Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vrijeme je i da im placice postanu negdje oko Hrvatskog prosjeka, kaj ne?
Neki nisu niti za to dostojni.


dakle samo brokeri dobivaju, ali nedovoljno za troškove, dok se količina love na burzi smanjuje.
jede samu sebe.


Nema teoretske da brokeraj nema za troškove. Kad pogledam šta sam im ja poklonio u godini dana muka me hvata!! Nikako da se odvažim i promijenim brokera. Previše je to. Stalno kukam, ali kad se sjetim procedure ne da mi se.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Trebalo bi zvati ministra Milinovića da nam dopusti da skinemo Crobex sa aparata jer ovo stvarno nema smisla!

Kak je krenulo izgleda da ce cijeli ZSE u poseban rezim.
[/quote]

danas smo zamalo dostigli promet od 10M [lol] [bye]
[/quote]

meni se ovo jako sviđa [cool]

Moram priznat da se i meni sviđa…..ovi koji pretaču/trejdaju svaki dan se vrte u krug….ako ozbiljni/investitori hoće ozbiljnije kupovat moraju/morat će podići letvicu…..i ono što je najvžnije većina koja se boji/drhti je otišla vjerojano do negdje pred novi vrh tržišta…..kad Knjaz i bakica opet počnu reklamirat dionice onda će nam se ponovo priključit jer nekom moramo i prodat ono što sad skupljamo….

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/58253/Default.aspx

who dares, wins

Šta je sa ovim Agram brokerima jel netko zna zašto im stranica ne radi.

hvala

ZAGREBAČKA BURZA …

Imaju li vlasnici burze – bilo kakav plan za oživljavanje prodaje/kupnje …? Hoće li novo vodstvo
realizirati Odluke o prodaji većinskog ili dijela vlasničkog paketa…..? Ima li bilo kakvog interesa
u Europi za kupnju naše burze pod uvjetom većeg ulaganja…?
Da li će se povećati / bolje rečeno ukinuti/ režimi trgovanja za manja dionička društva …
Ili im barem pomoći – da naknade ili obaveze prema burzi ostanu minimalne …kako bi se cjelodnevnim
trgovanjem ipak povećao promet dionicama…. / osnovno pravilo trgovine- ak nemaš robu- nemaš kaj prodavati …niti kupovati../ Čemu uopće ograničenje trgovine u ovim uvjetima recesije?
Ima li država bilo kakav plan …..putem svojih fondova …da zajedno rade sa ZSE. …?
Ili će se i dalje brinuti svatko za sebe…….?
Zašto je sve manje statističkih podataka o stanju mir. fondova u Hrvatskoj…. imam osjećaj da su
oni zapravo zadovoljni…..sa prinosom 40 % godišnje? Skromna sam..?
Koliko je dioničara ostalo u Braniteljskom fondu…? Što će raditi sa dividendom HT-a?……
Zašto podaci na pojedinim fin.portalima više nisu ažurirani…… depra je sve zahvatila ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Proradili agrami od jučer popodne nisu radili.

http://www.poslovni.hr/142098.aspx
Hoće li ovo na bilo koji način utjecati na burzu?

koji vatromet od otvaranja burze [yawn]

mi smo ipak zemlja slučaj


http://www.poslovni.hr/142098.aspx
Hoće li ovo na bilo koji način utjecati na burzu?

Naravno, evo DLKV se trpa ko blesav i prvi je po prometu od skoro 59 tisuća kn….ili četvrtina ukupnog prometa…

Cak 2 dionice HT prosle. Ode i HT u poseban rezim

Nije bolest sve što boli

New Report

Close