Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Tigrus
– otkad si promijenio avatar počeo si bulaznit?! Nekako brzo mijenjaš mišljenja..Kvragu do sada sam te slušao, sada nekako štekaš.. šta će s Inom bit?

nemam pojma za INU.

Sad kada smo dobili najavu dokapitalizacije i privatizacije Luke Ploče i kada su nam i najveći kritičari, da ne upotrijebim težu riječ, vidra, Badman i Fedya postali zagovornici Luke Ploče, sutra bi moglo biti zanimljivo.

lp i zdravi i veseli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sad kada smo dobili najavu dokapitalizacije i privatizacije Luke Ploče i kada su nam i najveći kritičari, da ne upotrijebim težu riječ, vidra, Badman i Fedya postali zagovornici Luke Ploče, sutra bi moglo biti zanimljivo.

lp i zdravi i veseli bili.

Biti će veselo do 1.800 kn, za dalje ne jamčim……………

za sve ostalo tu je master card [wink]

http://www.kucilooro.webs.com/




@Tigrus
– otkad si promijenio avatar počeo si bulaznit?! Nekako brzo mijenjaš mišljenja..Kvragu do sada sam te slušao, sada nekako štekaš.. šta će s Inom bit?

nemam pojma za INU.

[/quote]

Ti nisi ti više. Vrati avatar za početak.





@Tigrus
– otkad si promijenio avatar počeo si bulaznit?! Nekako brzo mijenjaš mišljenja..Kvragu do sada sam te slušao, sada nekako štekaš.. šta će s Inom bit?

nemam pojma za INU.

[/quote]

Ti nisi ti više. Vrati avatar za početak.
[/quote]

imam viziju sto bi se moglo dogoditi.
problem je u tome sto je mali postotak vjerojatnosti i zato necu tvrditi nista.

tigrus
tribal1@Tigrus – otkad si promijenio avatar počeo si bulaznit?! Nekako brzo mijenjaš mišljenja..Kvragu do sada sam te slušao, sada nekako štekaš.. šta će s Inom bit?

nemam pojma za INU.

Ti nisi ti više. Vrati avatar za početak.

imam viziju sto bi se moglo dogoditi.
problem je u tome sto je mali postotak vjerojatnosti i zato necu tvrditi nista.

Sigurno buš poslije kad se nešto dogodi, napisao da si baš to i ti pretpostavljao…

@maratonac

a kad sam ja napisao da sam nesto predpostavljao?

ja – ili jesam ili nisam.
trenutno nisam..

Jeli netko razmišljao o tome – što bi moglo značiti, i kakve bi mogle biti posljedice odustajanja ZSE od posudbe dionica i short sellinga, do daljnjega?

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

ma nisam tražio ocjenu pitanja, nego mišljenje

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Jeli netko razmišljao o tome – što bi moglo značiti, i kakve bi mogle biti posljedice odustajanja ZSE od posudbe dionica i short sellinga, do daljnjega?

http://www.poslovni.hr/140278.aspx
možda procjena da će se burza zahuktati tek u jesen?

who dares, wins


Jeli netko razmišljao o tome – što bi moglo značiti, i kakve bi mogle biti posljedice odustajanja ZSE od posudbe dionica i short sellinga, do daljnjega?

Daleko smo mi od toga. To traži likvidnost koje jednostavno na ZSE nema.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Za sada prosječna na LKPC 1752 kune. [thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close