Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve raste a LKRI pada pa šta će biti kada sve bude padalo ne smijem ni pomisliti šta će se desiti sa LKRI, a ja kupovao ovih dana.

izgleda da se cekalo brodare za novi rally ,nadam se ovaj put da ce nam brodari takodjer odradit….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ja to čekam već dva mjeseca…………. [lol]

75% brodari

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Samo ulpl i jdpl………..ništa više……….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA




Počišćen ask na dalekovodu, na krašu se skidaju paketi po 365, američki retail sales bolji od očekivanja, BDI jako u plusu, Crobex blizu +1%…. psi laju karavana prolazi, crobex na 2700-2800 tokom ove godine

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pa niste valjda svi danas kupovali [huh] grabilo se sa aska ko’ da nema sutra [tongue] nadam se da nece biti plakanja u ponedjeljak.

@ivano
koja je to dionica ništa više?

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Sve raste osim LKRI i VPIK, na obje sam dobronamjerno upozoravao.

perice, bisakovi može kakav komentar?

lp

Na šta si ti točno upozoravao, de molim te pojasni svima glasno i jasno? Da će past 0,5 posto? Ne razumijem.

Ako misliš na LKRI, jel to ona dionica koja više nikad neće rast nego samo padat i za koju nitko ne zna zašto se je uopće kupuje kad je ionako skupa? Ona na kojoj je svaki dan sranje od prometa, pa se ne možeš pošteno ni istrest po bidu?

Pa čuj, ako si mislio na nju, možda imaš pravo, možda stvarno nikad neće rast, možda bi svi trebali prodat sve, a? Tamo sve do 15 kuna, kao Đakovštinu, pa se tek onda vratit kad se poveća likvidnost?

Šta mi savjetuješ da kupim umjesto te odvratne lkri ( samo nemoj reći lkpc )? Ajde ti si pametan, sigurno imaš dobar pick, evo čak ni meni se više ne da čekat da lkri počne rast preko 200 da mogu prodat ovo malo što sam kupio, a ne da mi se ni čekat na bidu da neko proda ispod 170, osijedit ću. Daj mi neku dionicu koja će rast i na kojoj se može zaradit.

never surrender


Sve raste a LKRI pada pa šta će biti kada sve bude padalo ne smijem ni pomisliti šta će se desiti sa LKRI, a ja kupovao ovih dana.

Pa zato prodaj sve šta si kupio, jednostavna stvar i nemaš brige. Ako si kupovao ovih dana onda nećeš puno ni izgubit, samo se istresi na onim nalozima od 170 kuna koji stalno izniču. Al pazi da budeš brz, možda ponestane "naivaca" koji tamo već mjesecima stavljaju naloge. Zato požuri. Jer kad se bid jednom isprazni ostat će rupa sve do nula kuna i onda ćeš ostat zarobljen u "skupoj" i "neperspektivnoj" dionici. Šta ćeš onda?

I zamoli plavog da ti da pickove, on je znalac. On zna i gdje će crobex i koje su dionice najperspektivnije. Pa vidiš da sve raste osim lkri? Fuj, fuj. Evo čak i validus raste 4 posto na finom prometu. Ja ne znam šta si čekao do sad.

never surrender

Kakva euforija, koju god dionicu otvorite sve pršti od optimizma i izjava tipa raketa je lansirana ili vlakić kreće uskačite dok nije kasno, a sve zbog jednog dobrog rasta ali na mizernom prometu. Nikad nisam volio toliki optimizam jer se masu puta pokazalo da je nerealan i da su to sve igre većih igrača.
Nitko sretniji od mene da slijedeći tjedan bude nastavak ovog petka samo uvjek treba biti mrvicu oprezan.


Kakva euforija, koju god dionicu otvorite sve pršti od optimizma i izjava tipa raketa je lansirana ili vlakić kreće uskačite dok nije kasno, a sve zbog jednog dobrog rasta ali na mizernom prometu. Nikad nisam volio toliki optimizam jer se masu puta pokazalo da je nerealan i da su to sve igre većih igrača.
Nitko sretniji od mene da slijedeći tjedan bude nastavak ovog petka samo uvjek treba biti mrvicu oprezan.

pa nije baš tako…kod nekih dionica nema ni l od lansiranja… pogledaj malo hdel, vpik, lkri, vart, ddjh,adpl itd itd…te dionice nažalost mogu sam u jednom smjeru a to baš nemreš povezat s lansiranjem i vlakićem..ak me pratiš ne

ps nađi uljeza među navedenima [lol] [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Kakva euforija, koju god dionicu otvorite sve pršti od optimizma i izjava tipa raketa je lansirana ili vlakić kreće uskačite dok nije kasno, a sve zbog jednog dobrog rasta ali na mizernom prometu. Nikad nisam volio toliki optimizam jer se masu puta pokazalo da je nerealan i da su to sve igre većih igrača.
Nitko sretniji od mene da slijedeći tjedan bude nastavak ovog petka samo uvjek treba biti mrvicu oprezan.

pa nije baš tako…kod nekih dionica nema ni l od lansiranja… pogledaj malo hdel, vpik, lkri, vart, ddjh,adpl itd itd…te dionice nažalost mogu sam u jednom smjeru a to baš nemreš povezat s lansiranjem i vlakićem..ak me pratiš ne

ps nađi uljeza među navedenima [lol] [lol] [thumbsup]
[/quote]

Uljez je lkri, sve dionice mogu u jednom smjeru i ne moraju, a lkri definitivno ide samo u jednom smjeru, jedinom smjeru za koji se zna od pamtivijeka, jer tamo se svi iskrcavaju još od Marije Puljeve, a dobrih vijesti niotkuda, jel tako plavi?

never surrender

http://www.seebiz.eu/hr/banke/ekskluzivno-bruno-oresar-na-meti-austrijske-istrage-o-hypu,70720.html

New Report

Close