Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Postavite se malo u poziciju ljudi koji burzu prate na dnevniku, bombardirani sa pronevjerama, pohlepnim političarima, krizom, suoćeni sa minusima na karticama, svakodnevnim gubitcima radnih mjesta, raznim deficitima itd.

Da, slažem se. Takvima ćemo mi prodavati ove dionice koje sada kupujemo kada sve vijesti budu bajne.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


ova burza i brokeri su totalno nesposobni,u situaciji kada se na TK može na srednji rok lijepo zaraditi nitko ne ulaže osim sitnih špekulanata.Gdje su fondovi? većina dionica kvalitetnih tvrtki je debelo preprodana.Zašto ne naprave brokeri neku inicijativu i malo educiraju ljude,zašto ova tema nije nikada na TV? jeli to bogohulno?

zar ne vidis da pokusavaju omalovazavati svakog tko imalo uhvati trend ili slicno..kakvo educiranje ..oni vas(nas) smatraju gradjanima drugog reda i tako se ponasaju….a mlate tudjim novcem po bidu….zato im ja nedam gusta….fond menadjeri ..pozdrav….vidimo se i sutra na bidu….rame uz rame [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Postavite se malo u poziciju ljudi koji burzu prate na dnevniku, bombardirani sa pronevjerama, pohlepnim političarima, krizom, suoćeni sa minusima na karticama, svakodnevnim gubitcima radnih mjesta, raznim deficitima itd.

Da, slažem se. Takvima ćemo mi prodavati ove dionice koje sada kupujemo kada sve vijesti budu bajne.
[/quote]
točno to, kada se ekonomska sitacija stabilizira, polako će se početi ulagati u fondove i dionice će rasti, do tada smo na 2100 +/- 15%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ja pomalo kupujem danas se utuklo 200 000 kuna ako sutra idemo dole još toliko je spremno za sutra a drago mi je da ste se i vi kolega mister promašaj javili to je dobar znak da sam pogodio sa ulaskom.

Kolega, opet sam dočekao novi low na Ingri i vec treći put kupujem na 38-39kn…oko 21kn ukupno sam ‘uhvatio’.
Toliko o ‘promasajima’.
Zivioo!

Vidim trenutno 75300 korisnika uključenih na poslovni forum.
To je najveći broj koji sam do sad vidio u zadnje 4g.
Što će to biti, slučajnost ili je interes za dionice narastao.a love kao nema!?.

Pa njih 20000 ima po najmanje 3 nicka. to ti je to


Vidim trenutno 75300 korisnika uključenih na poslovni forum.
To je najveći broj koji sam do sad vidio u zadnje 4g.
Što će to biti, slučajnost ili je interes za dionice narastao.a love kao nema!?.

garancije, IGH ih zanima

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو



Vidim trenutno 75300 korisnika uključenih na poslovni forum.
To je najveći broj koji sam do sad vidio u zadnje 4g.
Što će to biti, slučajnost ili je interes za dionice narastao.a love kao nema!?.

garancije, IGH ih zanima
[/quote]
ne nego su ljudi zeljni druzenja
pofuk

naravno.
druženja s novcima [thumbsup]

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو



Ja pomalo kupujem danas se utuklo 200 000 kuna ako sutra idemo dole još toliko je spremno za sutra a drago mi je da ste se i vi kolega mister promašaj javili to je dobar znak da sam pogodio sa ulaskom.

Kolega, opet sam dočekao novi low na Ingri i vec treći put kupujem na 38-39kn…oko 21kn ukupno sam ‘uhvatio’.
Toliko o ‘promasajima’.
Zivioo!
[/quote]
Kolega ja stvarno ne znam o čemu vi pričate ja nikada nisam kupovao INGRU niti me ona interesira pa me stvarno ovo malo začudilo o čemu vi pričate.
Ja od dionica imam LKPC, INA i od neki dan DLKV, očito ste polupali lončiće kao i obično.
Kako to da kupujete a prije neki dan ste rekli da će crobex na 100 bodova očito ste se vi pogubili pa neznate šta pričate.

sad će to krenuti, čim novi nezaposleni dobiju prvu naknadu na burzi, najsigurnije da to ulože na drugoj

ja se ne mogu oteti dojmu da nam fali malo placa investitora….
svi su nekako mirni, skulirani i kao da nesto cekaju…
[undecid]

sa sjetom se prisjetim onih bajkovitih dana kad je krvi do koljena bilo u potocima…
a plac investitora koji kapituliraju je odzvanjao forumom kao najljepsa becka simfonija…

ahh, nostalgija….
[undecid]

New Report

Close