Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni se ovo čini kao zatišije pred buru. Imam osjećaj da se čeka neka korekcija u amera da bi se počelo dizati Crobex.
Može Hrvatska biti u banani koliko god želite ali u ovu razinu indexa je uračunat i bankrot države!

promet koma, šteta potrošiti ovakav sunčani dan na ovo. ko mora nek ostane, ja ne moram [bye]

who dares, wins


Meni se ovo čini kao zatišije pred buru. Imam osjećaj da se čeka neka korekcija u amera da bi se počelo dizati Crobex.
Može Hrvatska biti u banani koliko god želite ali u ovu razinu indexa je uračunat i bankrot države!

A kaj je onda bilo na 1250?

ne brinite naši anallitičari će pronać neki konstruktivni razlog za ovo stanje………
izgleda da idemo na 5-10 milja promet po malo………….u rvata ništa nemože uspjevat
jer smo u genima predodređeni za srušit, pokrast i uništit ………………….

negdje sam naletio danas, koje ono reko da se tržište oporavilo…….nema kaj
pravi stručnjak………..

ajmo brokerska zajednico kakve su prognoze za grobi……….ja pucam za vani
prognoze jer tam i ulažem i nadam se da se neću nikad vratit ovdje kod vas lopina……….

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/telekomunikacije/mudrinic-s-ovakvom-vladom-u-eu-cemo-uci-kao-sirocad,71064.html

Zato nam vlada ne izgleda kao siročići

http://seebiz.eu/hr/burze/crobex10-jadroplov-izlazi%2c-a-podravka-ulazi,71068.html


Meni se ovo čini kao zatišije pred buru. Imam osjećaj da se čeka neka korekcija u amera da bi se počelo dizati Crobex.
Može Hrvatska biti u banani koliko god želite ali u ovu razinu indexa je uračunat i bankrot države!

Ja imam feeling da se čeka prva veća loša vijest ili neka jača korekcija vani pa da se ZSE sroka 15-20% dolje, tek nakon toga ćemo rasti kad se pokupe dionice od malih ulagača nakon pada i obave fondovska prebacivanja na nižim razinama…trebaju i oni nekakvu zaradu pokazati na kraju godine



Meni se ovo čini kao zatišije pred buru. Imam osjećaj da se čeka neka korekcija u amera da bi se počelo dizati Crobex.
Može Hrvatska biti u banani koliko god želite ali u ovu razinu indexa je uračunat i bankrot države!

Ja imam feeling da se čeka prva veća loša vijest ili neka jača korekcija vani pa da se ZSE sroka 15-20% dolje, tek nakon toga ćemo rasti kad se pokupe dionice od malih ulagača nakon pada i obave fondovska prebacivanja na nižim razinama…trebaju i oni nekakvu zaradu pokazati na kraju godine
[/quote]
odlicno….smo nece to proc samo tako….mnoooogo kesolovaca to ceka…..tako da…. [sad]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Meni se ovo čini kao zatišije pred buru. Imam osjećaj da se čeka neka korekcija u amera da bi se počelo dizati Crobex.
Može Hrvatska biti u banani koliko god želite ali u ovu razinu indexa je uračunat i bankrot države!

A kaj je onda bilo na 1250?
[/quote]

Strah, panika i neracionalna rasprodaja dionica.
Pogledajte malo kako se ponašao grčki index Athex Composite u proteklih par mjeseci dok je Grčka bila pred bankrotom.
Pao je nekih 35%, ali nije bio ni blizu razina iz ožujka 2009g. Može ga se jednostavno usporediti s Crobex-om jer ima sličan ATH i dno u 2009g.
Ova razina Crobexa je odlična prilika za long ulaz.

ajde brokerčići još čekam prognoze grobija…….po meni idemo na cca 1750 te
službeni ulazak rvata u siromaštvo………………

New Report

Close