Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kolega tigrus kako komentirate potop INE ja sam vam tvrdio da će se ovo desiti a vi ste me čak pokušali ismijavati a sada vidite da sam bio u pravu, gdje je nestao brutalni kapital, šta se događa sa KOEI ili ste navukli naivne prodali i sada iste te ismijavate????????????????????????

U ovome sveopćem potopu LKPC jedna od rijetkih u plusu, baš se pitam zašto????????????????????????????
Ja znam odgovor a vi se potrudite da doznate zašto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kolega Barbastari,

nemojte se toliko uzbudivati oko dionica jer bi mogli poplaviti kao da ostajete bez zraka.
sto se tice brutalnog kapitala, uzeo je kratki odmor jer je dobro zaradio na IGH.

molicu kolegu Plavog da malo prodrma kolegu Barbastarog i objasni mu zasto je KOEI fundamentalno ok dionica.
[cool]
[/quote]
Previše sam ja toga prošao da bih ostao bez zraka kolega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolega zašto ste u cashu kada ima tako dobrih dionica??????????????????

p.s u zadnje vrijeme ste jako aktivni dali to znači da pretendirate na mjesto predsjednika sindikata jer vidim da se sa ovim vodstvom raspada i puca po šavovima.
[/quote]

pa gledajte kolega Barbastari, ja se u nacelu imam namjeru kandidirati
za Predsjednika kucnog savjeta – za pocetak.
naime, zelja mi je graditi politicku karijeru stepenicu po stepenicu.
kako ste pogodili?

sto se tice dionica, cini se, letiti ce perje kad Vas se kolega Plavi docepa…
hihihi
[smiley]

Sigurno je da niti jedan lik s foruma nikada neće unovčenu dionicu plasirati u bilo što drugo nego u drugu dionicu. Kada ćete shvatiti da ne mogu samo pojedinci zarađivati dok većina gubi. To je pravi gubitnički mentalitet i dok se to u vašim glavicama ne promijeni, nikada nećete zaraditi, bez obzira na trenutno stanje portfelja. Pozdrav


Izgleda da špekulanti prelaze iz građevinara u brodare.
Opet se igramo najbržeg prsta.

ništa od toga, ovo malo trejdera na našem tržištu nema snage za bog zna što izšpekulirati, a brodari ovise o BDIu, DRISu i DSXu, US indexima i na kraju o raspoloženju na ZSE

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

zbogom građevinari,krenuli brodari

idući tjedan će bit bolje...

nekima nije dosta sisanja na gradjevinarima, pa sada trce u brodare, po novu frizuru [huh]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


Sigurno je da niti jedan lik s foruma nikada neće unovčenu dionicu plasirati u bilo što drugo nego u drugu dionicu. Kada ćete shvatiti da ne mogu samo pojedinci zarađivati dok većina gubi. To je pravi gubitnički mentalitet i dok se to u vašim glavicama ne promijeni, nikada nećete zaraditi, bez obzira na trenutno stanje portfelja. Pozdrav

jeste li Vi ikada culi za diverzifikaciju portfelja?
to ne znaci da imate 25% koei, 25% HT, 40% ine i 10 % adpl,

to znaci da imate dio u dioncama cca 20% ukupnog imetka i kada se taj dio nabilda da bude npr 25%,
prema ponderu prebacite taj visak u drugi oblik imovine.

vecina ce uvijek gubiti na burzi jer nemaju znanje.



Sigurno je da niti jedan lik s foruma nikada neće unovčenu dionicu plasirati u bilo što drugo nego u drugu dionicu. Kada ćete shvatiti da ne mogu samo pojedinci zarađivati dok većina gubi. To je pravi gubitnički mentalitet i dok se to u vašim glavicama ne promijeni, nikada nećete zaraditi, bez obzira na trenutno stanje portfelja. Pozdrav

jeste li Vi ikada culi za diverzifikaciju portfelja?
to ne znaci da imate 25% koei, 25% HT, 40% ine i 10 % adpl,

to znaci da imate dio u dioncama cca 20% ukupnog imetka i kada se taj dio nabilda da bude npr 25%,
prema ponderu prebacite taj visak u drugi oblik imovine.

vecina ce uvijek gubiti na burzi jer nemaju znanje.
[/quote]
Daj mi molim te reci gdje ćeš uložiti profit iz dionice, baš me zanima… I koliko uopće možeš zaraditi unatrag godinu i pol dana?

ATLANSKA RASTE, BELIŠĆE RASTE…. [rolleyes]

Moderatora treba zabranit!!!


Sigurno je da niti jedan lik s foruma nikada neće unovčenu dionicu plasirati u bilo što drugo nego u drugu dionicu. Kada ćete shvatiti da ne mogu samo pojedinci zarađivati dok većina gubi. To je pravi gubitnički mentalitet i dok se to u vašim glavicama ne promijeni, nikada nećete zaraditi, bez obzira na trenutno stanje portfelja. Pozdrav

Kol.trinaest, evo ja sam u petak ispraznio jedan brokerski rn. u visini od oko 15% današnjeg prometa koje ZSE ili slićna institucija neće vidjeti više nikada.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pratite li brodare?
Trenutno su na AKCIJSKIM cijenama !!!
Moglo bi se tu vratiti nešto novaca izgubljenih na kockanju sa građevinarima….




Sigurno je da niti jedan lik s foruma nikada neće unovčenu dionicu plasirati u bilo što drugo nego u drugu dionicu. Kada ćete shvatiti da ne mogu samo pojedinci zarađivati dok većina gubi. To je pravi gubitnički mentalitet i dok se to u vašim glavicama ne promijeni, nikada nećete zaraditi, bez obzira na trenutno stanje portfelja. Pozdrav

jeste li Vi ikada culi za diverzifikaciju portfelja?
to ne znaci da imate 25% koei, 25% HT, 40% ine i 10 % adpl,

to znaci da imate dio u dioncama cca 20% ukupnog imetka i kada se taj dio nabilda da bude npr 25%,
prema ponderu prebacite taj visak u drugi oblik imovine.

vecina ce uvijek gubiti na burzi jer nemaju znanje.
[/quote]
Daj mi molim te reci gdje ćeš uložiti profit iz dionice, baš me zanima… I koliko uopće možeš zaraditi unatrag godinu i pol dana?

[/quote]

u alkohol, zene i skupe aute.
a u sto drugo?

imas kakvu bolje ideju?
[rolleyes]



Sigurno je da niti jedan lik s foruma nikada neće unovčenu dionicu plasirati u bilo što drugo nego u drugu dionicu. Kada ćete shvatiti da ne mogu samo pojedinci zarađivati dok većina gubi. To je pravi gubitnički mentalitet i dok se to u vašim glavicama ne promijeni, nikada nećete zaraditi, bez obzira na trenutno stanje portfelja. Pozdrav

Kol.trinaest, evo ja sam u petak ispraznio jedan brokerski rn. u visini od oko 15% današnjeg prometa koje ZSE ili slićna institucija neće vidjeti više nikada.
[/quote]
U šta mislite investirati kolega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close