Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





ovo su povijesne prilike na ZSE…cini mi se da se vec sad moze polako na nevideno ulozit, a ne izgubit.

za mene je ovo jedan od obicnih dana kad se stvara padajuci trend.

[/quote]

– gospon tigrus pa nemojte i vi dodatno zbunjivati investitore.
– i još kada im napišete koliko ste zaradili na posrnulim građevinarima.
– kako ne kužite da takvo pisanje iritira i živcira većinu investitora.
– jeste li primjetili kako i ja više ne pišem o brutalnim zaradama.

– a kako bih ja opisala današnji dan ?????
– još jedan dosadan i tmuran dan pun kiše i oblaka.
– ali proći će ova južina.
– opet će doći bura i vedro raspoloženje.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Najbolje da se vas dvoje vjenčate i za godinu dvije sa ovim zaradam koje imate možete preuzeti AGROKOR.

p.s prosto sumljam da itko od vas može naći partnera stvarno ne vidim tko bi sa vama život proveo.
[/quote]

Pa kak su krenule cijene nebu im bio veliki problem



ovo su povijesne prilike na ZSE…cini mi se da se vec sad moze polako na nevideno ulozit, a ne izgubit.

za mene je ovo jedan od obicnih dana kad se stvara padajuci trend.

[/quote]

čuj ti si jedan dan 100% za gore a drugi dan 100% za dole……….mora se priznat
da imaš dobre targete al uvijek u kontra smjeru…….kontra tebe pun pogodak…..
onak kaj se sjećam na prvu npr. koei na 486 super buy , pa sad neki dan ak ameri
prođu 1115 ide se 100% gore…..eto onak od masu tvojih sličnih………





ovo su povijesne prilike na ZSE…cini mi se da se vec sad moze polako na nevideno ulozit, a ne izgubit.

za mene je ovo jedan od obicnih dana kad se stvara padajuci trend.

[/quote]

– gospon tigrus pa nemojte i vi dodatno zbunjivati investitore.
– i još kada im napišete koliko ste zaradili na posrnulim građevinarima.
– kako ne kužite da takvo pisanje iritira i živcira većinu investitora.

– jeste li primjetili kako i ja više ne pišem o brutalnim zaradama.

[/quote]
Najbolje da se vas dvoje vjenčate i za godinu dvije sa ovim zaradam koje imate možete preuzeti AGROKOR.

p.s prosto sumljam da itko od vas može naći partnera stvarno ne vidim tko bi sa vama život proveo.
[/quote]

kolega Barbastari, vi ste se ocito radi necega naljutili…
gledajte burzu sa pozitivne strane, nema veze sto ste nakon transakcija sa IGH ponosno uzdigli gace na stapu…
npr. u gornjem postu demonstrirate vjestinu spajanja srdaca…
mozda je to Vas posao iz snova!? [smiley]

kolegice Ivana,
ma jel Vi mozete vjerovati sto se meni dogadja na ovom forumu?!

pisem im sto kupim i po kojoj cijeni i koliko komada.
pisem i kad prodam.
crtam, obrazlazem i objasnjavam…
i ocito to nije dovoljno…

i na kraju kad jedini ostvarim prebrutalnu zaradu, a svi odnesu gace na stapu,
tvrde da pisem gluposti…
zamislite… [undecid]




ovo su povijesne prilike na ZSE…cini mi se da se vec sad moze polako na nevideno ulozit, a ne izgubit.

za mene je ovo jedan od obicnih dana kad se stvara padajuci trend.

[/quote]

– gospon tigrus pa nemojte i vi dodatno zbunjivati investitore.
– i još kada im napišete koliko ste zaradili na posrnulim građevinarima.
– kako ne kužite da takvo pisanje iritira i živcira većinu investitora.
– jeste li primjetili kako i ja više ne pišem o brutalnim zaradama.

– a kako bih ja opisala današnji dan ?????
– još jedan dosadan i tmuran dan pun kiše i oblaka.
– ali proći će ova južina.
– opet će doći bura i vedro raspoloženje.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
nije južina,nego sjever!




