Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja se ne mogu oteti dojmu da nam fali malo placa investitora….
svi su nekako mirni, skulirani i kao da nesto cekaju…
[undecid]

sa sjetom se prisjetim onih bajkovitih dana kad je krvi do koljena bilo u potocima…
a plac investitora koji kapituliraju je odzvanjao forumom kao najljepsa becka simfonija…

ahh, nostalgija….
[undecid]


a sto se cudis,,,pa ovi sto drze ovo nesto imovine nedaju u bescjenje…evo smirile se strasti na igh….a pogledajte nam ledo ,rekoh prije neki dan da cemo kupovati opet na 6000kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



ja se ne mogu oteti dojmu da nam fali malo placa investitora….
svi su nekako mirni, skulirani i kao da nesto cekaju…
[undecid]

sa sjetom se prisjetim onih bajkovitih dana kad je krvi do koljena bilo u potocima…
a plac investitora koji kapituliraju je odzvanjao forumom kao najljepsa becka simfonija…

ahh, nostalgija….
[undecid]


a sto se cudis,,,pa ovi sto drze ovo nesto imovine nedaju u bescjenje…evo smirile se strasti na igh….a pogledajte nam ledo ,rekoh prije neki dan da cemo kupovati opet na 6000kn
[/quote]

meni se nekako cini da se jeza uvlaci u investitore…
[sealed]

aj nek mi sad neko objasni koja je korist i smisao markera na atgr………………..

nikako da se pokrenemo, burza izgleda eutanizirano, kao da se umjetno održava na životu……

u nekom smo začaranom krugu iz kojeg se nikako ne možemo izvuči…..



Kolega ja stvarno ne znam o čemu vi pričate ja nikada nisam kupovao INGRU niti me ona interesira pa me stvarno ovo malo začudilo o čemu vi pričate.
Ja od dionica imam LKPC, INA i od neki dan DLKV, očito ste polupali lončiće kao i obično.
Kako to da kupujete a prije neki dan ste rekli da će crobex na 100 bodova očito ste se vi pogubili pa neznate šta pričate.
[/quote]
Obzirom da si me nazvao mister promasaj sto ocito sudis po sebi, samo cu ti reci da ovo "crobex na 100 bodova" okaci macki o rep.
Koristim TA za ulaske i izlaske tako da cekam signale za ulazak i izlazak te se ne sluzim fundamentima.
Nije mi jasna samo jedna stvar – zasto napadas ljude ako spomenu pad/korekciju?




Kolega ja stvarno ne znam o čemu vi pričate ja nikada nisam kupovao INGRU niti me ona interesira pa me stvarno ovo malo začudilo o čemu vi pričate.
Ja od dionica imam LKPC, INA i od neki dan DLKV, očito ste polupali lončiće kao i obično.
Kako to da kupujete a prije neki dan ste rekli da će crobex na 100 bodova očito ste se vi pogubili pa neznate šta pričate.
[/quote]
Obzirom da si me nazvao mister promasaj sto ocito sudis po sebi, samo cu ti reci da ovo "crobex na 100 bodova" okaci macki o rep.
Koristim TA za ulaske i izlaske tako da cekam signale za ulazak i izlazak te se ne sluzim fundamentima.
Nije mi jasna samo jedna stvar – zasto napadas ljude ako spomenu pad/korekciju?
[/quote]
Koga ja to napadam nije mi jasno, vi ste rekli kolegi gubernatoru da će crobex na nulu pa nisam mogao odoliti da vam ne odgovorim, očito ste se jako pogubili u vremenu i prostoru.

Što se tiče INGRE da dođe na 10 kuna mene ne zanima pa makar vrijedila i 450 kuna koliko su je neki plaćali i što ne znači da opet neće doći na te razine.

Opet neko ima insajd da će posao u Crnoj Gori dobiti naši građevinari to se vidi iz aviona.

provizije uplaćene


Opet neko ima insajd da će posao u Crnoj Gori dobiti naši građevinari to se vidi iz aviona.

…to nikada i nije dolazilo u pitanje, a ovo gore-dole su samo igrice…netko na tome dooooobro zarađuje…nemam IGH ali mislim da je posao siguran…da imam viška kuna i nju bi kupio, za sada idem na INGRU…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

poslije 13 explozija

EU +1% i više a naši truljavci netreba ni spominjati

New Report

Close