Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/VIDEO-Popijac-Razlozi-za-rast-nezaposlenosti-su-iza-nas

Popijač: Razlozi za rast nezaposlenosti su iza nas


Da još netko vjeruje našim političarima i vladi,ovakva izjava bi imala težinu i odraza i na burzi,a ovako vidite i sami kolko su vjerodostojni..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Ovaj mora da se posvadio sa pameti.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Cacic-Treba-uvesti-porez-na-dividendu-od-50-posto?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle


Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Ovaj mora da se posvadio sa pameti.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Cacic-Treba-uvesti-porez-na-dividendu-od-50-posto?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle


iman i ja dopunu (prijedlog) za Čačića: zaplijenit štednju po bankama!
Lako je to obrazložit,potpuno je jasno da ta lova štedišama ne triba.Da im triba držali bi ih doma a ne po bankama [bye]



Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Ovaj mora da se posvadio sa pameti.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Cacic-Treba-uvesti-porez-na-dividendu-od-50-posto?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle


iman i ja dopunu (prijedlog) za Čačića: zaplijenit štednju po bankama!
Lako je to obrazložit,potpuno je jasno da ta lova štedišama ne triba.Da im triba držali bi ih doma a ne po bankama [bye]
[/quote]

Možda njega mađari strpaju u zatvor, pa neće imati priliku za obrazlagat ovakve ideje!



Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Ovaj mora da se posvadio sa pameti.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Cacic-Treba-uvesti-porez-na-dividendu-od-50-posto?utm_source=RSS-feeds&utm_medium=feed_reader&utm_campaign=RSS-sources&utm_content=RSStitle


iman i ja dopunu (prijedlog) za Čačića: zaplijenit štednju po bankama!
Lako je to obrazložit,potpuno je jasno da ta lova štedišama ne triba.Da im triba držali bi ih doma a ne po bankama [bye]
[/quote]

o bože, danas stvarno svatko može svašta izjavit…. 50 % lolololol

znači ako sam razumio, tvrtka ostvari dobit, plati porez na dobit, a ondak kad si vlasnik isplati već oporezovani dio dobiti kroz dividendu mora još platiti 50% od toga državi, o jadna majka takvom mozgu…

jadno je što oni kojima je tržište kapitala nekakva fikcija na kojoj se samo zrađuje masno i ne gubi, uopće daju komentare…

ulaganje u dionice donosi veliki rizik, ali zato je i moguća puno veća zarada nego u nekom drugom obliku ulaganja, ali može se i popušit masno, da li u tom slučaju država vraća 50% uloženog….. mislim koji vrag uopće komentiram, boli me glava od takvih izjava

živeo Staljin i svetska revolucija

[tongue]

navalila prodaja na JDPL [sealed]

Jel ko gleda ovo [lol] ovo je HRVATSKA!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Poglejte malo ERNT netko se igra i nalogom od 77 komada. 10 kn gore dole i sigurno čeka ispod dole da mu netko proda za "đaba"


Jel ko gleda ovo [lol] ovo je HRVATSKA!

Tak je imam rad [bye]

Glavno da je Josif Kraš na dopu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

…nakon pregleda portfelja vidim da se on nije niti milimetar pomaknuo …..iz Ht-a izlaze investitori
i kupuju: ATGR, JNAF,KRAS, IGH. ATPL…….novaca je sve manje … kad se poklope uvjeti, poslije 16.04. dizat će se i ostale cijene dionica…. nema novih investitora sa svježim kapitalom.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

El Febo, 19.03.2010. u 19:26
ulaganje u dionice donosi veliki rizik, ali zato je i moguća puno veća zarada nego u nekom drugom obliku ulaganja, ali može se i popušit masno, da li u tom slučaju država vraća 50% uloženog….. mislim koji vrag uopće komentiram, boli me glava od takvih izjava

Odličan post. Samo bih još nadodao na ovu rečenicu jer ovo se uopće nije odnosilo samo na burzu i ulaganje u dionice- Svaki poduzetnički pothvat donosi veliki rizik, a plodove kojeg bi ovaj oporezovao sa 50 %…da li to znači da u slučaju propale investicije država vraća 50 % uloženog??!!

A zašto bi to oporezovao sa 50 %….??? Da bi namirio uglavnom one skupine koje svoju lovu drže na sigurnom, a cuclaju koliko god mogu iz državnog proračuna.I onda će se još čuditi kad ovu našu prčiju budu zaobilazili svi investitori, em je oporezovan rad visokim direktnim nametima, em bi kapital bio oporezovan sa 50 % a stopa nezaposlenosti će skočiti za dodatnih 25%.
Svi u birokrate, nema nam druge… [bye]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

nisam inače previše trzao na čačića, ali sad mi se stvarno zgadio! nek ga hungari zatvore da ne može srat više!

New Report

Close