Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/studija-lng-terminal-donio-bi-godisnju-zaradu-od-220-milijuna-dolara,70418.html

Redovni promet 7.195.151,67
Instituc. promet 52.191.714,10
Ukupni promet 59.386.865,77
Ovi ga deru brale

who dares, wins


Redovni promet 7.195.151,67
Instituc. promet 52.191.714,10
Ukupni promet 59.386.865,77
Ovi ga deru brale

Rasproda Šuki sve nije mu ćaćino ebemu se

…izlazi se iz HT i lupa po građevinarima…pametno…pa za 15 dana ponovo nazad po dividendu…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Redovni promet 7.195.151,67
Instituc. promet 52.191.714,10
Ukupni promet 59.386.865,77
Ovi ga deru brale

Rasproda Šuki sve nije mu ćaćino ebemu se
[/quote]
Čitao sam negdje da je već sad na onim američkim obveznicama izgubio (on i mi) na kursu 10%. kamata je bila nešto ispod 7%. Kad to dođe na naplatu biti će jaoooo.

who dares, wins

Ma jučer me pralo u negativu ali danas sam opet optimist!!

Trebalo bi mi malo pojačati portfelj svježom financijskom injekciom.

Zna li netko (ili je realizirao) koja banka daje najlakše veće gotovinske kredite do 25000eurA?

Što se ne zadužuje dolarski kad je dolar jak???




Redovni promet 7.195.151,67
Instituc. promet 52.191.714,10
Ukupni promet 59.386.865,77
Ovi ga deru brale

Rasproda Šuki sve nije mu ćaćino ebemu se
[/quote]
Čitao sam negdje da je već sad na onim američkim obveznicama izgubio (on i mi) na kursu 10%. kamata je bila nešto ispod 7%. Kad to dođe na naplatu biti će jaoooo.
[/quote]

Evoga već na 130 mil ide on u 5 brzini

Upravo je Fizulic pokazao sta misli o malim dionocarima a nazalost tako se odnosi i prema svojim radnicima.

Dokapitalizacija Magme samo za 26 "povlaštenih"
http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Dokapitalizacija-Magme-samo-za-26-povlastenih?homesrclink=carousel

Uz supružnike Fižulić – Biserku Preininger Fižulić i Goranka Fižulića, to su Raiffeisen obvezni mirovinski fond, Templeton Strategic Emerging Markets Fund II, East European Food Fund, Erste plavi obvezni fond, Raiffeisen dobrovoljni mirovinski fond, Gustaviadavegårdh Balkan, AZ obvezni mirovinski fond, PBZ Croatia osiguranje obvezni mirovinski fond, PBZ Equity fond, Nenad Marković, Juraj Levačić, PBZ, Nova Ljubljanska banka, Allianz Zagreb Zoran Konečny, Royal mirovinsko osiguranje, Croatia osiguranje dobrovoljni mirovinski fond, Trade Consalting, Kvarner Vienna Insurance Group, Erste plavi expert dobrovoljni mirovinski fond, Zdenkica Logožar, Milan Damjanović, OTP banka Hrvatska i Anthony Hughes.

Budući da tih 26 dioničara drži 92,37 posto temeljnog kapitala Magme, vjerojatno će prijedlog Uprave i Nadzornog odbora na skupštini proći bez većih teškoća te će oko 4500 malih dioničara ostati kratkih rukava.

Instituc. promet 190.429.214,10

who dares, wins


Upravo je Fizulic pokazao sta misli o malim dionocarima a nazalost tako se odnosi i prema svojim radnicima.

Čudna mi je cijela ova priča. Inače kad isključuje pravo prvenstva ostalim dioničarima, veliki dokapitaliziraju po cijeni manjoj od tržišne, najčešće po nominali. Trenutno je cijena po kojoj dokapitaliziraju nešto viša od tržišne cijene i puno puno viša od nominalne vrijednosti dionice.


Upravo je Fizulic pokazao sta misli o malim dionocarima a nazalost tako se odnosi i prema svojim radnicima.

Dokapitalizacija Magme samo za 26 "povlaštenih"
http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Dokapitalizacija-Magme-samo-za-26-povlastenih?homesrclink=carousel

Uz supružnike Fižulić – Biserku Preininger Fižulić i Goranka Fižulića, to su Raiffeisen obvezni mirovinski fond, Templeton Strategic Emerging Markets Fund II, East European Food Fund, Erste plavi obvezni fond, Raiffeisen dobrovoljni mirovinski fond, Gustaviadavegårdh Balkan, AZ obvezni mirovinski fond, PBZ Croatia osiguranje obvezni mirovinski fond, PBZ Equity fond, Nenad Marković, Juraj Levačić, PBZ, Nova Ljubljanska banka, Allianz Zagreb Zoran Konečny, Royal mirovinsko osiguranje, Croatia osiguranje dobrovoljni mirovinski fond, Trade Consalting, Kvarner Vienna Insurance Group, Erste plavi expert dobrovoljni mirovinski fond, Zdenkica Logožar, Milan Damjanović, OTP banka Hrvatska i Anthony Hughes.

Budući da tih 26 dioničara drži 92,37 posto temeljnog kapitala Magme, vjerojatno će prijedlog Uprave i Nadzornog odbora na skupštini proći bez većih teškoća te će oko 4500 malih dioničara ostati kratkih rukava.

mali dioničari na burzi mogu kupovati ispod 57 kuna

New Report

Close