Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Počišćen ask na dalekovodu, na krašu se skidaju paketi po 365, američki retail sales bolji od očekivanja, BDI jako u plusu, Crobex blizu +1%…. psi laju karavana prolazi, crobex na 2700-2800 tokom ove godine

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Počišćen ask na dalekovodu, na krašu se skidaju paketi po 365, američki retail sales bolji od očekivanja, BDI jako u plusu, Crobex blizu +1%…. psi laju karavana prolazi, crobex na 2700-2800 tokom ove godine

Teško da će CROBEX tamo.
Ja i dalje prognoziram 3200.
Nema nijedno uporište da dođe do 2700-2800 i stane. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Aj više oćete počistit taj KODT do 2500, a ne junk kupovat [cool]



Počišćen ask na dalekovodu, na krašu se skidaju paketi po 365, američki retail sales bolji od očekivanja, BDI jako u plusu, Crobex blizu +1%…. psi laju karavana prolazi, crobex na 2700-2800 tokom ove godine

Teško da će CROBEX tamo.
Ja i dalje prognoziram 3200.
Nema nijedno uporište da dođe do 2700-2800 i stane. [thumbsup]
[/quote]

Možda se nisam dobro izrazio – mislim da će dosegnuti barem 2700-2800. A moguće i više. Jer tada kupuju svi oni koji su sada pesimisti, oni koji čekaju "siguran signal" oporavka, oni koji slušaju Hrvoja Stojića, oni koji kupuju na temelju naslova u našim novinama…. A onda je već kasno.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




Počišćen ask na dalekovodu, na krašu se skidaju paketi po 365, američki retail sales bolji od očekivanja, BDI jako u plusu, Crobex blizu +1%…. psi laju karavana prolazi, crobex na 2700-2800 tokom ove godine

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

Uhhh, što Vas je lijepo vidjeti sve tako ozarene, nasmijane, pune optimizma…., pa čak i kolega Dizelaš se ispod avatara smješka…

No…, izgleda je počelo…, sve, kako netko reče, miriši na reprizu od prošle godine…, pa čak se i od sumornog početka dana promet izgledno popravlja…, izgleda je netko zakotrljao kamenčiće….

Isto ko i onaj glamurozni fond koji "čeka" dno da uđe u HR dionice. Taj je već ušao i pustio optimističan info… [thumbsup]

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako

Sve raste osim LKRI i VPIK, na obje sam dobronamjerno upozoravao.

perice, bisakovi može kakav komentar?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Najbolji buy signal vam je bio što je onaj Split sve prodao i drukao juce cijelo veče na pad [lol] [thumbsup]


Najbolji buy signal vam je bio što je onaj Split sve prodao i drukao juce cijelo veče na pad [lol] [thumbsup]

Joj bravo, dragi kolega i vi ste to primjetili, pa rekao sam ja, Fedya i split kada nešto napišu treba samo suprotno od toga raditi, i uspjeh je zagarantiran.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

snijeg se topi,temperature rastu,još malo i vratit će se laste,niknut će visibabe,optimizam je u zraku…

sve je isto ko i lani
nadam se da će potrajati do svibnja-lipnja,ko i uvijek,da bude regresa za godišnji,da se potroši,pa da nam i jadranka bude zadovoljna!
eto ja sam do danas bio 37% u dionicama,a od danas sam 97%,pa sto bude,a po svemu sudeći zimski san je gotov,a ova je zima stvarno bila hladna
[proud]

Danas je čak i VARTEKS bio dobar [lol]


Isto ko i onaj glamurozni fond koji "čeka" dno da uđe u HR dionice. Taj je već ušao i pustio optimističan info… [thumbsup]

Naravno "optimističan"…što u biti je bio za one koji znaju čitati članak između redaka…

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako

New Report

Close