Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Motusic-podnio-ostavku-Ivana-Gazic-nova-predsjednica?homesrclink=carousel

danas otvaram jednu bocu vina …………….

Da. Sad će narasti i likvidnost i cijene jer se Motušić maknuo.

Šta lupate tu LKPC, to ništa ne valja?

[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Lijepo sam ja prekjučer napisao, sad kad je vidra prodao LKPC, mogla bi porasti.
I evo ga!!!

Nije li to jedan od najboljih indikatora tržišta?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Lijepo sam ja prekjučer napisao, sad kad je vidra prodao LKPC, mogla bi porasti.
I evo ga!!!

Nije li to jedan od najboljih indikatora tržišta?

lp


lupat ce se uskoro po svemu….pa ce se neki opet cudit kako dionice rastu a raste broj nezaposlenih….. [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Na LKPC iammo sakupljača po 1 650.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Lijepo sam ja prekjučer napisao, sad kad je vidra prodao LKPC, mogla bi porasti.
I evo ga!!!

Nije li to jedan od najboljih indikatora tržišta?

lp

Ne znam tko mi je prodao ali eto ja kupio [lol]

I ja malo kupio lkpl i tnpl, čisto nek se nađe!

[color=blue][/color]vizionar


Lijepo sam ja prekjučer napisao, sad kad je vidra prodao LKPC, mogla bi porasti.
I evo ga!!!

Nije li to jedan od najboljih indikatora tržišta?

lp

Ne znam tko mi je prodao ali eto ja kupio [lol]
[/quote]

[thumbsup]

Kod odabira dionica je najbitniji ROI

Na sjednici Nadzornog odbora Zagrebačke burze održanoj u četvrtak članovi Uprave Roberto Motušić i Melita Marčeta podnijeli su ostavku NO-u, te je dogovoren sporazumni raskid radnog odnosa.

Roberto Motušić nastavi će svoju karijeru izvan Zagrebačke burze, a Melita Marčeta će nastaviti s radom na Burzi, javlja portal bankamagazine.hr

Postojeća Uprava nastaviti će s radom do predaje dužnosti novoj Upravi.

U nastavku sjednice Nadzorni odbor je jednoglasno donio odluku o imenovanju nove predsjednice i člana Uprave Burze.

Zahtjev za suglasnost imenovanja bit će prosljeđen HANFI sukladno zakonskim propisima.

U cilju zaštite privatnosti svih kandidata do suglasnosti HANFE neće biti objavljivana imena novoimenovanih članova Uprave Burze.
Net.hr
18.03.2010.

Vidim da ovdije ima puno ljudi sa WS i pametnih investitora.Pa me zanima koje dionice treba kupiti da bi se do kraja godine dobro zaradilo?
Meni nekako najviše privlači Janaf,Ledo…..


http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Burza/Motusic-podnio-ostavku-Ivana-Gazic-nova-predsjednica?homesrclink=carousel

danas otvaram jednu bocu vina …………….

Dobra je vijest da se konačno događaju promjene, no skeptičan sam što se ovog tiče:

"no neslužbeno se doznaje da je riječ o Ivani Gažić, koja je do sada bila direktorica Sektora investicijskog bankarstva Hypo Alpe-Adria banke."

Mislim, jelte, Hypo banka je poznata po transparentnom i zakonitom poslovanju, pogotovo u sektoru investicija ! Recimo, voljeli su investirati u Zagorca, Orešara, Pašalića ……

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close