Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tigrus @ [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Bježanija sa aska na LKPC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma koja bežanija pa ima ih koliko hočeš, sigurno cca 46 kom. u prvih 10 [lol] [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

@Tigrus – otkad si promijenio avatar počeo si bulaznit?! Nekako brzo mijenjaš mišljenja..Kvragu do sada sam te slušao, sada nekako štekaš.. šta će s Inom bit?


Konzervativci i kešoljupci ulažu u zicer tj.HT.To nam podiže likvidnost.

Jučer su u HT uletili i trejderi.Natašte.I spušili.I sada su blokirali sredstva što nam smanjuje likvidnost.

Izašli su mudri veći špekulanti i manji fondovi.I lova je kod njih.Dakle,mali špekulanti su zapekli u HT,
prodavali su ostale likvidne dionice.Danas bi te dionice trebale nazad.Ali neće ići odjednom sve.

Sektor po sektor.

A kako špekulativni veći kapital ima dionice brodara,a BDI je u ovom trenutku naročito kod panamaxa/ATPL/ pao sa 4.000 na 3.000 i pošto je očito da će prosječni BDI u prvom kvartalu
niži od četvrtog kvartala prošle godine,ATPL ima sigurno veći gubitak u prvom kvartalu od
onog u četvrtom.Veliki špekulanti to znaju i zato ATPL, fundamentalno jedini precijenjeni brodar u
Hrvata , ide up ,a za njom idu i ostali brodari.
Zato očekujem pumpanje brodara,a sa FI 1Q 2010 strmopižđenje nazad na početne pozicije.
Možda i niže do isplate dividende HT.

A onda bi mogli povući i građevinari.Novi krug šišanja.

A s obzirom da cijeli svijet tamno zelen očekujem da ćemo i mi biti barem na pozitivnoj nuli,ali
moguće da bude i znaćajniji rast.


Ovoi sam napisao jučer.
Moja bolja polovina je sa Hvara i poslovcom:
Ako se Vrbanka ne pohvali sama,neće je pohvaliti nitko.


kako ono ide?
baj on rumor, sel on njuz, ili
sel on rumor, baj on njuz, ili
sel kako god, baj, baj
[undecid]

[thumbsup] [lol] sjajno za novaka…

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford



Svakako pratiti horor na DKVS,a naročito u pet do trinaest.Besplatna škola špekulacije u igri
najbrži prst.


Stalnim drukanjem na ovoj temi polako ali sigurno se pretvarate u kockare,nije li to opasno ?
[/quote]
Ovo je samo škola.Ne mora se igrati,može se besplatno gledati.




Svakako pratiti horor na DKVS,a naročito u pet do trinaest.Besplatna škola špekulacije u igri
najbrži prst.


Stalnim drukanjem na ovoj temi polako ali sigurno se pretvarate u kockare,nije li to opasno ?
[/quote]
Ovo je samo škola.Ne mora se igrati,može se besplatno gledati.
[/quote]
Opasan vam je taj adrenalin,treba paziti na zdravlje.

obožavam strvine-posebno ovce


ocita distribucija na IGH.

oni koji kupuju danas IGH ostati ce bez gaca…

jadni ljudi…
[undecid]

kolega, uđite opet. nemojte se ovako sramotit. ipak je ovdje riječ o BRUTALNOM KAPITALU

Dokapitalizacija i privatizacija Luke Ploče:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/92264/Default.aspx

lp i zdravi i veseli bili

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Još ima paničara što zbog manje prodanih čokoladica u USA prodaju brodare (pa i Dalekovod) kojima su počele rast vozarine. Novac i pamet neidu uvijek zajedno.


Dokapitalizacija i privatizacija Luke Ploče:

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/92264/Default.aspx

Nešto nema navale. Vruća kaša?
Eto je u blokadi nakon par minuta. Hoće li uvjeti biti kao i zadnji put, imatelju 400 kuna za dionicu?


TILT TILT??

lp

Je, TILT TILT na Luki Ploče.
Hvala bogu da sam pun ko brod.

Hvala i svima koji su drukali protiv te dionice, kako bi nam omogučili da što jeftinije kupujemo

( vidra, Badman, Fedya peromadjar itd. )

lp i zdravi i veseli bili.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close