Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nevjerovatno, danas s Tiskom niti jedna transakcija! Zar tisak više nikoga ne interesira!

na THNK je pitanje dana kad će puknit prva transakcija

Tehniku nemam pa me za nju nije briga ali do tiska mi je stalo!


Trebalo bi zvati ministra Milinovića da nam dopusti da skinemo Crobex sa aparata jer ovo stvarno nema smisla!

Kak je krenulo izgleda da ce cijeli ZSE u poseban rezim.

Nije bolest sve što boli

R.I.P.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Trebalo bi zvati ministra Milinovića da nam dopusti da skinemo Crobex sa aparata jer ovo stvarno nema smisla!

Kak je krenulo izgleda da ce cijeli ZSE u poseban rezim.
[/quote]

Inače, ako niste znali, u Večernjem objavljuju u Poslovnom segmentu, komentare sa foruma, pa bi bilo dobro da objave ovakva razmišljanja….možda će se netko od gospode dobro zamisliti i konačno shvatiti da je vrag odnio šalu….. [angry]



Trebalo bi zvati ministra Milinovića da nam dopusti da skinemo Crobex sa aparata jer ovo stvarno nema smisla!

Kak je krenulo izgleda da ce cijeli ZSE u poseban rezim.
[/quote]

promet nikakav al pogledajte koje to perspektivne dionice rastu skoro 10ak posto [wink]
one ..u..pred…skoro..stećajem…jebote da je pevec na burzi ziher bi bila pozitivna blokada [lol]

aj uživajte



Trebalo bi zvati ministra Milinovića da nam dopusti da skinemo Crobex sa aparata jer ovo stvarno nema smisla!

Kak je krenulo izgleda da ce cijeli ZSE u poseban rezim.
[/quote]

danas smo zamalo dostigli promet od 10M [lol] [bye]

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

a i ovaj forum zadnjih dana živ kolko i burza…ode sve

MALI PROMET NA BURZI….. veliko razmišljanje za promjene….

Tko najviše nastrada , ako je promet na burzi malen…brokerske kuće, ZSE….TKO?

Na onome tko gubi- je potez da to promijeni… KAKO ? Ne znam…… burza nije moja…
Kad bi bila moja – ja znam što bih učinila….i kako bih povećala promet na vrlo transparentan legalan
način….
Neću više pisati , jer mi je blesavo eminentnim stručnjacima pisati , kak da se izvuku iz gabule…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

roha sprema pušku hypu

http://www.seebiz.eu/hr/banke/rohatinski-ce-svjedociti-jer-se-protivio-prodaji-hypa,70587.html

Promet od 10mil.

Neznam ako uzmem da sam prebacio danas 80k iz jedne dionice u drugu. Znaći moga je 160k.
A trajderi,pa nek ih je 10danas nešto okrenulo. Pa tu nema 1mil svježeg kapitala.
A brokeri slabo rade,bogami je i fima dosta spustila kriterije,izgleda da konkurencija radi svoje.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

dakle samo brokeri dobivaju, ali nedovoljno za troškove, dok se količina love na burzi smanjuje.
jede samu sebe.

Frankly my dear, I don't give a damn!

New Report

Close