Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može.
Biti će i doma nekih dobrih dionica za ljeto ali ajde pogodi.
[smiley6][smiley6][smiley6]

Kako li ce se ova napetost na SNHO-u razrijesit…

K
318,04 1135
318,03 111
318,02 44
318,00 50
315,01 200

P
325,80 230
326,00 55
326,50 50
326,75 300
327,00 149

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Može. Biti će i doma nekih dobrih dionica za ljeto ali ajde pogodi. [smiley6][smiley6][smiley6]

Uvijek ih je bilo i uvijek će ih biti..za ljeto..? Hmm,ne znam još,do 01.07. mi se ima još nešto odraditi pa budemo vidli…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Indirektno vezano i za nase trziste kapitala….

Belex ne izgleda dobro…..
Na BLSE korekcija u svoj svojoj ljepoti….

A i CROBEX nam je na -1,01%

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


Indirektno vezano i za nase trziste kapitala…. Belex ne izgleda dobro….. Na BLSE korekcija u svoj svojoj ljepoti….

Belex će po mojem mišljenju dosta zaroniti,osobito oko 01.06…očito da se neki već sada spremaju…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Lega stanic,

zasto je bas taj datum relevantan?

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


Lega stanic, zasto je bas taj datum relevantan?

tada bi se trebalo riješiti nešto s Kosovom, a po indexu se vidi što misle investitori o dogovoru..očito 0 bodova

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

O čemu pričate…BeleX samo – 0,41.
U laži su kratke noge.

Moje mišljenje je da kod nas ne bi smjela doći neka velika korekcija,ali bi nas mogla kroz neke dvije godine pogoditi duža stagnacija,osim ako naše tvrtke ne naprave ne znam što sa izvještajima,dokapitalizacijama i preuzimanjima, što je trend u svijetu,pa pretpostavljam da će doći i kod nas u visokom tonu,jer nemojmo zaboraviti da smo globalno selo. Kud nakon toga? Budemo vidli..to su moje pretpostavke..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


O čemu pričate…BeleX samo – 0,41. U laži su kratke noge.

Čisto čakulamo,onako općenito….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Belex -0,57 [smiley1]


@tenkista

pogledaj malo situaciju na BLSE

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Mislim da ne treba otvarati sad neke rasprave,ali dobro ,ako vam se da,samo nastavite……
Pozdrav

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close