Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-drzava-danas-posudila-924-milijuna-kuna-od-banaka-i-fondova,70980.html

Taj debeli Šuki jedino zna prodavat i zaduživati se


Debeli će nas uvaljati u takva govna da 10 god. nećemo vidjeti svjetlost na kraju tunela.
Glavno da je njegovoj guzici i svima koji su blizu vlasti dobro,a raju ko jeb…

evo,kome ne paše ova burza može izabrati drugu.
šta mislite kome je gore?
nama na ovoj burzi ili njima na njihovoj.
neki su stvarno prerazmaženi.
baš me zanima koliko vas je starije od 25-30 god. i da ima ženu i djecu.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/03/16/0424006.html


eto dok se vi svađate Ameri obaraju novi ATH a mi ,nas nema . [embarass]

bit će

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

E ta ‘njihova’ će dodatno srušit našu ….
400.000 je neminovno ….
Sreća je da je vani oporavak gospodarstava i Tk-a ,
ne mogu niti zamislit gdje bi mi bili da nije tako …
Mislim na našu ZSE….

smanjuje se minus.......


E ta ‘njihova’ će dodatno srušit našu ….
400.000 je neminovno ….
Sreća je da je vani oporavak gospodarstava i Tk-a ,
ne mogu niti zamislit gdje bi mi bili da nije tako …
Mislim na našu ZSE….

ne znam baš…nisam primjetio da su ujutro gužve u Zg manje iako je gorivo poskupilo, da je itko otkazao telefon i sve što ide uz to iako je to izdatak od 200+ kn, da se manje puši ili pije po klubovima i kafićima, …itd, pa ne vidim niti razlog da se to odrazi na TK

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Molim vas da me ispravite, ali mi se čini da sam na dnevniku HTV 1 čuo izjavu voditeljice kako će država nakon privatizacije brodogradilišta tijekom ljeta ići u privatizaciju svih poduzeća koja su u državnom vlasništvu ?!

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ja sam onako s jednim okom gledao i u ova Dnevnika je bio tunel pod Biokovom. Idu pare za ceste pa se mora PR pripremiti teren.

who dares, wins



http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-drzava-danas-posudila-924-milijuna-kuna-od-banaka-i-fondova,70980.html

Taj debeli Šuki jedino zna prodavat i zaduživati se


Debeli će nas uvaljati u takva govna da 10 god. nećemo vidjeti svjetlost na kraju tunela.
Glavno da je njegovoj guzici i svima koji su blizu vlasti dobro,a raju ko jeb…
[/quote]

Kako bi se reklo, još jedan veliki "uspjeh" hrvatske vlade…
Proračun se i uz harač i veći PDV ove godine puni slabije nego prošle godine, a javni sektor nije ništa manji, štoviše.

Pravu opasnost predstavlja realni sektor (izuzevši one koji nekako prežive od subvencija iz proračuna), jer većinom svi trpe posljedice velike nelikvidnosti. Daljnje urušavanje malog i srednjeg gospodarstva mogao bi biti početak kraja, ali to očito ovu vladu ne brine. S druge strane čim netko "krivo pogleda" javni sektor puni su mediji predstavnika sindikata.

Izgleda da sam dobro čuo, obratite pozornost na 03:45 min:

http://www.hrt.hr/index.php?id=dnevnik

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Molim vas da me ispravite, ali mi se čini da sam na dnevniku HTV 1 čuo izjavu voditeljice kako će država nakon privatizacije brodogradilišta tijekom ljeta ići u privatizaciju svih poduzeća koja su u državnom vlasništvu ?!

Točno.
Malo pogledajte gdje država ima većinske udjele, a da se radi o dobrim tvrtkama.
Ja imam dvije takve.

[smiley]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma dajte ljudi… prije nekoliko godina (ne znam točno, 4-5 god) bio je velik broj nezaposlenih u hrvatskoj. Nedavno smo premašili tu brojku.
Prije tih nekoliko godina tj u vrijeme tadašnje vrlo velike nezaposlenosti započeo je veliki bum, rast gospodarstva kako kod nas tako i u svijetu a nezaposlenost je polako opadala, ali razvoj nije stao !

Želim reči samo to, u vrijeme tog "napretka" u svijetu- kakav utjecaj je imalaa nezaposlenost na rast gospodarstva ????


Ma dajte ljudi… prije nekoliko godina (ne znam točno, 4-5 god) bio je velik broj nezaposlenih u hrvatskoj. Nedavno smo premašili tu brojku.
Prije tih nekoliko godina tj u vrijeme tadašnje vrlo velike nezaposlenosti započeo je veliki bum, rast gospodarstva kako kod nas tako i u svijetu a nezaposlenost je polako opadala, ali razvoj nije stao !

Želim reči samo to, u vrijeme tog "napretka" u svijetu- kakav utjecaj je imalaa nezaposlenost na rast gospodarstva ????

Zato postoje tri vrste nezaposlenosti ( frikcijska,strukturna i ciklička ), a to je razlika kod nas i one nezaposlenosti u zapadnom svijetu.

Kod nas je pretežit problem sa strukturnom nezaposlenošću, dok je vani, posebice u Americi riječ o cikličkoj nezaposlenosti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close