Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Obzirom na niske promete koji traju mjesecma, mislim da treba skratit radno vrijeme burze, pa recimo neka se trguje od 16h do 19h.

Ovo je recimo odlično razmišljanje.

Ja bih uveo od 16h do 21h. Bilo bi idealno vrijeme naše burze. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


…a oni koji ulažu u firme kojima se fundamenti mjere brojkama koje su i po nekoliko stotina visoki e ti će gadno proći i očito su zalutali.

Ja te molim definiciju gore navedenog, ne razumijem.

never surrender



Obzirom na niske promete koji traju mjesecma, mislim da treba skratit radno vrijeme burze, pa recimo neka se trguje od 16h do 19h.

Ovo je recimo odlično razmišljanje.

Ja bih uveo od 16h do 21h. Bilo bi idealno vrijeme naše burze. [thumbsup]
[/quote]

Pa možda bi neki i trejdali tijekom dana, lijepo se vrate s posla u 16h, neki onako živčani, neki opušteni, pa malo neki lupe po asku, neki po bidu, pa još kakva pivica usput dok se prati situacija, i da vidiš veselja, nabrzaka bi porasla likvidnost.

A ovako dosadno, taman dođeš kući, a burza ne radi. Bezveze.

never surrender



Obzirom na niske promete koji traju mjesecma, mislim da treba skratit radno vrijeme burze, pa recimo neka se trguje od 16h do 19h.

Ovo je recimo odlično razmišljanje.

Ja bih uveo od 16h do 21h. Bilo bi idealno vrijeme naše burze. [thumbsup]
[/quote]
pa kriza je, zašto uopće imati radno vrijeme, neka radi od 0-24 da brokeri nešto zarade a možda nem se i kinezi ili us zainteresiraju za zse [yawn]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

neka stave UPS pa niti taj jedan ne teba [lol]

ili još bolje, neka stave 2 UPSa za svaki slučaj [lol]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

0-24 je ipak previše.

od 10-22 idealno.

pokrijemo USA pa nema iznenađenja druog dana. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Reuters: Hrvatska korak bliže LNG terminalu na Krku

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/reuters-hrvatska-korak-blize-lng-terminalu-na-krku,70647.html

Hoćeli DAX danas probit 6000

Hoćemo li mi probit 2156 [lol] [sealed]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ovo me podsjeca na tocno prije godinu dana -DNO ,,stidljiva kupnja par dana ,,pa sve jaci promet a nestasica dionica…ja od danas 100% dionice….zivili

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Počišćen ask na dalekovodu, na krašu se skidaju paketi po 365, američki retail sales bolji od očekivanja, BDI jako u plusu, Crobex blizu +1%…. psi laju karavana prolazi, crobex na 2700-2800 tokom ove godine

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Počišćen ask na dalekovodu, na krašu se skidaju paketi po 365, američki retail sales bolji od očekivanja, BDI jako u plusu, Crobex blizu +1%…. psi laju karavana prolazi, crobex na 2700-2800 tokom ove godine

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

New Report

Close