Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel neko zna kako ide fondovima kod nas……jel dolazi nekaj il ih se zaobilazi
u širokom luku s obzirom na amatersko upravljanje………..

ne znam kako im ide ali ponosno izjavljujem da sam jucer uspješno kolegu da uplati ženinu otpremninu u jedan fond. pokazao sam mu prinos fonda, crobexa i moj u zadnje 2 godine pa je progledao.
sad će kupit dionice direktno! [thumbsup]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

Koji promet…….,
Agrokor dionice = nula kn prometa
PBZ 5000 kn prometa
HUPZ 1500 kn prometa

…………………………………

Nema više koga da istresu.

to je ustvari dobar znak
počeli su navodno i nuditi ulaganje u fondove po bankama
iako je to u cijelom svijetu zabranjenu nije u lijevoj našoj

Postanite Eu-robovi


To ti se stručno zove : rotacija kadrova,…naravno stranačkih ,..nega kakovih,…. [cool]

Daj Brksi ostavi se politike……….znaš da te to ne ide…. [wink]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Ova burza je toliko jadna da je jedino još država jadnija od nje.
Skupila se šačica jadnika i pikulaju se na onim jadovima od firmi tipa Đakovština i Varteks.
Te jedan dan 35% u plusu te drugi dan 28% u minusu i tako u krug.
A drugi jadnici gledaju ERNT,KOEI,PODR,PTKM itd sa 20-70 000 prometa kako danima idu 0,04% u plus pa onda 0,02% u minus i tako u krug.
A ZSE nikako ne može naći dostojnu zamjenu za genijalca Motušića.
Traže i traže ali ne možeš ti takav kadar nadomjestiti.
Pa onda Jozo napiše u novinama da firma ide u stečaj.Pa onda dionica ode 50% u minus.Pa onda Pero javi da nije točno što je Jozo rekao.Pa dionica ode 4’% u plus.
Pa onda Meho napiše da ide dokapitalizacija.Pa dionica skoči 20%.Pa onda Pero javi da ne ide nikakva dokapitalizacija.Pa dionica padne 20%.
I sve to uz budno oko regulatora Hanfe.Samodol je nezamjenjiv.
Zato predlažem da se zbog kroničnog nedostatka kadrova koji bi mogli zasjesti na mjesta Motušića i Samodola napravi nova kadrovska križaljka.
Neka direktor burze bude Samodol a direktor Hanfe Motušić.

Ne smiješ biti ljubomoran!

Što se lkpl tiče ona sigurno ide u dokapitalizaciju samo još nije službeno objavljeno! Pa tko je toliko naivan ma misli da su tu vjest novinari slučajno objavili?! Netko iz lkpl očito nije mogao šutjeti pa se izlajao prije vremena!

[color=blue][/color]vizionar

dok LKPC… mislim, jel’…
do tada će građevina pet puta skakati… [rolleyes]


Što se lkpl tiče ona sigurno ide u dokapitalizaciju samo još nije službeno objavljeno! Pa tko je toliko naivan ma misli da su tu vjest novinari slučajno objavili?! Netko iz lkpl očito nije mogao šutjeti pa se izlajao prije vremena!

Puno je tu još nepoznanica, hoće li postojeći dioničari moći sudjelovati uopće u tom dokapu. ili će ići sistem kao na Janafu.

…Kao glavne partnere u dokapitalizaciji vidimo četiri mirovinska fonda koja djeluju u Hrvatskoj, te Fond hrvatskih branitelja, posredstvom kojih bismo osigurali 50 milijuna eura. Još 20 do 30 milijuna eura namjeravamo osigurati prodajom tri ili četiri tvrtke-kćeri, poput “Luka Ploče Gradnje” za koju novog vlasnika očekujemo za nekoliko mjeseci…
kaže Ivan Pavlović

Puno bitnije je ipak da će Luka Ploče doći do tih 70-80 mil eura pa će nastaviti razvoj. Ja je neću kupovati na temelju ovih špekulacija, ali da je imam nebi je niti prodavao. U planu mi je ući u nju ali još nije vrijeme.

kolega PeroS i ja danas brojimo pare u podrumu…….


Uf kolega vidra čim sam vidio da si spomenuo podrum odmah sam otrčao do da provjerim jel sve ok[lol] . Bilo malo nereda pa sam na brzaka pobrisao prašinu i mogu reći da sam zadovoljan. U prilogu slikica čisto da vidite kako je sve lijepo i uredno [thumbsup]
P.S. ali fali mi cca 150 ojra na današnjem izletu sa lkpc [lol]

Mean people suck and nice people swallow!



Ova burza je toliko jadna da je jedino još država jadnija od nje.
Skupila se šačica jadnika i pikulaju se na onim jadovima od firmi tipa Đakovština i Varteks.
Te jedan dan 35% u plusu te drugi dan 28% u minusu i tako u krug.
A drugi jadnici gledaju ERNT,KOEI,PODR,PTKM itd sa 20-70 000 prometa kako danima idu 0,04% u plus pa onda 0,02% u minus i tako u krug.
A ZSE nikako ne može naći dostojnu zamjenu za genijalca Motušića.
Traže i traže ali ne možeš ti takav kadar nadomjestiti.
Pa onda Jozo napiše u novinama da firma ide u stečaj.Pa onda dionica ode 50% u minus.Pa onda Pero javi da nije točno što je Jozo rekao.Pa dionica ode 4’% u plus.
Pa onda Meho napiše da ide dokapitalizacija.Pa dionica skoči 20%.Pa onda Pero javi da ne ide nikakva dokapitalizacija.Pa dionica padne 20%.
I sve to uz budno oko regulatora Hanfe.Samodol je nezamjenjiv.
Zato predlažem da se zbog kroničnog nedostatka kadrova koji bi mogli zasjesti na mjesta Motušića i Samodola napravi nova kadrovska križaljka.
Neka direktor burze bude Samodol a direktor Hanfe Motušić.
Kolega nema nervoze! ovo je nas realnost!

Josipović sastavio gospodarski tim
Gospodarski tim čine Damir Kuštrak, Emil Tedeschi, Veljko Ostojić, Gordana Kovačević, Katarina Ott, Dragutin Drk, Milan Stojanović i Željko Ivanković.

A mogao je i kakvog novinara uključit te nekolicinu s ovog foruma [lol]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


kolega PeroS i ja danas brojimo pare u podrumu…….


Uf kolega vidra čim sam vidio da si spomenuo podrum odmah sam otrčao do da provjerim jel sve ok[lol] . Bilo malo nereda pa sam na brzaka pobrisao prašinu i mogu reći da sam zadovoljan. U prilogu slikica čisto da vidite kako je sve lijepo i uredno [thumbsup]
P.S. ali fali mi cca 150 ojra na današnjem izletu sa lkpc [lol]
[/quote]
Odlično kolega. [thumbsup] to su one iz Meksika

who dares, wins

New Report

Close