše se ovdje stotine postova vrtičkog nivoa tko je bogatiji ili ima bolji auto, postovi puni samohvale, prozirnih laži, svakim danom je forum sve jadniji, očekival bi čovjek neki nivo pameti i zdravog razuma od investitora i onda se neko nađe kritizirati pristojnu čestitku.[rolleyes]

…mi čestitamo jedan drugome događaj da je život i žrtva za Čovjeka samog, pobjedila smrt
i da naš život kao takav na ovom svijetu ima smisla… [smiley]
…mi se tome radujemo…i zato slavimo…



Ništa onda svi na forum od Glasa koncila. Ateisti prvi [lol]

Napiše se ovdje stotine postova vrtičkog nivoa tko je bogatiji ili ima bolji auto, postovi puni samohvale, prozirnih laži, svakim danom je forum sve jadniji, očekival bi čovjek neki nivo pameti i zdravog razuma od investitora i onda se neko nađe kritizirati pristojnu čestitku.[rolleyes]
[/quote]
da se ima sto komentirati trziste ,nebi se ovako bulaznilo…..dok se ne pojaca likvidnost bulaznit ce se sve vise…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ne znam kaj bi vam na sve to rekao, mislio sam si da je vjera privatna stvar i nekako mi se ne dopada da se to toliko nameće javnosti jer je preočito da je to lažno u zemlji gdje korupcije ima koliko god hoćeš. Svaki Dnevnik mora biti neka vijest iz Vatikana pa me to previše posjeća na ona vremena kad su se prenosile vijesti iz Moskve. Možda mi se to samo čini, a možda su ipak glavni krivci moji profesori iz biologije koji su me je nečemu drugom naučili. Od bogova jedino mi je Janus interesantan.

who dares, wins

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/62370/Polancec-propustio-uskrsnu-misu-u-Remetincu.html
Evo gle ovoga! Čim su ga stisli malo odmah je prestao vjerovati. Ili ni je bilo mjesta u prvom redu [lol]

who dares, wins




Ništa onda svi na forum od Glasa koncila. Ateisti prvi [lol]

Napiše se ovdje stotine postova vrtičkog nivoa tko je bogatiji ili ima bolji auto, postovi puni samohvale, prozirnih laži, svakim danom je forum sve jadniji, očekival bi čovjek neki nivo pameti i zdravog razuma od investitora i onda se neko nađe kritizirati pristojnu čestitku.[rolleyes]
[/quote]
da se ima sto komentirati trziste ,nebi se ovako bulaznilo…..dok se ne pojaca likvidnost bulaznit ce se sve vise…..
[/quote]
Vjerojatno si u pravu, možda bi bilo bolje da čovjek kad nema što pametnog za reči šuti…..naći će se sigurno netko mišljenja da bi se to moglo primjeniti i na mene u ovom slučaju . [lol]

Dobro jutro svima ! Vratila se ja iz Italije, u prelijepu zemlju koju vode nesposobni političari koji
ne razumiju baš ništa oko toga kako se zarađuje novac , a kako se troši novac to, bome znaju….!

U nenametljivom uskršnjem izdanju Italija je za Uskrs:
– snizila sve cijene artikala do neprepoznatljivosti….. na cente…. tako je građane obradovala
dobrim i punim košaricama sa svim potrepštinama, a posebnom najnižim cijenama hrane….
– snizila cijene autoputa na par eura
– nizom last minute cijena učinila dostupnim usluge …
– velikim SOLD…omogućila brojne rasprodaje…
Italija je jedina zemlja EU koja ne osjeća posljedice resecije.

U Hrvatskoj ništa novo. Slavimo uskrs, zatvorenim dućanima da ne povrijedimo Boga svojom
rasipnošću, gledanjem televizije, da ga ne uznemirimo svojim veselim raspoloženjem,
visokim cijenama, da ne obezvrijedimo ono što nam je stvorio …..

Ali, tu smo gdje jesmo. Dakle, fond manageri umjesto novaca za upumpavanje na burzu, nude
visokonaučnu analizu, umjesto podizanja cijena dionica..pragmatizam i ekonomske nezakonitosti ….NOVAC ZA UPUMPAVANJE NIJE JOŠ STIGAO..
Pa gdje je zapeo ???

Gospođo Kosor, zar niste rekli da ćete početkom 2010. p o l a k o……. p o l a k o krenuti prema GORE… ja sam mislila na burzu… a Vi ? Na što ste točno mislili ovom rečenicom ?

Gdje su nove vijesti ……na portalima ??? Bit će oko 9.00-10.00 a.m. ? Jesmo li mi
normalni….alo , BUĐENJE !!!!!!! Šibajte nove i dobre vijesti !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zakaj ja imam kraj svog znaka multinick ? Kad ja nisam multidisciplinarna……!? Javljam se iz kuće kompjutera i iz posla….. to se tak tretira….?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ne znam kaj bi vam na sve to rekao, mislio sam si da je vjera privatna stvar i nekako mi se ne dopada da se to toliko nameće javnosti jer je preočito da je to lažno u zemlji gdje korupcije ima koliko god hoćeš. Svaki Dnevnik mora biti neka vijest iz Vatikana pa me to previše posjeća na ona vremena kad su se prenosile vijesti iz Moskve. Možda mi se to samo čini, a možda su ipak glavni krivci moji profesori iz biologije koji su me je nečemu drugom naučili. Od bogova jedino mi je Janus interesantan.

Slažem se da je vjera privatna stvar ali je s druge strane istina da ovdje časkate i o mnogim drugim privatnim stvarima uz teme o dionicama pa ne znam zakaj bi baš vjerska čestitka bila tolko loša i nepoželjna. Nisam ni ja pristalica guranja crkve u prevelikim količinama, pogotovo me iritiraju propovjedi uoči izbora gdje se u rukavicama sugerira za koga da se glasa. [tongue]
Moja ocjena iz biologije je bila jako dobra kak i sve druge uostalom [lol] …no vjera nije samo stvar znanja…
Ostavljam vas sad da komentirate trgovanja…..ja tu nemam kaj reči osim da sam na čekanju, rasta, naravno. [undecid]

New Report

Close