Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poslije ovakvog pada sutra bismo trebali rasti. Naprimjer Janaf. Pa i građevinari iako možda ne cijeli dan. Pravo je pitanje što će biti s brodarima?
Danas zapravo i nisu puno rasli. A novac iz građevinara traži nešto jednako špekulativno.
Biće zanimljivo samo da ne bude mali promet.

Ovaj današnji pad je bio planirani pad od strane OMF imam dokaze za to
Pogledajte EU u 2 dana 3,50% +
Crobex u 2 dana 0,50% C,G-došla kao okidač za urušavanje koji će se nastaviti
OMF je izvor urušavanja i uništavanja ZSE svi to znaju a isto tako šute
Sad neka neko pokuša zbrojit dva i dva i zamislit se zašto to tako traje evo već godinama a HANFA šuti

3000 traktora spremno za blokadu Zagreba! [sealed]

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/03/03/0660006.html

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Ovaj današnji pad je bio planirani pad od strane OMF imam dokaze za to
Pogledajte EU u 2 dana 3,50% +
Crobex u 2 dana 0,50% C,G-došla kao okidač za urušavanje koji će se nastaviti
OMF je izvor urušavanja i uništavanja ZSE svi to znaju a isto tako šute
Sad neka neko pokuša zbrojit dva i dva i zamislit se zašto to tako traje evo već godinama a HANFA šuti

Kolega

Jel vi ulažete u HANFU ili se bavite berzovnim špekulacijama?

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


3000 traktora spremno za blokadu Zagreba! [sealed]

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/03/03/0660006.html

Neka blokiraju Zagrebačku burzu pa Ante neće imati posla taj dan. [thumbsup]

I like the smell of napalm in the morning.(Swinger/Trader-Trading my way to freedom!)


Ovaj današnji pad je bio planirani pad od strane OMF imam dokaze za to
Pogledajte EU u 2 dana 3,50% +
Crobex u 2 dana 0,50% C,G-došla kao okidač za urušavanje koji će se nastaviti
OMF je izvor urušavanja i uništavanja ZSE svi to znaju a isto tako šute
Sad neka neko pokuša zbrojit dva i dva i zamislit se zašto to tako traje evo već godinama a HANFA šuti

Kad drugi put staviš rakiju u mlijeko nemoj mislit da piješ samo mlijeko!

LEAVE THE WORLD BEHINED


sramota od hanfe

Što se tiče Hanfe, istraga je gotova i neregularnosti nije bilo, no ulagačima ostaje pravo privatne tužbe da su namjerno dovedeni u zabludu službenim priopćenjima na burzi.

http://seebiz.eu/hr/burze/hanfa-igh-i-tehnika-nisu-prevarili-ulagace,69857.html

ma njega treba u istu ćeliju sa smranaderom i radićem pa nek se dalje dogovaraju šta će i kako će…

http://www.poslovni.hr/141388.aspx

ZA to nam i ne trebaju strani ekonomisti da znamo…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ZABA nema bida???????? [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Ovaj današnji pad je bio planirani pad od strane OMF imam dokaze za to
Pogledajte EU u 2 dana 3,50% +
Crobex u 2 dana 0,50% C,G-došla kao okidač za urušavanje koji će se nastaviti
OMF je izvor urušavanja i uništavanja ZSE svi to znaju a isto tako šute
Sad neka neko pokuša zbrojit dva i dva i zamislit se zašto to tako traje evo već godinama a HANFA šuti

Kad drugi put staviš rakiju u mlijeko nemoj mislit da piješ samo mlijeko!
[/quote]

Sinoć čitam na CNBC kako su se udružila neka 4 fonda u amera radi rušenje eura i nekih tamo dionica neznam i sad to istražuje neke njihove krim službe i frka se stvorila
Pa sad mislim da u ovoj našoj prčiji jedan fondić a kamoli OMF može da ruši i diže kod nas kako hoće tako da čovjek može biti u pravu 100% i ja mu vjerujem a još pogotovo što kod nas niko neodgovara niti išta radi
HANFA to je institucija radi fore tu samo plaću primaju podobni koji ništa nerade možda bi i radili da znaju tamo su svi nekopetentni za posao koji bi trebali obavljati

izem ti burzu kad jedna dkvs u vrhu spekulacija
al kako bi inace mogo lukan hodati u novom odijelcu od janjece kozice da nema njegovih pajdasa

ovom liku iz hanfe na čelu svako ko ima malo klikera u glavi piše – .ovno sam veliko

Postanite Eu-robovi

..-.burza mora da je na samom dnu kad su i okorjeli trejderi i stare kuke počele kukati

New Report

Close