Ovih dana je špekulativni kapital ulijetao bezglavo u IGH i Konstruktor.Rezultati su vidljivi.
Sada taj isti(vjerovatno znatno umanjen) kapital prebacuju u brodare.
Redovno patim indexe koji konstantno padaju nekoliko zadnjih mjeseci.
Danas je BDI narastao 1,16%. na 2792 nakon što je pao unutar tri mjeseca sa 4066?!
Čini mi se da se varaju oni koji misle da će brzo vratiti izgubljeni kapital na brodarima.
Naprotiv.Čini mi se da se ovdje ne radi o investiranju već čistom hazardu.
Pozdrav

Kolega jel vi to namjerno ili stvarno nemate pojima???
Kao prvo, objasnite mi to o špekulativnom kapitalu koji je bezglavo uljetao u Konstruktor i drugo, gdje gledate BDI jer je danas BDI narastao za 4,3% (+119) na 2.911bodova a ovo vaše je bilo jučer
[/quote]
Ma čovjek pojma nema očito je da nezna čak ni to da Konstruktor nije uopće izlistan na burzi, majko milo kakvih sve ljudi ima.
[/quote]
nisam jučer stigao napisati…

ljudi moji ajmo malo manje pametovanja i ostalog na granici dobrog ukusa..a više konstruktivnih i dobrih namjera..
mi koji pratimo forum znamo da ovdje ima obiČnih forumaŠa- ulagača koji naravno ponekad i krivo procjene situaciju i ostvare neki gubitak..ali ima i onih SUPER-ULAGAčA koji NIKAD NE GUBE i koji su stalno tu na forumu i čije hvalisanje je sveprisutno..svi znamo koji su ti, samo ja ne znam jel to samo meni ide malo na živce ili i ostalima al ne govore o tome…ovo je pravo vrijeme za skromnost pa i ovdje na forumu dobro bi došla.

vezano za gore navedeni post od kolege u kojem se stekao utisak da ne zna da KONSTRUKTOR nije izlistan na burzi…hm ja bih rekao da bi gledano s aspekta zadnja dva dana mnoge ovdje bilo puno bolje i unosnije da nisu znali da IGH i TEHNIKA JESU na burzi…mislim da i oni sad to tako vide

iskreno rečeno i sam sam skoro uletio al mi je tu ipak bilo malo previše nepoznanica…to ne znači da mi je drago što su neki izgubili..iako ovdje vrijedi ona o guskama i magli..

još jednom..manje likovanja i pametovanja a više dobronamjernih savjeta..jer svi smo u istom
loncu zvanom ZSE [thumbsup]

pozdrav svima

koji ste vi investitori da niste imali hrabrosti uletjeti u srce Hrvatske ??

Nemogu da vjerujem da ovdje ima još ljudi koji nisu uletjeli bar jednom u IGH kad se proteklih 20-ak dana vrtila vjest u vezi CG [cry].

Sad vidim kakvi ste vi investitori na ovoj ZSE i ćudite se kako nema likvidnosti?

Držite se vi dionica koje stagniraju i po 10 mjeseci,pa moža uhvatite val od za burek i jogurt [lol]

Ništa osobno kolege al ipak volim valove po +15- to i je draž ovog posla,nego stagnaciju 10-ak mjeseci,pa se čovjek prepane i izađe rano iz svoje dionice jer jednostavno pukne ili novci zatrabaju.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

atlanska, belišće i ht opet rastu… [rolleyes]

Moderatora treba zabranit!!!


koji ste vi investitori da niste imali hrabrosti uletjeti u srce Hrvatske ??

Nemogu da vjerujem da ovdje ima još ljudi koji nisu uletjeli bar jednom u IGH kad se proteklih 20-ak dana vrtila vjest u vezi CG [cry].

Sad vidim kakvi ste vi investitori na ovoj ZSE i ćudite se kako nema likvidnosti?

