Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U redu su nove usluge, samo veselje je dno a realnost nešto drugo.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

do veselja može doći samo s novim uslugama. Pa čak i do likvidnosti.

Nekako mi se čine da se fondovi plaše – malio bi se lakše prilagodili.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

DDJH u tišini grabi dalje………. [thumbsup]

http://www.kucilooro.webs.com/


DDJH u tišini grabi dalje………. [thumbsup]

Šteta kaj ste prodali LKPC prije par dana, + 16 % u dva dana.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na LKPC tuku naši, ali tuku i partizani, bojim se da kad se ovi iskrcaju da bi tek idući tjedan mogli potegnuti kako spada i kako zaslužujemo.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



DDJH u tišini grabi dalje………. [thumbsup]

Šteta kaj ste prodali LKPC prije par dana, + 16 % u dva dana.

lp

[/quote]

ali kolega Plavi lijepo sam vam reako da nisam nasjeo na vašu podvalu da prodajem na 15XX, hehe
ali zato danas……………e to je već druga priča, sa happy endom [thumbsup]

kolega PeroS i ja danas brojimo pare u podrumu…….i pratimo pozorno razvoj situacije
možda će opet trebati intervenirati?
al moram priznati da je baš zanimljivo kad se pusti neka marketinška pričica [wink]

http://www.kucilooro.webs.com/



DDJH u tišini grabi dalje………. [thumbsup]

Šteta kaj ste prodali LKPC prije par dana, + 16 % u dva dana.

lp

[/quote]

16% jedino ak si prodao odmah na otvaranju, sad je već jedva 10 % i pada dalje, na žalost.

koje iskrcavanje na sporih trejdera na LKPC, haha…….

najbolji su mi ovi koji nasjednu na lovačke priče pa misle da će rasti tri sata, a kad ono ne lezi vraže, brutalni kapital već pobjegao…….

tigruse javi se?? jesi li živ? [pray]

http://www.kucilooro.webs.com/



Jeli netko razmišljao o tome – što bi moglo značiti, i kakve bi mogle biti posljedice odustajanja ZSE od posudbe dionica i short sellinga, do daljnjega?

Daleko smo mi od toga. To traži likvidnost koje jednostavno na ZSE nema.
[/quote]
Misliš da na Belexu ili Ljubljanskoj ima neke likvidnosti pa tamo operiraju MM. Našoj gospodi se ispod milje kn ništa ne isplati raditi jer su se prije namlatili para pa mogu ovako hibernirati još dugo.

who dares, wins



Jeli netko razmišljao o tome – što bi moglo značiti, i kakve bi mogle biti posljedice odustajanja ZSE od posudbe dionica i short sellinga, do daljnjega?

Daleko smo mi od toga. To traži likvidnost koje jednostavno na ZSE nema.
[/quote]

alo ljudi, pa short donosi likvidnost……jer kad posudiš i prodaš dobro gledaš da nazad
kupiš čim ima malo profita…..a ne kod nas prodaš i čučiš u kešu mjesecima i baš ti
svejedno, short donosi dinamiku i likvidnost samo kaj kod nas to nemreju tehnički
izvest ….pa da pokreneju neku klirinšku kuću za posuđivanje nama treba 100 godina….
pa mi nemremo najgluplje stvari poput markera uvest…………..


koje iskrcavanje na sporih trejdera na LKPC, haha…….

najbolji su mi ovi koji nasjednu na lovačke priče pa misle da će rasti tri sata, a kad ono ne lezi vraže, brutalni kapital već pobjegao…….

tigruse javi se?? jesi li živ? [pray]

nisam sudjelovao u ovome sa LKPC.

da sam imao nesto LKPC prodao bi na 1750 sve sto imam.

LKPC polako tone kao i više puta do sada – opet izigrani mali dioničari !

New Report

Close