Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najavljeno ukidanje kriznog poreza svakako će pozitivno utjecati na sve, a pogotovo na sektor trgovine.
Mogla bi i moja MAGMA koja se nalazi još na crobexu 1100 napokon počela biti interesantna.
Dakako mirovinci su to odavno shvatili jer su se cijelu prošlu godinu krcali ovom dionicom..i to tri od 4 obavezna mirovinska fonda.
A cijena joj se nalazi -85% od ATH-a.

Što reći nego – HT burza! 🙁

many
Sad kad je jeftina MGMA neće je nitko osim mirovinaca ,ček da vidiš kad krajem godine ode na 180 kn,kako će biti dobra za kupovinu.Živi bili pa vidjeli..

Kako ljepo za vidjet dionice sve u crvenom i to značajno a Crobex u zelenom

ukupni promet 12 M kuna, od toga:
HT 10 M
sve ostalo 2 M
[rolleyes]


ukupni promet 12 M kuna, od toga:
HT 10 M
sve ostalo 2 M
[rolleyes]

Kardumu to nije bitno provizija je ista ili od ove ili one dionice ili raslo ili padalo samo nek se trguje


Najavljeno ukidanje kriznog poreza svakako će pozitivno utjecati na sve, a pogotovo na sektor trgovine.
Mogla bi i moja MAGMA koja se nalazi još na crobexu 1100 napokon počela biti interesantna.
Dakako mirovinci su to odavno shvatili jer su se cijelu prošlu godinu krcali ovom dionicom..i to tri od 4 obavezna mirovinska fonda.
A cijena joj se nalazi -85% od ATH-a.

I još uvijek je 5 puta precijenjena.
Kad dođe na 10 kuna onda eventualno netko možda počne kupovati

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

koja bijeda od burze…….svaka čast HT-u ali hebeš burzu gdje postoji samo jedna dionica…….a uz sve to neki jadan pus a europa več drugi dan u debelom plusu…..manipulacija ili bijeda jedne burze,neznam više ni sam……. vjerovatno i ijedno i drugo…….

Dok je leminga biti će i zarade.Danas leminzi ulaze u HT,a izlaze iz fundamentalno boljih dionica.
Pad dobiti HT u cijeloj godini je pao 12 %.Ali u zadnjem kvartalu više iod 30% u odnosu na prošlu
godinu.Kako kriza stišće sve jače ovaj negativan trend se nastavla i drugi i treći kvartal 2010.
Dionica je nakon ovog izvješća trebala pasti,a ne rasti.Dividenda od 34 kn nije zarađena i troše
se rezerve.Postoji velik broj dionica na ZSE koje su bolje kupnje na ZSE.Majstori špekulanti su već
izašli i sada kupuju nešto drugo.
Mislim da bi danas na DKVS mogla biti ludilo kupnja,jer majstori imaju love i znaju što vrijedi.
Jedan moj prijatelj je govorio:Sramim se koliko sam pametan.
Mislim da polako kužim ZSE i psihologiju koja je važnija od fundamentalnih znanja,ali kratkoročno.

Jao, jao…što li se zbiva?
Zašto naše dionice padaju, a vani se raste? [cry]
Nisu li to stranci počeli rasprodavati našu podcijenjenu djedovinu?
Neka stanu čuvari djedovine u obranu da je ne bi rušenjem cijena previše obezvrijedili..
Nije to zaslužila. [bye]

Svakako pratiti horor na DKVS,a naročito u pet do trinaest.Besplatna škola špekulacije u igri
najbrži prst.

došlo malko kupovine na ERNT-u,vjerovatno ova špek-ekipa sa HT-a [lol]

New Report

Close