Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OMF ima prinos oko 400 mil sad ovih dana i naravno odma Šukiju turnu uzmu 7%- 10% kamate i dobro a Šuki se hvali kao uspješan ministar financija a tko će to vratit ministre zadužište 10generacija unaprijed




a mi?

Vrijednosti svjetskih dionica u 12 mjeseci porasle 73 posto

http://www.seebiz.eu/hr/burze/vrijednosti-svjetskih-dionica-u-12-mjeseci-porasle-73-posto,70398.html

crobex je bio na 1239 boda prije godinu dana pa vi kolega sami izračunajte koliki je to postotak rasta
[/quote]

crobex je bio na 1300-, ali koliko znam to nije današnji crobex.
Neke stvari su se promjenile. Zar ne?
[/quote]

kao da su ovi što su pisali tekst o rastu dionica od 73% to detaljno analizirali
ovo što je ConanOBri napisao je dovoljno

a ako baš hoćete, izračunajte tržišnu kapitalizaciju prije godinu dana i danas svih dionica kojima se trguje na ZSE, i vjerujem da će razlika biti u okviru 5% u odnosu da dijelite Crobex na današnji dan i prije godinu dana




Turbo velik
instituci- 276.803.799.04kn

Gamad opet financira Šukera…
[/quote]

ŠUKI je 1 kandidat za sudit gori je od ratnog zločinca sve je upropastio
[/quote]
Ufff da je bar on jedini. Ovi kradeze nam je u 20 godina nanio štete više nego svi turski sultani zajedno u par stoljeća.

who dares, wins

kao da su ovi što su pisali tekst o rastu dionica od 73% to detaljno analizirali
ovo što je ConanOBri napisao je dovoljno

a ako baš hoćete, izračunajte tržišnu kapitalizaciju prije godinu dana i danas svih dionica kojima se trguje na ZSE, i vjerujem da će razlika biti u okviru 5% u odnosu da dijelite Crobex na današnji dan i prije godinu dana

Znači ipak crobex-i nisu isti.

A i crobex kao pokazatelj ne znači mnogo.

Rast od 73% je crobex rast.

Recimo moj je puno manji. A ima i onih čiji je puno veći.

Lako za one čiji je veći, kaj je s nama koji imamo male?

A imao sam 3-4 dionice i sve blu čipovi.


65 komada u jednom nalogu na kupnji LKPC… [rolleyes]

Vau,punih 100k na kupnji!

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


OMF ima prinos oko 400 mil sad ovih dana i naravno odma Šukiju turnu uzmu 7%- 10% kamate i dobro a Šuki se hvali kao uspješan ministar financija a tko će to vratit ministre zadužište 10generacija unaprijed

Svaka cast da neko kaze protiv tih zaduzivaca .
Jako su pametni dok prodaju sve sta imamo ali par godina nece biti ni HEP pa sta cemo onda prodavati pitam se kuda idu divlje svinje .
Prodaja brodogradilista Cro airlinesa uskoro i HEP i Voda pa onda kud koji mili moji


Prodaja brodogradilista Cro airlinesa uskoro…

To ne možemo ni poklonit, kamoli prodat.





Turbo velik
instituci- 276.803.799.04kn

Gamad opet financira Šukera…
[/quote]

ŠUKI je 1 kandidat za sudit gori je od ratnog zločinca sve je upropastio
[/quote]
Ufff da je bar on jedini. Ovi kradeze nam je u 20 godina nanio štete više nego svi turski sultani zajedno u par stoljeća.
[/quote]
Što ste se uhvatili Šukera, niti meni nije simparičan ali postavite se u njegovu poziciju i uvidjet ćete da on u svome segmentu vrlo dobro funkcionira…on je računovođa i njegov posao je balansiranje proračunskih prihoda i rashoda što on radi poprilično uspješno, tj. uglavnom na vrijeme podmiruje državne obaveze.

Druga stvar je kako, zašto i zbog čijih odluka smo se našli u ovakvoj situaciji, svakako tu i Šuker ima svoj dio odgovornosti, međutim ima ih mnogo koji su kud i kamo odgovorniji od njega a njih tu nitko niti ne spominje.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



65 komada u jednom nalogu na kupnji LKPC… [rolleyes]

Vau,punih 100k na kupnji!
[/quote]

Vau, da kolega, pa jel vidite negdje 100 komada na prodaji vidite da je sve sića.
Sad će netko lupiti po asku, vidjet ćete, pazite …

[tongue]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




65 komada u jednom nalogu na kupnji LKPC… [rolleyes]

Vau,punih 100k na kupnji!
[/quote]

Vau, da kolega, pa jel vidite negdje 100 komada na prodaji vidite da je sve sića.
Sad će netko lupiti po asku, vidjet ćete, pazite …

[tongue]

lp
[/quote]
Može ja stavio na prodaju 26 komada na 1.600,01

Btw kupio ih po 1800+, plavi rekao da nema prodaje ispod 1800 i ja kupio onda, jebeni pušing

Laliću nemoj sa zgubom stižu Kinezi [lol]

who dares, wins

Hehe stižu, stižu, pa prije njih su stizali Arapi itd..

Pušiona da nemre biti veća nažalost…

New Report

Close