Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tycoon: ” SLK: ” Imam neki loš osjećaj za danas. Nadam se da se varam. Nadam se da nismo na početku jednog novog razdoblja. [smiley16] ” I meni se cini….Zato sam jucer dobar dio prebacio u CASH-R-A Ali ne zelim nista zazivati [smiley11] ” Ni ja. Krcat sam ko brod. [smiley11]

Osobno gotovo nikad nemam baš keša,cca 5%,meni je puno bolje pretakanje u neke druge dionice nego keš pozicija

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Može neko objasnit rušenje cijene na MMTZ sa 76 000 prošli tjedan na 66 000 danas….meni to nije jasno!!???[smiley4]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Može neko objasnit rušenje cijene na MMTZ sa 76 000 prošli tjedan na 66 000 danas….meni to nije jasno!!???[smiley4]

Po liniji grafa je jasno. Nagli porast te povratak na otprilike polovicu tog naglog porasta.
Osim toga i ostali građevinci gube snagu. Još od jučer. Vrh je bio dosegnut i sada se lagano hlade. Ne može u nedogled rasti.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Svi građevinari piče prema 5BV……jedino MMTZ ko ukleta….spušta joj se cijena…da ne povjeruješ….valjda se nisu još svi dosta nakrcali po ovim bagatelnim cijenama….[smiley1][smiley2][smiley4]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Po liniji grafa je jasno. Nagli porast te povratak na otprilike polovicu tog naglog porasta.
Osim toga i ostali građevinci gube snagu. Još od jučer. Vrh je bio dosegnut i sada se lagano hlade. Ne može u nedogled rasti.

…hvala na analizi mreich…..a kak onda objašnjavaš HDEL..!!??

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

skoro 12 milijuna prometa na LRH. moglo bi ostoji prifaliti “municije” do 14.06. i neka vec mi ga je pun k…..[smiley1]

two bad....milosh dead


I meni se cini….Zato sam jucer dobar dio prebacio u CASH-R-A Ali ne zelim nista zazivati [smiley11]

Meni se nikako ne cini. Evo grafova crobexa za zadnja 3 mjeseca. Vidljivo je da smo se tek vratili unutar boolingerovih krivulja, a i jos smo daleko od presijecanja MACD s linijom okidača…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

meni to liči na mali predah. stagnaciju nekoliko dana.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ovaj prvi graf prikazuje korekciju rastućih tržišta,ide rast pa ravna linija,pa rast…..gotovo da i nema nekog pada…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

SLK:

Imam neki loš osjećaj za danas. Nadam se da se varam. Nadam se da nismo na početku jednog novog razdoblja. [smiley16]

I meni se cini….Zato sam jucer dobar dio prebacio u CASH-R-A
Ali ne zelim nista zazivati [smiley11]

Drago mi je da je ovo napisao netko drugi pa ne moram ja. Mada je moje mišljenje slično. Oprez je majka mudrosti.

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

Stagnacija, najvjerovatnije.
Debelo u cashu.[smiley1]
Spreman za ljetni san.[smiley16]

Kakav san..idemo u Aziju..
23.05.2007 s radom započinje Ilirika Azijski Tigar (ATG)

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close