Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako ovako nastavi, mogao bi i crobex u posebni režim trgovanja!

ponedeljek, srijada i petak od 10:00 do 10:15?…..


A šta očekivat OMF je jučer pare dao Šukiu odnosno Šuki je to oteo da nema OMF i Dinkeca Šuki bi tanka s….
Ovako prividni mir u državi bar za sad dok Šuki još ima šta da proda ,a to što nas je zadužio 10 koljena unapijed to nije bitno
A šta kad nebude više imao šta prodat

Hm,država teško propada vidi ( Island ) debeli će pokupiti sve novce s tržišta uz sve veću kamatu.Koja je uopće svrha mirovinske reforme? da država uzima novac s tržišta za svoje parazite,ili ?

obožavam strvine-posebno ovce

nema potrebe za čuđenjem-ovo je samo slika ukupnog stanja neizvijesnosti u cijelokupnoj ekonomiji..
i stanju kod nas-ako ova situacija potraje- za očekivati je pad ukupnog tržišta na niže razine,dali će do toga doći ili ne vidjeti ćemo u skoroj budućnosti.

snage za značajniji rast nema????

tko nema pametnih komentara nek se ode van sanjkati il pravit snješka bjelića

Postanite Eu-robovi

Eto vidiš kako besparica izaziva agresiju. Šta će tek biti kad dioničari izađu na ceste? Nismo mi seljaci. Mi tražimo svoje pare, a ne ko oni tuđe.

who dares, wins


Eto vidiš kako besparica izaziva agresiju. Šta će tek biti kad dioničari izađu na ceste? Nismo mi seljaci. Mi tražimo svoje pare, a ne ko oni tuđe.

Da smo što su oni izašli s traktorima a mi ćemo mahati papirima na cesti!

LEAVE THE WORLD BEHINED

New York Times: U Srbiji ima jadarita – ključnog za automobile budućnosti
Autor/izvor: SEEbiz / Politika
BEOGRAD – Mineral pronađen u okolini Loznice sadrži litijum za kojim, kako piše jučerašnji New York Times, širom sveta traga oko 60 rudarskih kompanija, spremnih da u rudnike ulože više od milijardu dolara. Traganje za mineralom ključnim za proizvodnju hibridnih i električnih automobila počelo još 2007. godine

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/new-york-times-u-srbiji-ima-jadarita—kljucnog-za-automobile-buducnosti,70520.html



A šta očekivat OMF je jučer pare dao Šukiu odnosno Šuki je to oteo da nema OMF i Dinkeca Šuki bi tanka s….
Ovako prividni mir u državi bar za sad dok Šuki još ima šta da proda ,a to što nas je zadužio 10 koljena unapijed to nije bitno
A šta kad nebude više imao šta prodat

Hm,država teško propada vidi ( Island ) debeli će pokupiti sve novce s tržišta uz sve veću kamatu.Koja je uopće svrha mirovinske reforme? da država uzima novac s tržišta za svoje parazite,ili ?
[/quote]

svrha mirovinske reforme je da tokom radnog vijeka investiraš svoj novac koji ti se onda vraća dok odeš u mirovinu, umjesto starog sustava (koji je još uvijek prevladavajući) gdje svaki mjesec odvajaš novac koji se odmah proslijedi sadašnjim umirovljenicima pa tako na kraju radnog vijeka imaš skupljenu nulu i samo se možeš nadat da će iduća generacija biti jednako blentava pa uplaćivat za tebe

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


nema potrebe za čuđenjem-ovo je samo slika ukupnog stanja neizvijesnosti u cijelokupnoj ekonomiji..
i stanju kod nas-ako ova situacija potraje- za očekivati je pad ukupnog tržišta na niže razine,dali će do toga doći ili ne vidjeti ćemo u skoroj budućnosti.

snage za značajniji rast nema????

snage za značajniji rast ima. kratko je pamćenje na burzi….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Može li mi netko objasnit ovu situaciju na Lvcv-u.
Nalog na bidu 250 kn ,a i na asku 250 kn i ništa se ne dešava ?


New York Times: U Srbiji ima jadarita – ključnog za automobile budućnosti
Autor/izvor: SEEbiz / Politika
BEOGRAD – Mineral pronađen u okolini Loznice sadrži litijum za kojim, kako piše jučerašnji New York Times, širom sveta traga oko 60 rudarskih kompanija, spremnih da u rudnike ulože više od milijardu dolara. Traganje za mineralom ključnim za proizvodnju hibridnih i električnih automobila počelo još 2007. godine

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/new-york-times-u-srbiji-ima-jadarita—kljucnog-za-automobile-buducnosti,70520.html

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,3355733,00.html

na čemu li hrvatska leži
da nije na zlatu i srebru
joj veće se vidim kako tovarim magarca i ispirem po savi

Postanite Eu-robovi

@ribar 007

LVCV je u posebnom režimu trgovanja – transakcija u 13:00

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close