Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje upišite rezime …
Vaš link

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ovih dana je špekulativni kapital ulijetao bezglavo u IGH i Konstruktor.Rezultati su vidljivi.
Sada taj isti(vjerovatno znatno umanjen) kapital prebacuju u brodare.
Redovno patim indexe koji konstantno padaju nekoliko zadnjih mjeseci.
Danas je BDI narastao 1,16%. na 2792 nakon što je pao unutar tri mjeseca sa 4066?!
Čini mi se da se varaju oni koji misle da će brzo vratiti izgubljeni kapital na brodarima.
Naprotiv.Čini mi se da se ovdje ne radi o investiranju već čistom hazardu.
Pozdrav

I tako dok svijet raste mi se valjamo u blatu. Uvijek isto [yawn]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich





Sigurno je da niti jedan lik s foruma nikada neće unovčenu dionicu plasirati u bilo što drugo nego u drugu dionicu. Kada ćete shvatiti da ne mogu samo pojedinci zarađivati dok većina gubi. To je pravi gubitnički mentalitet i dok se to u vašim glavicama ne promijeni, nikada nećete zaraditi, bez obzira na trenutno stanje portfelja. Pozdrav

jeste li Vi ikada culi za diverzifikaciju portfelja?
to ne znaci da imate 25% koei, 25% HT, 40% ine i 10 % adpl,

to znaci da imate dio u dioncama cca 20% ukupnog imetka i kada se taj dio nabilda da bude npr 25%,
prema ponderu prebacite taj visak u drugi oblik imovine.

vecina ce uvijek gubiti na burzi jer nemaju znanje.
[/quote]
Daj mi molim te reci gdje ćeš uložiti profit iz dionice, baš me zanima… I koliko uopće možeš zaraditi unatrag godinu i pol dana?

[/quote]

u alkohol, zene i skupe aute.
a u sto drugo?

imas kakvu bolje ideju?
[rolleyes]
[/quote]
Zaista fenomenalna investicija!!! Lovačke priče, kao i uvijek…


I tako dok svijet raste mi se valjamo u blatu. Uvijek isto [yawn]

A znamo i kome zahvaliti možemo [angry]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Ovih dana je špekulativni kapital ulijetao bezglavo u IGH i Konstruktor.Rezultati su vidljivi.
Sada taj isti(vjerovatno znatno umanjen) kapital prebacuju u brodare.
Redovno patim indexe koji konstantno padaju nekoliko zadnjih mjeseci.
Danas je BDI narastao 1,16%. na 2792 nakon što je pao unutar tri mjeseca sa 4066?!
Čini mi se da se varaju oni koji misle da će brzo vratiti izgubljeni kapital na brodarima.
Naprotiv.Čini mi se da se ovdje ne radi o investiranju već čistom hazardu.
Pozdrav

Kolega jel vi to namjerno ili stvarno nemate pojima???
Kao prvo, objasnite mi to o špekulativnom kapitalu koji je bezglavo uljetao u Konstruktor i drugo, gdje gledate BDI jer je danas BDI narastao za 4,3% (+119) na 2.911bodova a ovo vaše je bilo jučer

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Ovih dana je špekulativni kapital ulijetao bezglavo u IGH i Konstruktor.Rezultati su vidljivi.
Sada taj isti(vjerovatno znatno umanjen) kapital prebacuju u brodare.
Redovno patim indexe koji konstantno padaju nekoliko zadnjih mjeseci.
Danas je BDI narastao 1,16%. na 2792 nakon što je pao unutar tri mjeseca sa 4066?!
Čini mi se da se varaju oni koji misle da će brzo vratiti izgubljeni kapital na brodarima.
Naprotiv.Čini mi se da se ovdje ne radi o investiranju već čistom hazardu.
Pozdrav

Kolega jel vi to namjerno ili stvarno nemate pojima???
Kao prvo, objasnite mi to o špekulativnom kapitalu koji je bezglavo uljetao u Konstruktor i drugo, gdje gledate BDI jer je danas BDI narastao za 4,3% (+119) na 2.911bodova a ovo vaše je bilo jučer
[/quote]
Ma čovjek pojma nema očito je da nezna čak ni to da Konstruktor nije uopće izlistan na burzi, majko milo kakvih sve ljudi ima.

sramota od hanfe

Što se tiče Hanfe, istraga je gotova i neregularnosti nije bilo, no ulagačima ostaje pravo privatne tužbe da su namjerno dovedeni u zabludu službenim priopćenjima na burzi.

http://seebiz.eu/hr/burze/hanfa-igh-i-tehnika-nisu-prevarili-ulagace,69857.html

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-totalna-rasprodaja-igh,69856.html




Ovih dana je špekulativni kapital ulijetao bezglavo u IGH i Konstruktor.Rezultati su vidljivi.
Sada taj isti(vjerovatno znatno umanjen) kapital prebacuju u brodare.
Redovno patim indexe koji konstantno padaju nekoliko zadnjih mjeseci.
Danas je BDI narastao 1,16%. na 2792 nakon što je pao unutar tri mjeseca sa 4066?!
Čini mi se da se varaju oni koji misle da će brzo vratiti izgubljeni kapital na brodarima.
Naprotiv.Čini mi se da se ovdje ne radi o investiranju već čistom hazardu.
Pozdrav

Kolega jel vi to namjerno ili stvarno nemate pojima???
Kao prvo, objasnite mi to o špekulativnom kapitalu koji je bezglavo uljetao u Konstruktor i drugo, gdje gledate BDI jer je danas BDI narastao za 4,3% (+119) na 2.911bodova a ovo vaše je bilo jučer
[/quote]
Ma čovjek pojma nema očito je da nezna čak ni to da Konstruktor nije uopće izlistan na burzi, majko milo kakvih sve ljudi ima.
[/quote]
Sorry,očito je da se radi o nenamjernoj omašci.Dakako ,radi se o IGH i Tehnici.
No nije u tome bit.Vama smetaju moje ocjene o ulaganju u te dionice.
Pozdrav

Naša burza trebala bi izbjegavati velike poslove jer dok druge burze danima i mjesecima rastu,
a mi danima i mjesecima padamo, a kada drugi odu u malu korekciju naši opet imaju razloge za
panične rasprodaje …

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Ugodno iznenađenje: Industrijska proizvodnja u siječnju porasla 1,5 posto
http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/ugodno-iznenadenje-industrijska-proizvodnja-u-sijecnju-porasla-1,5-posto,69830.html

who dares, wins

New Report

Close