Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


….Hoće li vlasnici prodati tu jadnu burzu ..ili neće ?…..gdje su zapeli u prodaji…Odluke su
jasne….

neće još ali hdel misli izkotirat na varšavskoj burzi jednog dana

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ne razumijem kaj bu sad država dala novac od poreznih obveznika u rizične fondove umjesto da proda onu imovinu koju Privatizacioni fond blokira bez veze? Zašto se to onda zove privat ako su pare državne. Pa mi imamo preko 40% imovine u državnim rukama što nema ni jedna tranzicijska zemlja.
Kaj je sad to kapitalizam, socijalizam ili feudalizam?
Privatizirati sve osim policije i vojske. Basta. Nebu mi sad opet Friščić u nekom fondu fantaziral !? Onda kad se zgubi bu zval Pankretića da ga pita gdje je Petir, a ovaj bu mu rekel da Equity nije doma !?
Ludnica jedna.

who dares, wins


Ne razumijem kaj bu sad država dala novac od poreznih obveznika u rizične fondove umjesto da proda onu imovinu koju Privatizacioni fond blokira bez veze? Zašto se to onda zove privat ako su pare državne. Pa mi imamo preko 40% imovine u državnim rukama što nema ni jedna tranzicijska zemlja.
Kaj je sad to kapitalizam, socijalizam ili feudalizam?
Privatizirati sve osim policije i vojske. Basta. Nebu mi sad opet Friščić u nekom fondu fantaziral !? Onda kad se zgubi bu zval Pankretića da ga pita gdje je Petir, a ovaj bu mu rekel da Equity nije doma !?
Ludnica jedna.

Državni kapitalizam na krivi način.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

..evo ko je "zapalio" žito…

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/nestalo-zito-iz-dakovstine-zavrsilo-u-konzumu!%3f,69158.html

..pa neka ga i plati.

sutra je novi dan.

Danas očekujem još jedan pad indeksa,pošto nas se bombardira sa negativnim vijestima sa zapadnih burzi, a mi ionako pratimo razvijene samo kad je potrebno pasti.Dobre vijesti poput osnivanja fondova rizičnog kapitala,uspješne HBOR-ove aukcije i slično opet u drugi plan stavljamo..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(



http://www.index.hr/vijesti/clanak/index-doznaje-nestalo-zito-iz-djakovstine-zavrsilo-u-agrokorovim-trgovinama/477363.aspx

Ovaj samo kupuje što je po 1 kunu


stari,prokušani recept-pokradi,upropasti,pa kupi za 1 kunu
što meni to nije palo na pamet?
nebi se čudio da to nije izrežirano od dotičnog,a uz blagoslov države
[/quote]

Koliko se piše o toj krađi svima je jasno da je to marnio Todorić a Jaca nesmije ni zucnut a na kraju sama je rekla da bi ga voljela vidjet za ministra
Samo nešto se suška dabi mogao progovorit jedan direktor o cjelom poslu

dobro, kaj je s ovom LKPC??

izasao je clanak o dokapitalizaciji i sad bi trebalo jurnuti gore!!

[shocked]

pat pozicija na burzi, nit ko želi kupit, nit tko želi prodat……ništa, čekamo ili euforiju ili paniku pa da se pokrenemo…..


pat pozicija na burzi, nit ko želi kupit, nit tko želi prodat……ništa, čekamo ili euforiju ili paniku pa da se pokrenemo…..

prvo ce se panicno prodavati, a tek onda euforicno kupovati.

ps. naravno da cu biti u pravu.
[smiley]

http://www.index.hr/vijesti/clanak/fijasko-stoljeca-radic-pod-istragom-grcki-konzorcij-nikad-blize-potpisivanju-ugovora/477492.aspx

Hoćemo skupiti 10 milja prometa danas. Naj jači smo ,firme u stečaju rastu ko lude a dobre firme padaju. Šteta što nema Zdenke i ona bi sada rasla.

Mala zemlja za veliki apsurd [cool] Samo cimerfraj – legni pod palmu i uživaj

oooooo, pa IGH I Tehnika u malim plusićima…… već bi to roknulo da je kakva frka……

Na koliko će se index CROBEXA podići uskoro? Jer, trgovanja na ovim razinama…..N E M A ….baš previše… ako hoćete veći promet…podignite ljestvice cijena…i.evo i nas……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close