Držite se vi dionica koje stagniraju i po 10 mjeseci,pa moža uhvatite val od za burek i jogurt [lol]

Ništa osobno kolege al ipak volim valove po +15- to i je draž ovog posla,nego stagnaciju 10-ak mjeseci,pa se čovjek prepane i izađe rano iz svoje dionice jer jednostavno pukne ili novci zatrabaju.

lp

ma uhvatili ste vi kolega, da ne kažem šta [lol] [lol]
drukali ste tamo iz dana u dan i onda pali u vlastitu rupu koju ste kopali drugima!

i onaj pobjeda isto, kojeg ZSE ne zanima, jer trguje vani, ali nas je mjesecima "dobronamjerno" upozoravao da prodamo.IGH nije valjao po 2500, ali je valjao po 3100, a DLKV ne valja po 320, ali je odličan sad po 340. [lol]

igra providnosti.neprocjenjivo! [lol] [thumbsup] [kiss]

Poticaji prosvjetarima i seljacima, a ne Todoriću!!!!!!!!!!!

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/tedeschi-1991.-u-sinju-zamracio-3-milijuna-maraka-namijenjenih-kupnji-oruzja%3f,69964.html

lako je biti uspješan kad dođeš do prvog milijuna…samo što ja ne poznajem nikoga tko je na legalan i pošten način došao do prvog milijuna (pogotovo maraka)


http://seebiz.eu/hr/tvrtke/tedeschi-1991.-u-sinju-zamracio-3-milijuna-maraka-namijenjenih-kupnji-oruzja%3f,69964.html

lako je biti uspješan kad dođeš do prvog milijuna…samo što ja ne poznajem nikoga tko je na legalan i pošten način došao do prvog milijuna (pogotovo maraka)


hrvatski san [cool]



http://seebiz.eu/hr/tvrtke/tedeschi-1991.-u-sinju-zamracio-3-milijuna-maraka-namijenjenih-kupnji-oruzja%3f,69964.html

lako je biti uspješan kad dođeš do prvog milijuna…samo što ja ne poznajem nikoga tko je na legalan i pošten način došao do prvog milijuna (pogotovo maraka)


hrvatski san [cool]
[/quote]

Prije bi bilo – hrvatska stvarnost [lol]



koji ste vi investitori da niste imali hrabrosti uletjeti u srce Hrvatske ??

Nemogu da vjerujem da ovdje ima još ljudi koji nisu uletjeli bar jednom u IGH kad se proteklih 20-ak dana vrtila vjest u vezi CG [cry].

Sad vidim kakvi ste vi investitori na ovoj ZSE i ćudite se kako nema likvidnosti?

Držite se vi dionica koje stagniraju i po 10 mjeseci,pa moža uhvatite val od za burek i jogurt [lol]

Ništa osobno kolege al ipak volim valove po +15- to i je draž ovog posla,nego stagnaciju 10-ak mjeseci,pa se čovjek prepane i izađe rano iz svoje dionice jer jednostavno pukne ili novci zatrabaju.

lp

ma uhvatili ste vi kolega, da ne kažem šta [lol] [lol]
drukali ste tamo iz dana u dan i onda pali u vlastitu rupu koju ste kopali drugima!

i onaj pobjeda isto, kojeg ZSE ne zanima, jer trguje vani, ali nas je mjesecima "dobronamjerno" upozoravao da prodamo.IGH nije valjao po 2500, ali je valjao po 3100, a DLKV ne valja po 320, ali je odličan sad po 340. [lol]

igra providnosti.neprocjenjivo! [lol] [thumbsup] [kiss]
[/quote]
Sjetite me se kolega kad Igh za najviše 45 dana bude 4200, e ja onda prodajem svoje s zaradom četri saborske plaće.
Sa igh sam toliko u plusu da mogu da priustiti pad od još 60%.
a da negovorim o THNK -pogledajte malo moje postove od prošle godine.

Nemojte pametovat poslje bitke.

Da vam malo pomognem da u ovoj krizi zaradite koju kunicu

Kupite Dlkv i sacekajte 5 mjesec i imat ćete cjenu najmanje od 450 kn, a možete IGH SAD pa cekajte do 4000.

Lp….. Ja sam u obe dionice i u ULPL sa 80 % kesa ,20% pripremam još na dokup igh ako padne na 2400 kn.,e kad bi roknuo na 2400 sutra

P.S. Ovdje ima toliko zli i sebicni ljudi da mi se povraca.
Treba bit iskren i svakom zeliti dobro [thumbsup]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close